Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2019/04/webinar_abmicro.jpg

Webinaria „Nowości Platformy EPLAN 2.8”

autor: EPLAN Polska.

Już 25 kwietnia 2019 roku o godzinie 9:00 odbędzie się nasze pierwsze seminarium internetowe.

Podczas tego webinarium omówimy, jak najnowsza wersja Platformy EPLAN wspiera wydajne projektowanie i tworzenie wysokiej jakości dokumentacji projektowej. Nowa wersja koncentruje się na tym, aby optymalnie wspierać użytkownika w trakcie jego codziennej pracy.

Wersja 2.8 Platformy EPLAN oferuje różne nowości w zakresie ergonomii, które nie tylko przyspieszają proces inżynieryjny, ale również posuwają do przodu automatyzację i standaryzację, między innymi dzięki rozwojowi technologii makr.

Poniżej lista niektórych zagadnień, które zostaną poruszone w trakcie seminarium:

 • nowa technika licencjonowania (brak kluczy zabezpieczających),
 • nowe możliwości konfiguracji interfejsu użytkownika,
 • wykorzystanie nawigatora makr w projektach schematów,
 • zmiany w możliwościach konfiguracji Obiektów znacznika,
 • rozszerzenia w konfiguracji zacisków,
 • rozszerzenia w konfiguracji PLC,
 • rozszerzenia funkcjonalności elementów w EPLAN Pro Panel,
 • nowe możliwości konfiguracji i wyświetlania w EPLAN Smart Wiring.

Osoba, która poprowadzi webinaria to Robert Siwczyk – Trener oprogramowania EPLAN.

Uczestnictwo w seminarium internetowym jest jak najbardziej bezpłatne. Jednak, aby wziąć w nich udział prosimy cię o wypełnienie formularza.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu.Utworzono: / Kategoria: ,
 • Autor: EPLAN Polska
 • EPLAN dostarcza oprogramowanie i rozwiązania serwisowe z zakresu elektrotechniki, automatyki i mechatroniki. Firma opracowuje jedno z wiodących na świecie rozwiązań inżynieryjnych dla producentów maszyn i do prefabrykacji szaf sterowniczych. EPLAN jest idealnym partnerem, który usprawnia wymagające procesy inżynieryjne. Zarówno standardowe, jak i dostosowane do potrzeb klienta interfejsy do systemów ERP, PDM i PLM zapewniają spójność danych w całym łańcuchu wartości. Praca z oprogramowaniem EPLAN oznacza nieograniczoną komunikację we wszystkich dziedzinach inżynierii. Niezależnie od tego, czy są to małe czy duże przedsiębiorstwa, klienci mogą efektywniej wykorzystywać swoją wiedzę fachową. Firma EPLAN posiada ponad 61 000 klientów na całym świecie i nieustannie rozwija się we współpracy z klientami i partnerami. W ramach sieci partnerskiej EPLAN Partner Network wspólnie z partnerami realizuje otwarte interfejsy i bezproblemowe integracje. W centrum uwagi znajduje się "Efektywna inżynieria". Firma EPLAN została założona w 1984 roku i jest częścią zarządzanej przez właściciela grupy Friedhelm Loh. Friedhelm Loh Group działa na całym świecie, posiada 12 zakładów produkcyjnych i 94 międzynarodowych spółek zależnych. Cała grupa zatrudnia 11 600 osób i w 2020 roku wygenerowała przychody w wysokości około 2,2 miliarda euro. Po raz 14 z rzędu ta rodzinna firma zdobyła wyróżnienie "Top German Employer" w 2021 roku. Ponadto Friedhelm Loh Group została uznana za "Najlepszego trenera zawodowego" według badania Deutschland Test i Focus Money.
 • Profil Autora
 • http://www.eplan.pl

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY