PARTNERZY

www.sick.pl
tel: +48 22 539 41 00
oferty@sick.pl
PRODUKTY I SKLEP POZNAJ SICK

Od automatyzacji produkcji i logistyki, aż po automatyzację procesów technologicznych — SICK należy do ścisłej czołówki wśród producentów czujników. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK ze swoimi czujnikami i rozwiązaniami aplikacyjnymi tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.

pl.mitsubishielectric.com
tel: +48 12 347 65 00
mpl@mpl.mee.com
NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

www.findernet.com
tel: +48 61 865 94 07
finder.pl@findernet.com
KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

www.johnsoncontrols.com
tel: +48 22 518 19 00
be-emea-automatyka@jci.com
KATALOG ONLINE POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 120 000 pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków. Johnson Control prężnie działa również w branży motoryzacyjnej, a w ofercie firmy można odnaleźć różne rodzaje akumulatorów oraz opracowane systemy wnętrz samochodowych.

www.wago.pl
tel: +48 71 360 29 70
wago.elwag@wago.com
BLOG WAGO POZNAJ WAGO

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

panasonic-electric-works.com
tel: +48 42 230 96 33
info.pewpl@eu.panasonic.com
KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

www.eaton.com
tel: +48 58 554 79 00
oferty@staport.pl
Poznaj easyE4 POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

pepperl-fuchs.com
tel: +48 22 256 97 70
info@pl.pepperl-fuchs.com
PRODUKTY POZNAJ PEPPERL+FUCHS

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Warsztaty dla branży automatyki przemysłowej – wiedza i doświadczenie

890 views, autor: ifm electronic sp. z o.o..

Profesjonalne szkolenia z zakresu najnowocześniejszych technologii, a także dyskusje i spotkania ludzi biznesu to elementy czwartej edycji warsztatów „ifm wiedza i doświadczenie” organizowanych przez światowego lidera branży automatyki przemysłowej – ifm electronic.  W tym roku wydarzenie odbywać się będzie pod hasłem „ifmdustry 4.0”.

Innowacyjne rozwiązania dla Przemysłu 4.0, m.in. technologie gromadzenia danych, Real Time Maintenance, pomiar zużycia mediów czy IO-Link to główne zagadnienia, o jakich będzie mowa podczas tegorocznej edycji warsztatów „ifm wiedza i doświadczenie”. Poprowadzą je specjaliści ifm electronic, zajmujący się na co dzień praktycznym zastosowaniem najnowszych rozwiązań w zakładach produkcyjnych. Przybliżą uczestnikom najbardziej innowacyjne technologie stosowane w przemyśle i objaśnią jak wprowadzić produkcję na wyższy poziom działania.

Współczesny rynek automatyki związany z produkcją czujników przemysłowych rozwija się coraz dynamiczniej – mówi Piotr Michalski, Kierownik Projektu w ifm electronic. Producenci, przy bliskiej kooperacji z odbiorcami końcowymi, prześcigają się w patentowaniu nowych rozwiązań technicznych, wzorów użytkowych czy oprogramowania. Dlatego też chcemy przybliżyć uczestnikom warsztatów nowoczesne możliwości zwiększania wydajności produkcji oraz obniżania jej kosztów. Podpowiedzieć, jakie strategie rozwoju obrać dla własnej firmy, kiedy warto zacząć inwestować w nowe technologie oraz na co zwrócić uwagę, by były to dobrze wydane pieniądze.

Nowości na europejskim rynku, w tym również polskim, najczęściej pojawiają się po wcześniejszej prezentacji podczas największych światowych targów automatyki. Takim wydarzeniem są Targi Hanowerskie (Hannover Messe 2019). To międzynarodowe święto technologii i innowacji w przemyśle, odbędzie się na początku kwietnia 2019 roku.

Warsztaty „ifm wiedza i doświadczenie” celowo zostały zaplanowane zaraz po tym istotnym branżowym wydarzeniu. W ten sposób uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi, często przełomowymi, rozwiązaniami, które za chwilę staną się codziennością w nowoczesnych zakładach przemysłowych. Nastawiamy się na otwartą dyskusję oraz wymianę doświadczeń związanych z Przemysłem 4.0.

Zapisz się na warsztaty „ifm wiedza i doświadczenie”

30 – 31 maja 2019, Dobroń (okolice Łodzi)

Jednym z najważniejszych punktów programu będą warsztaty „ifmnovation z IO-Link”, podczas których uczestnicy poznają najnowocześniejsze rozwiązania, innowacyjne produkty ifm electronic, a przede wszystkim będą mogli przetestować je w praktyce. Zaprezentowane zostaną nowe całometalowe czujniki indukcyjne do inteligentnego monitorowania położenia, systemy sprzężenia zwrotnego zaworów – czujniki MVQ oraz nowy miernik przewodności LDL. Jeden z warsztatów poświęcony będzie wpływowi uziemnienia na zachowanie czujników pojemnościowych.

Zaplanowano również warsztaty z tematyki IO-Link, podczas których zostaną zaprezentowane  i przeanalizowane funkcjonalności IO-Link od strony technicznej. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zarówno poznać podstawy tego interfejsu, jak i pogłębić swoją dotychczasową wiedzę w tym zakresie.

Podczas warsztatów zostanie przedstawiona platforma Linerecorder Smartobserver, czyli narzędzie do wizualizowania aktualnego stanu maszyn i urządzeń oraz podglądu danych historycznych, m.in. monitoringu drgań napędów oraz zużycia mediów, w tym sprężonego powietrza i energii elektrycznej. Umożliwia ono dostęp do informacji o stanie maszyn niezależnie od miejsca oraz integrację z innymi systemami w firmach, w szczególności z SAP ERP.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli również wziąć udział w warsztatach Real Time Maintenance, w czasie których specjaliści ifm electronic zaprezentują możliwości systemu ciągłego monitoringu drgań – efector octavis, oferującego szerokie możliwości w zakresie diagnostyki maszyn i urządzeń.

Wszyscy zainteresowani tematem obniżenia kosztów produkcji będą mogli porozmawiać o zużyciu mediów, a co za tym idzie kontroli wydatków oraz wstępnej diagnostyce. W praktyczny sposób zostaną im przybliżone zagadnienia związane z utrzymaniem i monitorowaniem instalacji na przykładzie wody i sprężonego powietrza. Przedstawione zostaną systemy pomiarowe oraz gotowe rozwiązania w tym zakresie. Zajęcia będą prowadzone na gotowej instalacji, sprzężonej z nadrzędnym systemem diagnostycznym.

Czwarta edycja warsztatów „ifm wiedza i doświadczenie” odbędzie się w dniach  30 – 31 maja 2019 roku w hotelu „Kolumna Park” w Dobroniu. Mimo dużego rozmachu, udział w nich jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo po pierwszym dniu na chętnych będą czekały warsztaty cygarowe, a wieczorem zaplanowano bankiet z atrakcjami.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu wystarczy zapisać się poprzez formularz dostępny na stronie:

https://ifm-warsztaty.pl/zapisz-sie/

ifm electronic to lider w branży automatyki przemysłowej, który z małej rodzinnej firmy przekształcił się w międzynarodowe przedsiębiorstwo. Obecnie zatrudnia ponad 6,5 tys. pracowników w ponad 70 krajach na całym świecie. Rozwija i sprzedaje najnowocześniejsze rozwiązania dla ponad 100 tysięcy klientów z różnych branż. Jest  właścicielem ponad 400 patentów. Od 15 lat prowadzi swoją działalność również w Polsce.

15 marca 2019 / Kategoria: , ,
  • Autor: ifm electronic sp. z o.o.
  • Na początku była pasja, która stanowiła siłę napędową dla założycieli firmy dążących do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej jakości i niezawodności oraz oferowania najwyższego poziomu obsługi. Ta wizja oraz świadomość, że jakość to znacznie więcej niż sam produkt, doprowadziła do powstania ifm w październiku 1969 roku.
  • Profil Autora
  • https://www.ifm.com/pl/pl/

NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

>KLIKNIJ<

Zestaw startowy PNOZmulti 2 wraz z licencją w promocyjnej cenie

Zestaw startowy PNOZmulti 2 wraz z licencją w promocyjnej cenie

>KLIKNIJ<

PODSUMOWANIE – Robotech: Robotics Technology Conference

PODSUMOWANIE – Robotech: Robotics Technology Conference

>KLIKNIJ<

Produkcja masowa to już przeszłość

Produkcja masowa to już przeszłość

>KLIKNIJ<

Nowy bezsmarowy napęd z paskiem zębatym firmy igus

Nowy bezsmarowy napęd z paskiem zębatym firmy igus

>KLIKNIJ<

Liga Mistrzów Automatyki WAGO 2019 – Open & Easy! 30000 zł w puli + wyjazd na targi SPS

Liga Mistrzów Automatyki WAGO 2019 – Open & Easy! 30000 zł w puli + wyjazd na targi SPS

>KLIKNIJ<

WEBINARIUM ONLINE: SAIA PCD SUPERVISOR – SCADA JAKIEJ NIE ZNACIE!

WEBINARIUM ONLINE: SAIA PCD SUPERVISOR – SCADA JAKIEJ NIE ZNACIE!

>KLIKNIJ<

Bezpieczeństwo współpracy robota przemysłowego z człowiekiem – WYWIAD

Bezpieczeństwo współpracy robota przemysłowego z człowiekiem – WYWIAD

>KLIKNIJ<

LoRaWAN – bezprzewodowa komunikacja dla świata IoT na przykładzie urządzeń firmy Sabur

LoRaWAN – bezprzewodowa komunikacja dla świata IoT na przykładzie urządzeń firmy Sabur

>KLIKNIJ<

Najlepszy (darmowy) sposób na poznanie IXON Cloud: Wirtualne Urządzenie Demo

Najlepszy (darmowy) sposób na poznanie IXON Cloud: Wirtualne Urządzenie Demo

>KLIKNIJ<

WYSYŁANIE SMSÓW Z POZIOMU PLC #3 – POPRAWA JAKOŚCI WIADOMOŚCI I PODSTAWOWA DIAGNOSTYKA

WYSYŁANIE SMSÓW Z POZIOMU PLC #3 – POPRAWA JAKOŚCI WIADOMOŚCI I PODSTAWOWA DIAGNOSTYKA

>KLIKNIJ<

7 porad, które ułatwią Ci programowanie robotów KUKA

7 porad, które ułatwią Ci programowanie robotów KUKA

>KLIKNIJ<

Adresowanie pośrednie w sterownikach S7 – tips and tricks

Adresowanie pośrednie w sterownikach S7 – tips and tricks

>KLIKNIJ<

Dobór komponentów szafy elektrycznej w 4 prostych krokach

Dobór komponentów szafy elektrycznej w 4 prostych krokach

>KLIKNIJ<

Poznaj rozwiązania OnRobot i zwiększ wydajność produkcji! – Dni otwarte w Warszawie

Poznaj rozwiązania OnRobot i zwiększ wydajność produkcji! – Dni otwarte w Warszawie

>KLIKNIJ<

Najszybsza szafa świata – czyli o nowym systemie doboru szaf elektrycznych VX25

Najszybsza szafa świata – czyli o nowym systemie doboru szaf elektrycznych VX25

>KLIKNIJ<

Jak odczytywać oznaczenia ATEX na przykładzie przekaźników Finder?

Jak odczytywać oznaczenia ATEX na przykładzie przekaźników Finder?

>KLIKNIJ<

KONKURS IAUTOMATYKA WRZESIEŃ 2019

KONKURS IAUTOMATYKA WRZESIEŃ 2019

>KLIKNIJ<

Czy różnicówka w twoim domu zawsze cię ochroni?

Czy różnicówka w twoim domu zawsze cię ochroni?

>KLIKNIJ<

Sposoby unikania osobliwości kiści w robotach KUKA

Sposoby unikania osobliwości kiści w robotach KUKA

>KLIKNIJ<

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty EMT TOUR: Optymalizacja czasu cyklu stanowisk zrobotyzowanych

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty EMT TOUR: Optymalizacja czasu cyklu stanowisk zrobotyzowanych

MOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ

  • Seria FX-100 Czujniki z serii FX-100 to najlepsze rozwiązanie pod względem stosunku jakości do ceny. Wyposażone są w funkcje szybkiego uczenia, co pozwala użytkownikom w szybki i prosty sposób przystosować czujnik do pracy z nieskomplikowan...
  • Seria EX-Z Czujniki z serii EX-Z to jedne z najmniejszych urządzeń tego typu na świecie. Najcieńszy model posiada grubość jedynie 3 mm co zostało osiągnięte przez zastosowanie nowych półprzewodników i dzięki temu wyeliminowanie przewodów. B...
  • ROUTER VPN EWON COSY 131 Zapewnia sprawny i prosty w obsłudze zdalny dostęp do dowolnego urządzenia Kompatybilność z najważniejszymi markami i protokołami sterowników PLC (m.in. Siemens, Allen-bradley, Omron…) Szybie zarządzenie roote...
  • Szybki i bezpieczny dostęp do maszyn i fabryk Usługa u-link gwarantuje szybki i bezpieczny dostęp do maszyn i fabryk, co ułatwia zdalne utrzymanie ruchu, jednocześnie pozwalając na wydajne zarządzanie zakładami produkcyjnymi i stacjami klie...
  • Urządzenia XV300 wyposażone są w przemysłowe wyświetlacze wysokiej rozdzielczości z technologią wielodotyku. To, w połączeniu z precyzyjnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, umożliwia operatorom pracę od zaraz. Dodatkowo te wysoko wyda...
  • Urządzenia firmy FATEK istnieją na rynku polskim od 2004 roku i stały się alternatywą dla już istniejących rozwiązań i urządzeń. Niezawodność, korzystna cena i możliwości sterowników PLC sprawiły, że zyskały one ogromne zainteresowanie prog...Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…