Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2019/12/panasonic-minas-servo-iautomatyka-2.jpg

Twój dostawca wycofuje serwonapędy? Skontaktuj się z ich producentem.


Nie od dziś firma Panasonic Industry jest liderem wśród producentów napędów. Dostarczamy nasze produkty do większości dostawców rozwiązań automatyki. Chcielibyśmy zachęcić wszystkich użytkowników napędów do przyjrzenia się naszej ofercie. Szczególnie w momencie kiedy nasi partnerzy wycofują swoje produkty. Może to właśnie w ofercie firmy Panasonic znajdziecie swój zamiennik.

Serwonapędy MINAS A5

Serwonapędy MINAS A5 wyróżniają się wysoką dynamiką połączoną z najnowszą technologią. Dodatkowymi atutami serii są szeroki zakresem mocy (od 50 do 15 kW) lekka i kompaktowa konstrukcja oraz innowacyjne funkcje tłumienia drgań i częstotliwości rezonansowych. Seria oferuje ponadto możliwość sterowania przy pomocy impulsów, sygnałów analogowych lub z wykorzystaniem protokołów sieciowych (100 Mb / s). Serwonapędy Panasonic stanowią idealnie rozwiązanie zarówno dla małych (1 lub 2 osi), jak i złożonych zadań (do 64 osi) sterowania ruchem.

Serwonapędy MINAS A6

Nowa seria MINAS A6 to ulepszenie już bardzo udanego poprzednika – serii MINAS A5. Jednocześnie zachowano 100% kompatybilności z serią A5.

 • Te same interfejsy, akcesoria i kołnierz jak w MINAS A5 w jeszcze bardziej zwartej obudowie
 • Kompaktowy 23-bitowy enkoder, który może być używany zarówno jako enkoder absolutny, lub inkrementalny
 • Uszczelka olejowa z potrójną wargą (opcjonalnie)

Od poprzedniej serii MINAS A6 jest:

 • Szybszy,
 • Wydajniejszy.
 • Mniejszy,
 • Bardziej precyzyjny,
 • Lżejszy.

Wszystko o serwo

O tym jak potężną mamy wiedzę o serwonapędach mogliście się dowiedzieć z wywiadu, który przeprowadził z nami Marcin Faszczewski z iAutomatyka.pl. Wiemy też, że taka forma przekazu informacji bardzo przypadła wam do gustu 😉

Napisz do nas

Jeśli zainteresowały Was nasze produkty zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza dostępnym na linku poniżej:

> Skontaktuj się z nami <<

Biuro Handlowe w Łodzi
ul. Dowborczyków 25
90-019 Łódź
Tel. +48 42 2309633
E-Mail: info.pewpl@eu.panasonic.com
www: https://www.panasonic-electric-works.com/pl/Utworzono: / Kategoria: ,
 • Autor: Panasonic Industry
 • Panasonic Industry zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów elektronicznych, takich jak: przekaźniki elektromechaniczne, przekaźniki półprzewodnikowe, przełączniki i złącza. Portfolio produktowe zawiera również czujniki przemysłowe , sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferujemy rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.
 • Profil Autora
 • https://industry.panasonic.eu/

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY