Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Technology days – Włącz bezpieczeństwo w Twojej sieci transmisji danych!

Seminarium poświęcone najnowszym rozwiązaniom w obszarze transmisji oraz bezpieczeństwa danych w środowisku przemysłowym.

Serdecznie zapraszamy:

 • automatyków
 • inżynierów służb utrzymania ruchu
 • projektantów systemów automatyki dla przemysłu
 • menedżerów działu automatyki
 • inżynierów sprzedaży

Seminarium bezpłatne. Wymagana rejestracja uczestników na www.phoenixcontact.pl/technologydays

Informacje organizacyjne i terminy

Dzień 1: 7 listopada 2017 – Komunikacja bezprzewodowa w obszarach przemysłowych

 • Podstawy technologii bezprzewodowych
 • Komunikacja bezprzewodowa wykorzystująca łącza GSM
 • Warsztaty – technologie bezprzewodowe w środowisku produkcyjnym

Dzień 2: 8 listopada 2017 – Bezpieczeństwo w sieciach przemysłowych

 • Podstawy komunikacji Ethernet
 • Zdalna komunikacja i bezpieczny dostęp z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych (Secure Cloud i mGuard)
 • mGuard w aplikacjach dla producentów maszyn i procesu
 • Warszaty – rozwiązania dla przemysłowych sieci ethernetowych

Lokalizacja:

Phoenix Contact Sp. z o.oul. Bierutowska 57-59Budynek nr 3/A51-317 Wrocław

>> ZAPISZ SIĘ <<