Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Technologia IO-Link Safety wchodzi do gry 

System IO-Link Safety to pierwszy niezastrzeżony, znormalizowany standard komunikacji gwarantujący bezpieczeństwo funkcjonalne. Na tegorocznych targach SPS – smart production solutions, w dniach 14-16 listopada 2023 po raz pierwszy zaprezentujemy nasze rozwiązania IO-Link Safety!

Technologia IO-Link Safety staje się coraz bardziej dostępna. Pierwsze urządzenia zostały już przetestowane, a kolejne są w trakcie opracowywania. Ośmiu producentów połączyło siły w celu stworzenia rozwiązań IO-Link Safety, które zaprezentowane zostaną podczas targów SPS. Rozwiązanie będzie obejmować wszystkie poziomy komunikacji, od bezpiecznych sterowników PLC do modułu głównego IO-Link Safety i urządzeń IO-Link Safety. Po raz pierwszy oba światy, tj. IO-Link Safety i IO-Link Standard zostaną połączone w jednej aplikacji.
Nasze rozwiązanie systemowe dla standardu IO-Link Safety składa się z urządzenia Master, urządzeń roboczych oraz kompatybilnych akcesoriów. Znacznie upraszcza proces wdrożenia i stanowi idealny punkt wyjścia do sięgnięcia po technologię IO-Link Safety oraz doskonałe uzupełnienie istniejących produktów IO-Link.
Pokażemy dwa produkty z rodziny IO-Link Safety – kurtyny bezpieczeństwa PSENopt II advanced IOLS i moduły przycisków PITgatebox IOLS. Urządzenia te w ramach swojej pracy przekazują dane związane i niezwiązane z bezpieczeństwem do modułu głównego IO-Link Safety wyższego poziomu. Ten tryb komunikacji mieszanej umożliwia wymianę danych związanych i niezwiązanych z bezpieczeństwem za pomocą tego samego urządzenia IO-Link.
W naszych aplikacjach korzystamy również z rozwiązania opartego na protokole Safety over EtherCAT. Dzięki nowemu modułowi komunikacyjnemu FSoE nasz sterownik bezpieczeństwa PNOZmulti 2 będzie mógł komunikować się jako urządzenie FSoE Master z radarowym czujnikiem bezpieczeństwa PSENradar i serwonapędem PMC – w obu przypadkach w standardzie FSoE.

Chcesz zobaczyć potencjał nowej technologii ❓
Odwiedź stoisko Organizacji użytkowników PROFIBUS (PNO) w hali 5, stoisko 210.

Więcej o naszej ofercie targowej