Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Szkolenie Basic – Akademia Falowników 26-27 październik RADOM

Podstawowe Szkolenia Akademii Falowników, szkolenie Basic trwa dwa dni z czego dzień pierwszy poświęcony jest części teoretycznej. Wprowadzenie do klasycznych układów napędowych, napędów z wykorzystaniem układów łagodnego rozruchu i układów napędowych z wykorzystaniem falowników.

Data: 26- 27 październik 2017

Godzina: 9:00-16:00

Organizator: Akademia Falowników

Kontakt: 500-034-604

Miejsce: ulica Stefana Czarnieckieg o 69, 26-610 Radom, Polska

Szkolenie:

Dzień pierwszy

• informacje wstępne dotyczące systemów napędowych
• budowa falownikówi poszczególne elementy składowe
• podział falowników, sterowanie wektorowe/skalarne/DTC
• zasoby fizyczne falowników wejścia/wyjścia analogowe i cyfrowe
• komunikacja i oprogramowanie
• metodyka doboru i zamiany falowników do aplikacji napędowej
• prawidłowy montaż i podłączanie falowników /instalacja zasilania, silnikowa, sterownicza/
• zgodność z EMC /kompatybilność elektromagnetyczna/, instalacja i problemy zakłóceń
• peryferia /rezystory hamowania, czopery, dławiki i filtry/
• rozwiązywanie problemów w przypadku pracy regeneracyjnej falownika
• przykładowe aplikacje napędowe, praca wielosilnikowa, PFC, praca ciężka i ciężkie rozruchy,
• problematyka aplikacji HVAC
• regulatoryPID
• rozwiązywanie problemów związanych z ostrzeżeniami, alarmami i usterkami falowników

Dzień drugi

Praktyka – programowanie aplikacji napędowych

>>> REJESTRACJA <<<

Kontakt: 500-034-604

Koszt:  510 zł*

*szkolenia prowadzone są bezpłatnie, koszt dotyczy zwrotu za wyżywienie, noclegi i wynajem sali – pokrywają to osoby uczestniczący w szkoleniu. Oczywiście wystawiamy fakturę!