Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2019/01/44503893_23843090884800642_4092324644416126976_n.png

Darmowe sympozjum „CNC SINUMERIK elementem digitalizacji produkcji” w Łodzi


Serdecznie zapraszamy na sympozjum „CNC SINUMERIK elementem digitalizacji procesu produkcji”, które odbędzie się 15 stycznia w biurze Siemens w Łodzi (ul. Wydawnicza 17).

Podczas spotkania będą mieli Państwo okazję zapoznać się z nowościami w zakresie systemów sterowania SINUMERIK, możliwością integracji robotów z obrabiarkami CNC oraz ofertą dla edukacji. Wspólnie z naszym technologiem przeprowadzą Państwo obróbkę detalu w programie SinuTrain oraz otrzymają wskazówki, skąd bezpłatnie pobrać to oprogramowanie do dalszej, indywidualnej pracy.

➡️ https://wydarzenia.siemens-info.com/cnc-lodz

  • Kiedy i gdzie? 15 stycznia w Centrum Szkoleniowym Siemensa w Łodzi – ul. Wydawnicza 17.
  • Jak wziąć udział? Wyślij zgłoszenie do 08.01.2019 (liczba miejsc jest ograniczona).


Utworzono: / Kategoria: ,
  • Autor: Siemens Sp. z o.o.
  • Siemens zaopatruje świat w rozwiązania niezbędne do sprostania wyzwaniom wynikającym ze zmian demograficznych, urbanizacji, zmian klimatu i globalizacji. Ze swoją szeroką ofertą najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zajmujemy mocną pozycję w całym obszarze biznesowym związanym z elektryfikacją – od wytwarzania energii, przez jej transmisję, dystrybucję i inteligentne sieci, po efektywne wykorzystanie energii elektrycznej we wszystkich obszarach gospodarki. Jesteśmy partnerem naszych klientów w automatyzacji ich procesów produkcyjnych, a dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu i rozwiązaniom w zakresie inteligentnej analizy danych wspieramy przedsiębiorstwa w procesie digitalizacji.
  • Profil Autora
  • http://siemens.pl

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY