Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2023/03/maxresdefault.jpg

Światło to życie – światło to energia. Moment of success WAGO

autor: WAGO.PL.

Światło to życie – światło to energia. Roland Kretschmer, CEO KEC-Kretschmer Energie-Consulting, kieruje się tą zasadą w swojej pracy, gdzie opracowuje inteligentne systemy sterowania oświetleniem dla dużych obiektów, zapewniające komfort, bezpieczeństwo i wydajność. WAGO od lat wspiera KEC w ich wizji. Najnowszy „Moment of success” pokazuje, jak to wygląda w praktyce.

  • Światło jest ważnym czynnikiem zapewniającym komfort, a także przyczynia się do bezpieczeństwa. Wykorzystując odpowiedni system sterowania oświetleniem, firma KEC jest w stanie zarówno zapewnić wystarczającą ilość światła we właściwym czasie, jak i osiągnąć maksymalną efektywność wykorzystania oświetlenia.
  • Systemy zarządzania oświetleniem mają szczególne znaczenie w dużych magazynach i obiektach logistycznych.
  • Zastosowany sterownik od WAGO został opracowany specjalnie do tego zastosowania, a KEC wybrało WAGO ze względu na otwartość systemu automatyki, a także serwis i wsparcie, które zawsze służy pomocą.

Sprawdź więcej

Nasze rozwiązania z zakresu techniki budynkowej.

Możliwości dostępne obecnie w dziedzinie automatyki i instalacji budynkowych są prawie nieograniczone. WAGO wykorzystuje je i przekształca w rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

 Utworzono: / Kategoria: ,

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY