Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2018/08/do-reklamy-vc-1.jpg

Spawanie laserowe – to się opłaca!


Spawanie laserowe obecnie jest bardzo dynamicznie rozwijaną dziedziną przemysłu, jednak to dopiero początek drogi. Daj sobie szansę zostać pionierem na lokalnym rynku, zarabiaj więcej wydając tylko część kosztów, jakie musiałbyś ponieść stosując tradycyjne metody spawania.

Szybsza praca stwarza wiele możliwości podjęcia współpracy z nowymi kontrahentami. Wszystko to przekłada się na oszczędności i możliwości w rozwoju Twojej firmy!

ZAPEWNIJ PONADPRZECIĘTNĄ JAKOŚĆ!

Obróbka wysokiej jakości

Czy twoi klienci poszukują wysokiej jakości, estetyki wykonania? Jeśli tak, spawanie laserowe jest świetnym wyborem. Wykonane spawy są prawie niewidoczne i niezwykle dopracowane, co zmniejsza ilość pracy związanej z obróbką w późniejszych etapach produkcji.

Minimalne zniekształcenia

Proste rozwiązania dla wysoce precyzyjnego spawania. Spawanie laserowe odbywa się za pomocą wiązki, której temperatura jest niższa niż w tradycyjnych metodach. Rezultatem są mniejsze zniekształcenia strefy spawania, jak również obrabianego materiału. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki na dodatkową obróbkę.

Powtarzalność procesów

Automatyczne spawanie laserowe oferuje stałą, wysoką jakość procesu. Raz zaprogramowane roboty perfekcyjnie odtwarzają procesy i pamiętają o każdych, nawet najbardziej szczegółowych procesach.

OSZCZĘDZAJ CZAS, TNIJ KOSZTY!

Mniej poprawek, więcej oszczędności

Zastosowane przez nas lasery spawają zachowując wysokiej jakości spawy. Przekłada się to na brak potrzeby wykonania dodatkowych poprawek i szlifowania. Zniekształcenia również są zachowane na możliwie najniższym poziomie, eliminując w ten sposób potrzebę ich odkształcania. Co więcej spawanie laserowe oferuje duże oszczędności na materiałach eksploatacyjnych takich jak tarcze szlifierskie!

Czas to pieniądz

Spawanie laserowe jest szybsze i znacznie bardziej produktywne wykonując równocześnie wiele innych operacji, co pozwala zaoszczędzić olbrzymie ilości czasu.

ELASTYCZNOŚĆ PRODUKCJI

Nowa geometria spawów

Spawanie laserowe otwiera szerokie spektrum geometrii spoiw, dając większe możliwości przy projektowaniu części i elementów.

Zwiększone możliwości produkcji

Laserowe rozwiązania pomagają zwiększyć produktywność i zaspokoić nawet największe zamówienia, nawet te niespodziewane! Roboty spawalnicze łatwością i z niedoścignioną prędkością radzą sobie z podjętymi procesami i natychmiast są gotowe do kolejnych zadań.

ZASTOSOWANIE SPAWANIA LASEROWEGO

 • Zbiorniki i wyposażenie dla przemysłu spozywczego.
 • Części i elementy mechaniczne samochodów.
 • Oprzyrządowanie medyczne.
 • Przemysł meblowy.
 • Elektryka i elektronika.
 • Elementy maszyn i wyposażenia domowego.
 • Wyposażenie dla kuchni.

http://www.myrma.euUtworzono: / Kategoria: ,
 • Autor: RMA Sp. z o.o.
 • Jesteśmy wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań z obszaru automatyzacji i robotyzacji spawania oraz procesów laserowych (czyszczenie, polerowanie, strukturyzowanie oraz cięcie 3D). Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży – współpracujemy z Klientami na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Zaawansowane rozwiązania spawalnicze Obecnie w swoim portfolio, oprócz konwencjonalnych metod, takich jak MIG/MAG, TIG, wykorzystujemy do spawania źródła laserowe różnego typu i zastosowania. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania „szyte na miarę”, jak również gotowe platformy i cele spawalnicze. Projekty realizowane są kompleksowo zgodnie z wymaganiami Klienta – od fazy koncepcji i analizy potrzeb, poprzez projektowanie, montaż i uruchomienie. Zrealizowane w tej sposób rozwiązania, dostarczane są z pełnym wachlarzem usług posprzedażowych. Produkty do laserowej obróbki materiałów Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza w obszarze technologii laserowych pozwoliły nam zaprojektować wszechstronną, zautomatyzowaną linię produktów do spawania i obróbki materiałów za pomocą lasera. Każdy z nich to idealne i bezkompromisowe połączenie technologii i unikalnego oprogramowania ILP Software. Doskonałym przykładem naszej filozofii projektowania jest MLS ONE – kompaktowe urządzenie do spawania laserowego typu all-in-one. Nasze atuty Głównym atutem RMA jest kapitał ludzki, który bazuje na zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji naprawdę wymagających projektów. Wspiera nas w tym laboratorium testowe RMA, w którym pomagamy naszym Klientom dobrać optymalną technologię i zweryfikować wstępne założenia projektowe.
 • Profil Autora
 • http://www.myrma.eu

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY