Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2021/06/Grafika_wyróżniona_artykul_1.jpg

Serwonapędy PacDrive – Wywiad z Mateuszem Biega Dynamotion – Część II/II


Artykuł z serii: Wywiady


Minął miesiąc i tak jak obiecywałem, dziś pojawia się drugą część wywiadu z Mateuszem Biega, który po raz kolejny przedstawi Wam serwonapędy PacDrive. Jeżeli jednak nie widziałeś pierwszej części, serdecznie zapraszam do obejrzenia wywiadu, tak byście byli na bieżąco.

W pierwszej części Dawid Wróblewski wraz z Mateuszem skupili się na przedstawieniu serwonapędów PacDrive. Omówili ich najważniejsze cechy, budowę, zasadę działania oraz sposób ich programowania. W drugiej części skupili się na pokazaniu praktycznej strony napędów. Zobaczycie linię symulacyjną, na której testowane są układy napędowe. Mateusz pokaże Wam, jak proste jest programowanie całej linii produkcyjnej. Dokona kilka zmian w programie, wyjaśni, jak można zaprogramować cały system przy użyciu jednego bloku danych.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić Wam zrobić sobie pyszną kawę czy herbatę, usiąść wygodnie i poświęcić niecałą godzinkę, aby obejrzeć rozmowę dwóch wybitnych ekspertów od napędów. Rozmowa wciąga, a pokazywanie omawianych zagadnień na rzeczywistej linii produkcyjnej pozwoli Ci jeszcze łatwiej przyswoić wiedzę. Serdecznie zapraszam.

Jeżeli jesteście zainteresowani serwonapędami PacDrive lub zastanawiacie się nad wykorzystaniem serwonapędów w waszym zakładzie, zapraszamy do kontaktu z ekspertami Dynamotion.


Więcej z serii: Wywiady


Utworzono: / Kategoria: ,

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!
.
NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaMOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ