Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Robotyzacja procesów – bezpłatny audyt w Twoim zakładzie

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy propozycję bezpłatnego audytu potencjału robotyzacji w Państwa zakładzie.

Bez względu na branże i rodzaj procesów produkcyjnych, bez względu na skalę działania i poziom kultury technologicznej. Chcąc rozpocząć lub rozwijać proces robotyzacji przedsiębiorstwa musicie Państwo przejść AUDYT.

Jest to proces, który umożliwi podjęcie decyzji na styku biznesu, ekonomii, a także technologii.

Rzetelny i obiektywny AUDYT procesów stanowi fundament mądrej i odpowiedzialnej robotyzacji. Jest punktem wyjścia do wartościowego Proof Of Concept, bezwzględnym warunkiem profesjonalnego wdrożenia i podstawowym materiałem do opracowania bezpiecznej koncepcji utrzymania ruchu zrobotyzowanej

Jeśli byliby Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza: https://www.procobot.com/lp/bezplatny-audyt/.

Audyt potencjału robotyzacji w Państwa zakładzie przeprowadzany jest w 3 krokach:

Krok 1. – Wizja lokalna, podczas której raportujemy ilość potencjalnych procesów do robotyzacji z określeniem co się da a co nie. Klient nadaje priorytety A i B.

Krok 2. – Analiza dokładnych danych procesowych (ilości cykli itd.). Na bazie tych danych procesy o priorytecie A poddajemy analizie technicznej.

Krok 3. – Wybrane procesy poddawane są analizie biznesowej pod kątem oszacowania kosztów i planowanego zwrotu z inwestycji. Tutaj może się już pojawić wstępna oferta.

bezpłatny audyt

Nasi Inżynierowie we skazanym przez Państwa terminie i miejscu pomogą wytypować procesy o największym potencjale wzrostu wydajności dzięki robotyzacji.

W efekcie otrzymają Państwo materiał będący opisem poaudytowych wniosków oraz wsparcie przy wyliczeniu szybkości zwrotu z inwestycji w roboty – ROI.

Interesuje Państwa więcej szczegółów?

ProCobot ma do dyspozycji ekspertów, którzy umówią się z Państwem na bezpłatny audyt potencjału robotyzacji. Skontaktuj się z nami – https://www.procobot.com/lp/bezplatny-audyt/.