Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Przyszłość logistyki – usprawnianie procesów magazynowych, dzięki najnowszym rozwiązaniom

Już 30 marca w City Hotel Bydgoszcz odbędzie się Konferencja Techniczna „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe”. W trakcie tego wydarzenia eksperci z branży logistycznej podzielą się z uczestnikami najnowszą wiedzą o sprawdzonych rozwiązaniach usprawniających procesy magazynowe, które pozwalają zaoszczędzić czas oraz pieniądze!

Poprawa produktywności łańcucha dostaw oraz dążenie do maksymalnego ograniczenia kosztów logistycznych powinny być priorytetem każdego przedsiębiorstwa. W dobie postępu cyfryzacyjnego, który połączony jest z powszechną dostępnością inteligentnych urządzeń konieczne jest nieustanne aktualizowanie wiedzy i bycie na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w branży. Możliwość poszerzenia wiedzy w tej tematyce dają Konferencje Techniczne. Odbywające się w sprawdzone od lat wykładowo-konsultacyjnej formule wydarzenia dają możliwość nabycia cennej wiedzy w przystępnej formie. Podczas spotkania w Bydgoszczy będzie możliwość konsultacji ze specjalistami przy 14 stoiskach wystawienniczych oraz wzięcia udziału w 14 interesujących prelekcjach.

Wybrane tematy prelekcji:

 • Automatyczne regały magazynowe – zwiększenie produktywności i optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej
 • Standaryzacja systemów wewnętrznych i zewnętrznych
 • Automatyzacja logistyki wewnętrznej – jak robić i liczyć
 • Czyszczenie suchym lodem, odkurzanie, odpylanie, mycie wysokociśnieniowe – dobór metody i właściwego urządzenia
 • Optymalizacja transportu wewnętrznego
 • Inteligentne rozwiązania mobilne w intralogistyce
 • Przegląd zastosowania czujników specjalistycznych w automatycznych liniach transportowych
 • Zarządzanie mieszaną flotą pojazdów i bezpieczeństwem w intralogistyce
 • Jak w terminie wdrożyć WMS
 • #perefectmatch- mistrzowski duet odpowiedzią na rosnące wyzwania logistyki order fulfillment
 • Napęd elektryczny dla twojej logistyki wewnętrznej – wydajność, ergonomia, bezpieczeństwo
 • Tworzenia masterplanów logistycznych magazynów w praktyce
 • Era informacji – cyfrowa r(e)wolucja logistyki
 • Krytyczne elementy systemu identyfikowalności produktu

Więcej informacji oraz rejestracja:
www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/intralogistyka-magazynowanie-2023-bydgoszcz/

Udział jest bezpłatny dla zarejestrowanych online uczestników. Dodatkowo w ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów Uczestnictwa, przerwy kawowe oraz materiały informacyjne.

Patroni Honorowi wydarzenia: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki,  Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Business Centre Club,   Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii, Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa, Polska Izba Spedycji i Logistyki, Śląski Klaster Lotniczy, Związek Polskich Przetwórców Mleka.