Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2023/03/naglówek.png

Przemiennik Lenze i550 motec wybrany Produktem Roku 2022

autor: Lenze.

Nowy zdecentralizowany przemiennik Lenze i550 motec został wybrany Produktem Roku 2022 w konkursie miesięcznika naukowo-technicznego „Napędy i sterowanie” w kategorii technologii napędowej. Nagroda została już odebrana, a wszyscy pracownicy Lenze cieszą się, że najnowszy produkt został w tej sposób wyróżniony.

Produkt Lenze zasłużył na medal z powodu swoich nowoczesnych funkcjonalności, które pomagają obniżać koszty nie tylko w wyniku zwiększonej energooszczędności. Dzięki nowościom zawartym w jednym przemienniku znacząco zmniejsza się potrzeba stosowania dodatkowych komponentów.

i550 motec posiada między innymi:

– wbudowany moduł zwrotu energii do sieci

– funkcję IO-LINK MASTER

– zintegrowane sterowanie hamulcem

– Multi-Ethernet

– wbudowany zasilacz

– i wiele innych zalet

Więcej informacji na stronie Lenze.

Aby poznać wszystkie zalety nowego przemiennika, który jest już w sprzedaży, można kontaktować się z Lenze Polska mailowo biuro.pl@lenze.com lub telefonicznie 32 203 97 73.Utworzono: / Kategoria:
  • Autor: Lenze
  • Lenze jest światowym specjalistą w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz techniki napędowej. Od ponad 70 lat wspieramy producentów maszyn oraz użytkowników końcowych, przygotowując indywidualne rozwiązania w oparciu o produkty Lenze: przemienniki częstotliwości, silniki, przekładnie, sterowniki, panele sterujące, sprzęgła, hamulce, technologie serwo oraz software. Dzięki nam otrzymujesz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz aplikacyjnych. Na całym świecie najlepsze maszyny i linie produkcyjne są napędzane przez Lenze.
  • Profil Autora
  • https://www.lenze.com

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY