PARTNERZY

PRODUKTY I SKLEP POZNAJ SICK

Od automatyzacji produkcji i logistyki, aż po automatyzację procesów technologicznych — SICK należy do ścisłej czołówki wśród producentów czujników. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK ze swoimi czujnikami i rozwiązaniami aplikacyjnymi tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.

NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KATALOG ONLINE POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 120 000 pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków. Johnson Control prężnie działa również w branży motoryzacyjnej, a w ofercie firmy można odnaleźć różne rodzaje akumulatorów oraz opracowane systemy wnętrz samochodowych.

BLOG WAGO POZNAJ WAGO

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

Poznaj easyE4 POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

PRODUKTY POZNAJ PEPPERL+FUCHS

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

PROJEKT iAUTOMATYKA

INTEGRATOROM AUTOMATYKI
PRODUCENTOM MASZYN

Faza 1: REJESTRACJA INTERGATORÓW I PRODUCENTÓW MASZYN

Zapoznamy się z działalnością Państwa Firmy i  utworzymy publiczną, profesjonalną i bezpłatną wizytówkę w naszym Katalogu Branżowym i na Mapie Automatyki. Wy musicie tylko zapisać Firmę do Projektu.

ZAPISZ FIRMĘ

 • Zapisz firmę
 • Fazy projektu
 • Korzyści Projektu
 • Warunki i pytania

ZAPISZ FIRMĘ BEZPŁATNIE

A my przygotujemy Państwu wizytówkę w Katalogu Integratorów!

Im bardziej szczegółowo zostanie wypełniony ten formularz tym lepiej przygotujemy Państwu wpis do katalogu automatyki!

Lokalizacja firmy*

Jakie specjalizacje pasują do Państwa Firmy?*
proste układy automatykizaawansowane układy automatykiprefabrykacja rozdzielnic i szafprace montażowe i instalacyjnelinie produkcyjneRobotykaCNCsystemy wizyjneprodukcja maszynserwis/remont automatykiserwis robotówsystemy SCADAprogramowanie PLC i HMIautomatyka domów i budynkówsystemy telemetryczne

Inne specjalizacje:

Branże:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez iAutomatyka s.c, z siedzibą w Białymstoku przy ul. Żurawia 71 lok 2.13, w celach marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego. Oświadczam, że zostałem poinformowany/a o prawie do wglądu, modyfikacji oraz usuwania moich danych osobowych.
*Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowej (w tym informacji handlowej partnerów portalu iAutomatyka.pl) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144, poz. 1204).
*Wyrażam zgodę na używanie przez iAutomatyka s.c, z siedzibą w Białymstoku przy ul. Żurawia 71 lok 2.13, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).
*Oświadczam że zapoznałem się i akceptuję Regulamin i politykę prywatności portalu iAutomatyka.pl, regulamin Program Partnerski Projektu iAutomatyka oraz Klauzulę informacyjną w celach marketingowych nr 1

*Potwierdzam wszystkie zaznaczone zgody i akceptacje.

*pola wymagane

FAZA 1: Rejestracja Integratorów Automatyki i Producentów Maszyn

Faza 1 jest przewidziana dla firm, które chcą rozpocząć z nami współpracę. Zarejestrowanie i dodanie przez nas Państwa firmy do katalogu jest zupełnie bezpłatne. Bez względu na dalszy rozwój współpracy, Faza 1 niesie wiele korzyści dla Integratorów i Producentów Maszyn dzięki dodaniu profesjonalnej wizytówki do katalogu branżowego iAutomatyka.pl. Zadbamy o wizerunek Państwa firmy!

Przebieg fazy 1: 

 1. Wypełnienie formularza i zapisanie firmy do Projektu.
 2. Na podstawie informacji w formularzu zespół iAutomatyka zapoznaje się z działalnością Państwa firmy.
 3. Utworzymy profesjonalny i bezpłatny profil Integratora w Katalogu Branżowym i na Mapie Automatyki.
 4. Bez obaw, bez płatności! Zajmiemy się wszystkim!
 5. Przekażemy Wam dostęp do w pełni skonfigurowanego konta, na tak długo jak zechcecie z nami zostać.

FAZA 2: Uzyskanie statusu Partnera Projektu iAutomatyka.pl

Faza 2 stanowi ustalenie warunków współpracy. Dostęp do korzyści faz 3 i 4 wymaga weryfikacji firmy i podpisania umowy Programu Partnerskiego. Tytuł Partnera mogą otrzymać firmy świadczące usługi integracji systemów automatyki oraz producenci maszyn, u których zweryfikujemy wystarczające kompetencje w danej specjalizacji. Po zakończeniu Fazy 1, odezwiemy się do Państwa w celu przedstawienia propozycji dalszej współpracy.

FAZA 3: Dostarczanie korzystnych warunków handlowych i usługowych

Firma będąca Partnerem Projektu w dalszym rozwoju projektu otrzyma dostęp do atrakcyjnych warunków handlowych na osprzęt i urządzenia automatyki oraz usługowych np. IT lub windykacyjnych.

FAZA 4: Dostarczanie zleceń, realizacji, projektów i prac

Firma będąca Partnerem Projektu może otrzymywać zlecenia na podany e-mail w formularzu lub po zalogowaniu do systemu iAutomatyka.pl. Opracowaliśmy model współpracy, który klarownie pozwala na niesamowite możliwości. Aktualnie faza 4 jest w przygotowaniu, ale poinformujemy Państwa w momencie jej rozpoczęcia. 

Pochwal się swoją realizacją, jeśli chcesz! 

Po otrzymaniu dostępu do konta, udostępniamy również panel publikacji. Wystarczy dodać tytuł, klika zdań o wykonanej realizacji oraz kilka zdjęć. Takie artykuły pozytywnie wpłyną na wizerunek Państwa Firmy. Artykuły zostaną opublikowane na stronie głównej i przydzielone do odpowiedniej kategorii.

Zarejestrowany Integrator lub Producent Maszyn w Projekcie iAutomatyka:

 • Dla firm z co najmniej roczną działalnością utworzymy profesjonalny i bezpłatny profil Integratora w Katalogu Branżowym i na Mapie Automatyki. Wystarczy zapisać firmę do projektu. 
 • Wizytówka w katalogu pozostaje tak długo jak zechcecie Państwo być zapisani w projekcie, nawet dożywotnio!
 • Aktywny link w wizytówce do Państwa strony, pozytywnie będzie wpływał na pozycjonowanie.

Partner Projektu iAutomatyka:

 • Wszystkie korzyści zarejestrowanej firmy (patrz wyżej).
 • Dostęp i otrzymywanie informacji o nowych zleceniach pasujących do Państwa specjalizacji.
 • Dostęp do pakietu korzyści, stałych atrakcyjnych warunków handlowych i usługowych, przydatnych w naszej branży.
 • Otrzymywanie informacji o specjalnych akcjach organizowanymi z firmami zewnętrznymi np. tańsze zakupy, kody rabatowe, szkolenia, zestawy, materiały promocyjne i wiele innych.
 • Możliwość umieszczenia informacji na Państwa stronie o Partnerstwie Projektu iAutomatyka w celu przyciągnięcia klienta informacją o nagrodzie za opłacone i zrealizowane zlecenie (patrz Faza 4 projektu).
 • Promocja wizytówki Partnera w mediach społecznościowych (ponad 10 000 członków z branży).
 • Oznaczenie firmy na Mapie Automatyki specjalną pinezką zweryfikowanego Integratora.
 • Oznaczenie  wizytówki firmy w katalogu jako Partner Projektu iAutomatyka.
 • Udostępnienie panela publikacji w celu opublikowania zrealizowanego zlecenia integratora.
 • Promocja publikacji o realizacjach na stronie głównej iAutomatyka.pl oraz w mediach społecznościowych. Państwa realizacje będą przypisane do konta firmowego.
 • Jakie są warunki udziału w projekcie?

  Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz i zapisać firmę. Firma musi zajmować się wykonawstwem automatyki i nie może zajmować się handlem automatyki na szeroką skalę (np. sklep online, dystrybutor, hurtownia).

 • Czy zapisanie firmy do projektu jest darmowe?

  TAK! Zapisanie firmy do projektu jest w zupełności darmowe. Bezpłatnie przygotujemy Państwu wizytówkę firmy w katalogu i przekażemy login oraz hasło do w pełni skonfigurowanego konta.

 • Na jak długo moja firma zostanie w katalogu na iAutomatyka?

  Współpraca jest podejmowana na czas nieokreślony! Oznacza to, że Wasza firma pozostanie bezpłatnie w katalogu tak długo, jak będziemy mieli z Wami kontakt. Wypełniając formularz zapisu firmy należy podać dwa e-maile.

  • Na jeden e-mail mamy zamiar wysyłać Państwu powiadomienia o nowych zleceniach na wykonawstwo automatyki z wybranych specjalizacji.
  • Na drugi e-mail mamy zamiar wysyłać Newsletter o aktualnych promocjach, atrakcyjnych rabatach i warunkach handlowych.
 • Jaki jest cel projektu?

  Celem projektu jest osiągnięcie sprawnego mechanizmu, umożliwiającego odnalezienie odpowiednich integratorów na Mapie Automatyki. Współpraca z iAutomatyka.pl w ramach tego projektu niesie korzyści, dla każdej ze stron. Nasz zespół postara się zbudować pozytywny wizerunek Waszej firmy oraz dostarczać informacje o zleceniach na wykonawstwo automatyki. W zamian oczekujemy jedynie kontaktu z osobą, lub działem odpowiedzialnym za logistykę i pozyskiwanie materiałów. Postaramy się o to, aby przesyłane przez nas informacje były maksymalnie wartościowe i pozbawione wszelkiego objawu spamu.

 • Czy w ramach projektu firma może publikować artykuły na iAutomatyka?

  Tak! Po przekazaniu loginu i hasła firma może zalogować się do panelu firmy, gdzie znajduje się przycisk „DODAJ  ARTYKUŁ”. Jako Integrator możecie dodawać artykuły w postaci „wykonanych realizacji i projektów”. Oznacza to, że możecie bezpłatnie opublikować na iAutomatyka artykuł i pochwalić się wykonaną realizacją, projektem czy modernizacją. W takim artykule można umieścić obrazy, filmy i linki oraz opisać cały proces.
  Po publikacji, zespół iAutomatyka zajmie się promocją takiego artykułu aby dotarł do jak największego grona. Zachęcamy do publikacji!

  Firma w ramach projektu może publikować 1 artykuł miesięcznie.

 • Wypełniłem formularz i zapisałem firmę, co teraz?

  Wasza firma została zapisana do kolejki integratorów, którym budujemy profil w katalogu automatyki. Jeśli wypełniony formularz zawiera szczegółowe informacje, to na ich podstawie opracujemy wizytówkę firmy i skontaktujemy się z Wami w celu weryfikacji oraz przekazania dostępu do konta.

  Termin wykonania zależy od kolejności i liczby zgłoszeń więc prosimy o cierpliwość. Postaramy się skontaktować z Państwem jak najszybciej.

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…