Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

PROJEKT iAUTOMATYKA

INTEGRATOROM AUTOMATYKI
PRODUCENTOM MASZYN

Faza 1: REJESTRACJA INTERGATORÓW I PRODUCENTÓW MASZYN

Zapoznamy się z działalnością Państwa Firmy i  utworzymy publiczną, profesjonalną i bezpłatną wizytówkę w naszym Katalogu Branżowym i na Mapie Automatyki. Wy musicie tylko zapisać Firmę do Projektu.

ZAPISZ FIRMĘ

 • Zapisz firmę
 • Fazy projektu
 • Korzyści Projektu
 • Warunki i pytania

ZAPISZ FIRMĘ BEZPŁATNIE

A my przygotujemy Państwu wizytówkę w Katalogu Integratorów!

Im bardziej szczegółowo zostanie wypełniony ten formularz tym lepiej przygotujemy Państwu wpis do katalogu automatyki!

Lokalizacja firmy*

Jakie specjalizacje pasują do Państwa Firmy?*
proste układy automatykizaawansowane układy automatykiprefabrykacja rozdzielnic i szafprace montażowe i instalacyjnelinie produkcyjneRobotykaCNCsystemy wizyjneprodukcja maszynserwis/remont automatykiserwis robotówsystemy SCADAprogramowanie PLC i HMIautomatyka domów i budynkówsystemy telemetryczne

Inne specjalizacje:

Branże:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez iAutomatyka s.c, z siedzibą w Białymstoku przy ul. Fabryczna 24/3, w celach marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego. Oświadczam, że zostałem poinformowany/a o prawie do wglądu, modyfikacji oraz usuwania moich danych osobowych.
*Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowej (w tym informacji handlowej partnerów portalu iAutomatyka.pl) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144, poz. 1204).
*Wyrażam zgodę na używanie przez iAutomatyka s.c, z siedzibą w Białymstoku przy ul. Fabryczna 24/3, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).
*Oświadczam że zapoznałem się i akceptuję Regulamin i politykę prywatności portalu iAutomatyka.pl, regulamin Program Partnerski Projektu iAutomatyka oraz Klauzulę informacyjną w celach marketingowych nr 1

*Potwierdzam wszystkie zaznaczone zgody i akceptacje.

*pola wymagane
Wyrażenie wszystkich powyższych zgód jest wymagane

FAZA 1: Rejestracja Integratorów Automatyki i Producentów Maszyn

Faza 1 jest przewidziana dla firm, które chcą rozpocząć z nami współpracę. Zarejestrowanie i dodanie przez nas Państwa firmy do katalogu jest zupełnie bezpłatne. Bez względu na dalszy rozwój współpracy, Faza 1 niesie wiele korzyści dla Integratorów i Producentów Maszyn dzięki dodaniu profesjonalnej wizytówki do katalogu branżowego iAutomatyka.pl. Zadbamy o wizerunek Państwa firmy!

Przebieg fazy 1: 

 1. Wypełnienie formularza i zapisanie firmy do Projektu.
 2. Na podstawie informacji w formularzu zespół iAutomatyka zapoznaje się z działalnością Państwa firmy.
 3. Utworzymy profesjonalny i bezpłatny profil Integratora w Katalogu Branżowym i na Mapie Automatyki.
 4. Bez obaw, bez płatności! Zajmiemy się wszystkim!
 5. Przekażemy Wam dostęp do w pełni skonfigurowanego konta, na tak długo jak zechcecie z nami zostać.

FAZA 2: Uzyskanie statusu Partnera Projektu iAutomatyka.pl

Faza 2 stanowi ustalenie warunków współpracy. Dostęp do korzyści faz 3 i 4 wymaga weryfikacji firmy i podpisania umowy Programu Partnerskiego. Tytuł Partnera mogą otrzymać firmy świadczące usługi integracji systemów automatyki oraz producenci maszyn, u których zweryfikujemy wystarczające kompetencje w danej specjalizacji. Po zakończeniu Fazy 1, odezwiemy się do Państwa w celu przedstawienia propozycji dalszej współpracy.

FAZA 3: Dostarczanie korzystnych warunków handlowych i usługowych

Firma będąca Partnerem Projektu w dalszym rozwoju projektu otrzyma dostęp do atrakcyjnych warunków handlowych na osprzęt i urządzenia automatyki oraz usługowych np. IT lub windykacyjnych.

FAZA 4: Dostarczanie zleceń, realizacji, projektów i prac

Firma będąca Partnerem Projektu może otrzymywać zlecenia na podany e-mail w formularzu lub po zalogowaniu do systemu iAutomatyka.pl. Opracowaliśmy model współpracy, który klarownie pozwala na niesamowite możliwości. Aktualnie faza 4 jest w przygotowaniu, ale poinformujemy Państwa w momencie jej rozpoczęcia. 

Pochwal się swoją realizacją, jeśli chcesz! 

Po otrzymaniu dostępu do konta, udostępniamy również panel publikacji. Wystarczy dodać tytuł, klika zdań o wykonanej realizacji oraz kilka zdjęć. Takie artykuły pozytywnie wpłyną na wizerunek Państwa Firmy. Artykuły zostaną opublikowane na stronie głównej i przydzielone do odpowiedniej kategorii.

Zarejestrowany Integrator lub Producent Maszyn w Projekcie iAutomatyka:

 • Dla firm z co najmniej roczną działalnością utworzymy profesjonalny i bezpłatny profil Integratora w Katalogu Branżowym i na Mapie Automatyki. Wystarczy zapisać firmę do projektu. 
 • Wizytówka w katalogu pozostaje tak długo jak zechcecie Państwo być zapisani w projekcie, nawet dożywotnio!
 • Aktywny link w wizytówce do Państwa strony, pozytywnie będzie wpływał na pozycjonowanie.

Partner Projektu iAutomatyka:

 • Wszystkie korzyści zarejestrowanej firmy (patrz wyżej).
 • Dostęp i otrzymywanie informacji o nowych zleceniach pasujących do Państwa specjalizacji.
 • Dostęp do pakietu korzyści, stałych atrakcyjnych warunków handlowych i usługowych, przydatnych w naszej branży.
 • Otrzymywanie informacji o specjalnych akcjach organizowanymi z firmami zewnętrznymi np. tańsze zakupy, kody rabatowe, szkolenia, zestawy, materiały promocyjne i wiele innych.
 • Możliwość umieszczenia informacji na Państwa stronie o Partnerstwie Projektu iAutomatyka w celu przyciągnięcia klienta informacją o nagrodzie za opłacone i zrealizowane zlecenie (patrz Faza 4 projektu).
 • Promocja wizytówki Partnera w mediach społecznościowych (ponad 10 000 członków z branży).
 • Oznaczenie firmy na Mapie Automatyki specjalną pinezką zweryfikowanego Integratora.
 • Oznaczenie  wizytówki firmy w katalogu jako Partner Projektu iAutomatyka.
 • Udostępnienie panela publikacji w celu opublikowania zrealizowanego zlecenia integratora.
 • Promocja publikacji o realizacjach na stronie głównej iAutomatyka.pl oraz w mediach społecznościowych. Państwa realizacje będą przypisane do konta firmowego.
 • Jakie są warunki udziału w projekcie?

  Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz i zapisać firmę. Firma musi zajmować się wykonawstwem automatyki i nie może zajmować się handlem automatyki na szeroką skalę (np. sklep online, dystrybutor, hurtownia).

 • Czy zapisanie firmy do projektu jest darmowe?

  TAK! Zapisanie firmy do projektu jest w zupełności darmowe. Bezpłatnie przygotujemy Państwu wizytówkę firmy w katalogu i przekażemy login oraz hasło do w pełni skonfigurowanego konta.

 • Na jak długo moja firma zostanie w katalogu na iAutomatyka?

  Współpraca jest podejmowana na czas nieokreślony! Oznacza to, że Wasza firma pozostanie bezpłatnie w katalogu tak długo, jak będziemy mieli z Wami kontakt. Wypełniając formularz zapisu firmy należy podać dwa e-maile.

  • Na jeden e-mail mamy zamiar wysyłać Państwu powiadomienia o nowych zleceniach na wykonawstwo automatyki z wybranych specjalizacji.
  • Na drugi e-mail mamy zamiar wysyłać Newsletter o aktualnych promocjach, atrakcyjnych rabatach i warunkach handlowych.
 • Jaki jest cel projektu?

  Celem projektu jest osiągnięcie sprawnego mechanizmu, umożliwiającego odnalezienie odpowiednich integratorów na Mapie Automatyki. Współpraca z iAutomatyka.pl w ramach tego projektu niesie korzyści, dla każdej ze stron. Nasz zespół postara się zbudować pozytywny wizerunek Waszej firmy oraz dostarczać informacje o zleceniach na wykonawstwo automatyki. W zamian oczekujemy jedynie kontaktu z osobą, lub działem odpowiedzialnym za logistykę i pozyskiwanie materiałów. Postaramy się o to, aby przesyłane przez nas informacje były maksymalnie wartościowe i pozbawione wszelkiego objawu spamu.

 • Czy w ramach projektu firma może publikować artykuły na iAutomatyka?

  Tak! Po przekazaniu loginu i hasła firma może zalogować się do panelu firmy, gdzie znajduje się przycisk „DODAJ  ARTYKUŁ”. Jako Integrator możecie dodawać artykuły w postaci „wykonanych realizacji i projektów”. Oznacza to, że możecie bezpłatnie opublikować na iAutomatyka artykuł i pochwalić się wykonaną realizacją, projektem czy modernizacją. W takim artykule można umieścić obrazy, filmy i linki oraz opisać cały proces.
  Po publikacji, zespół iAutomatyka zajmie się promocją takiego artykułu aby dotarł do jak największego grona. Zachęcamy do publikacji!

  Firma w ramach projektu może publikować 1 artykuł miesięcznie.

 • Wypełniłem formularz i zapisałem firmę, co teraz?

  Wasza firma została zapisana do kolejki integratorów, którym budujemy profil w katalogu automatyki. Jeśli wypełniony formularz zawiera szczegółowe informacje, to na ich podstawie opracujemy wizytówkę firmy i skontaktujemy się z Wami w celu weryfikacji oraz przekazania dostępu do konta.

  Termin wykonania zależy od kolejności i liczby zgłoszeń więc prosimy o cierpliwość. Postaramy się skontaktować z Państwem jak najszybciej.