Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Poznaj letnią kolekcję odzieży Reeco ESD!

Grupa RENEX prezentuje letnią kolekcję odzieży ESD marki Reeco, która doskonale sprawdzi się podczas upalnych dni. Kolekcja obejmuje koszulki polo i T-shirty, dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, które gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz komfort pracy zgodnie z normą PN-EN 61340-5-1.

Odzież ochronna musi zakrywać całkowicie odzież użytkownika, a osoba ją nosząca powinna być odpowiednio uziemiona za pomocą specjalistycznego obuwia lub opaski na nadgarstku podłączonej do magistrali uziemiającej. Zapewnia to skuteczne odprowadzanie ładunków elektrostatycznych z ciała, co jest niezbędne w pracy z wrażliwymi technologiami.

Odzież ESD Reeco jest wytwarzana z materiałów nieemitujących pyłów i cząstek, zapewniających jednocześnie maksymalną wygodę i swobodę ruchów. Odzież Reeco ESD stanowi idealny wybór do pracy z zaawansowanymi technologiami, takimi jak farmacja, medycyna czy przemysł kosmiczny. Warto zwrócić szczególną uwagę na koszulki polo z krótkim rękawem oraz T-shirty z krótkim rękawem, które są dostępne w klasycznych krojach. Oferują one pełną ochronę przed ładunkami elektrostatycznymi, jednocześnie zapewniając styl i komfort podczas letnich dni.

Zapraszamy do korzystania z konfiguratora odzieży Reeco, aby odkryć wszystkie możliwości personalizacji i znaleźć produkt dostosowany do swoich potrzeb.  Konfigurator daje możliwość pełnej personalizacji każdego produktu, umożliwiając wybór koloru, kroju oraz dodanie logo firmy lub innych indywidualnych oznaczeń. Każdy może znaleźć idealny model, który w pełni spełni jego wymagania i zapewni profesjonalny wygląd w pracy.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Grupy RENEX, obejmującą szeroki asortyment odzieży antystatycznej, sprzętu i rozwiązań technologicznych wspierających bezpieczną i efektywną pracę. Grupa RENEX to doświadczenie i jakość, które dostarczają innowacji i komfortu na najwyższym poziomie.