Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2022/03/sick-czujniki-vlog-podstawy-automatyki.jpg

Podstawy sensoryki z SICK w kursie Podstaw Automatyki – VLOG 4


Styczeń zakończyliśmy wizytą w firmie SICK, która oferuje rozwiązania sensoryczne chyba na wszystkie okazje. Była to bardzo owocna wizyta, podczas której powstało aż 50 lekcji o wszelkiego rodzaju sensorach, ich cechach charakterystycznych, sposobach podłączenia i integracji.

Wszystkie te lekcje znajdziecie w Kurs Podstaw Automatyki.

Kurs ukaże się już niebawem. To będzie niesamowite dzieło, po którego ukończeniu nawet nowicjusz będzie w stanie zaskoczyć starego wyjadacza co to zęby zjadł na automatyce 🙂 .

Zapewniam, że jest na co czekać!

Dziękujemy ekspertom z firmy SICK: Paweł Wiącek, Dominik Lesiński,  Adam Tupacz, Paweł Szczuka, Mateusz Poreda, którzy podzielili się niesamowitą wiedzą. Oni naprawdę znają się na rzeczy.

Chcesz zobaczyć mały przedsmak tego co będzie w kursie? Zerknij na VLOG poniżej:

Jeśli nie możesz się doczekać, to w sumie dobrze. Bo nie ma na co czekać! 🙂 Zapisz się na kurs już dziś! Skorzystaj z formularza na tej stronie.

Do zobaczenia na kursie.Utworzono: / Kategoria: , ,
  • Autor: Marcin Faszczewski • iAutomatyka.pl
  • Redaktor naczelny w iAutomatyka.pl. Założyłem blog i portal iAutomatyka.pl aby wspólnie z Automatykami, Firmami i Integratorami publikować i szerzyć informacje związane z automatyką.  Nazywamy to Projektem iAutomatyka! Od artykułów wyjaśniających zasady w świecie automatyki po wpisy informacyjne z wydarzeniami firm. Zapraszam Automatyków do założenia bezpłatnego konta i publikowania artykułów o automatyce razem z nami. Zapraszam też firmy do założenia profilu i umieszczenia swojej działalności w katalogu i na mapie automatyki jak i publikowania artykułów wśród społeczeństwa automatyków.
  • Profil Autora
  • https://iautomatyka.pl/

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY