Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Panasonic Industry otwiera Customer Experience Center (CXC) w Monachium

Firma Panasonic konsekwentnie rozszerza swoją aktywność w Europie. Już wkrótce na terenie kampusu Panasonic Industry w Ottobrunn (Monachium) zostanie otwarty nowy obiekt, Customer Experience Center (CXC). Jest to kompleks budynków o powierzchni ponad 6000 metrów kwadratowych, w którym klienci B2B, partnerzy handlowi, deweloperzy, startupy oraz przedstawiciele nauki będą mieli okazję zagłębić się w świat produktów Panasonic. W nowoczesnych salach, gdzie znajdują się między innymi wyspy tematyczne i sceny do prezentacji, firma Panasonic zaprezentuje szeroką gamę komponentów i systemów elektromechanicznych, napędów i robotów przemysłowych. Będzie można również wypróbować manipulatory wykorzystywane w produkcji elektroniki, najnowocześniejsze rozwiązania dla produkcji, handlu detalicznego, przestrzeni publicznych, emobilności i technologii smart dla domu. CXC to świat marki, platforma do dialogu, miejsce, gdzie będą odbywać się wydarzenia i szkolenia. Program wystaw będzie na bieżąco aktualizowany oraz opracowywany tak, aby podkreślić rosnące znaczenie firmy Panasonic jako potężnej siły stojącej za rozwojem zaawansowanych technologicznie rozwiązań w sektorach mobilności, biznesu i mieszkalnictwa.

„Nasi europejscy klienci doceniają gwarantowaną przez nas jakość. Znają oni jednak firmę Panasonic głównie od strony naszych podstawowych komponentów. Za każdym razem, gdy przedstawiamy klientom bogactwo naszego świata technologii, pokazujemy, ile innowacyjnych zastosowań opiera się na naszych technologiach i ilu europejskim firmom już udostępniamy innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, ich zdumienie nie ma granic. Od zaawansowanych technologicznie komponentów po zintegrowane rozwiązania, od emobilności po Przemysł 4.0, od zarządzania sieciowym łańcuchem dostaw po technologie smart dla domu żadna inna firma nie łączy tylu zaawansowanych technologicznie kompetencji pod jednym dachem. W CXC prezentujemy naszą markę w sposób kompleksowy i czynimy ją namacalną. Naszym celem jest prowadzenie żywszego dialogu z klientami, deweloperami, partnerami oraz ze społeczeństwem, a tym samym dalsze rozwijanie działalności w Europie”, wyjaśnia Johannes Spatz, PrezydentPanasonic Industry Europe.

„Otwierając Customer ExperienceCenter w Monachium firma Panasonic wykorzystuje synergię, aby zademonstrować najnowocześniejszą technologię o charakterze interdyscyplinarnym skierowaną na klienta. Łączymy naszą dogłębną wiedzę będącą wynikiem wieloletniego doświadczenia w branży, umiejętności w zakresie projektowania sprzętu, inżynierii oprogramowania i integracji, aby móc zaoferować firmom dostosowane do ich potrzeb, zintegrowane rozwiązania – czego liczne przykłady można zobaczyć w nowym Experience Center. Cieszymy się, że już niedługo będziemy mogli powitać naszych klientów i razem z nimi stawiać czoła wyzwaniom, jakie przyniesie przyszłość”, mówi Hiroyuki Nishiuma, Dyrektor Zarządzający Panasonic System Communication Europe.

Alexander SchultzStorz, SzefDziału CrossValue w Panasonic Industry Europe, wyjaśnia ponadto, że „przemysł i firmy w Europie nie stoją w miejscu, szukają silnych partnerów, którzy wiedzą, jak odpowiedzieć na obecne i przyszłe wyzwania w zakresie technologii. My również myślimy długofalowo i świadomie zdecydowaliśmy się na tę inwestycję – pomimo panującej pandemii. Nowe obiekty w CXC – wyspy produktów, sceny do prezentacji, centra zastosowań, strefa współtworzenia oraz sale spotkań i szkoleń – pozwolą nam teraz dostarczać naszym klientom, uniwersytetom, startupom i partnerom handlowym kompleksowe informacje ukierunkowane na danego odbiorcę. Dzięki nim innowacje w najbliższych latach, a także w dalszej przyszłości będą mogły rozwijać się w wyniku owocnej współpracy”.

CXC znajduje się we wschodniej części miasta, na terenie kampusu Panasonic w Monachium – europejskiej siedziby Panasonic Industry i stanowi wszechstronną przestrzeń użytkową. Oprócz zespołów programistów także inżynierowie aplikacyjni, klienci branżowi, partnerzy handlowi i grupy zewnętrzne będą mogli skorzystać z innowacyjnych, nowoczesnych prezentacji technologicznych oraz zaawansowanego technologicznie środowiska z najnowocześniejszymi technikami prezentacji. Panasonic Industry Europe wykorzysta szerokie zaplecze CXCdo organizacji spotkań z lokalnymi, regionalnymi i międzynarodowymi branżami i uniwersytetami, warsztatów tematycznych, premier produktów oraz wydarzeń medialnych. Więcej informacji, interaktywny widok i wgląd w CXC można znaleźć na stronie https://industry.panasonic.eu/panasoniccampusmunich.