Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2021/10/grafika_wyrozniona_artykul-3.jpg

Obniż swoje rachunki za ogrzewanie za pomocą tego małego termostatu!


Wkroczyliśmy w jesień, a co za tym idzie w sezon grzewczy. Rachunki za ogrzewanie mogą obciążać nasz budżet, jednak tu z pomocą przychodzi nam termostat Bliss 2 od firmy Finder. Z jego pomocą obniżysz swoje rachunki nawet o połowę! Brzmi pięknie, prawda? Jednak nie ma w tym nic niezwykłego. Odpowiednio podłączony termostat będzie w stanie sterować naszym urządzeniem grzewczym zgodnie z zaprojektowanymi scenariuszami, dzięki czemu w momencie, gdy nikogo nie ma w mieszkaniu, ogrzewanie jest wyłączone.

Proste, łatwe i intuicyjne obsługiwanie systemem grzewczym w Twoim domu. Całością sterujesz za pomocą aplikacji. Prawda, że wygodnie? Bliss 2 pozwoli Ci na sterowanie w zasadzie każdym urządzeniem obsługującym sygnał stykowy. Rozwiązanie to pozwoli Ci sterować piecem gazowym czy ogrzewaniem podłogowym.

Często się zdarza, że nasz piec stoi gdzieś w piwnicy albo w kotłowni, a nasz system sterowania chcielibyśmy mieć jednak pod ręką. Żaden problem! Gateway, do którego podłączamy nasz termostat Bliss 2, wykorzystuje łączność za pomocą Wi-Fi, dzięki czemu odległość urządzeń grzewczych nie jest większym problemem. Co więcej, 1 gateway pozwoli Ci podłączyć 10 termostatów, więc jeśli posiadasz ogrzewanie podłogowe, będziesz w stanie zaprojektować scenariusze dla każdego z pokoi.

Zapraszamy na rozmowę, w trakcie której Stanisław Rak przedstawi Ci Bliss 2 oraz pokaże Ci jak zaprogramować system ogrzewania Twojego domu. Chcesz poznać jeszcze więcej szczegółów dotyczących tego małego, acz potężnego urządzenia? Kubek ciepłej kawy lub herbaty w dłoń i jedziemy!

Jeżeli zainteresował Cię Bliss 2, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony poświęconej temu urządzeniu.Utworzono: / Kategoria:

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY