Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2023/01/1-1-2.jpg

Nowość – zindywidualizowane listwy elektryczne w ofercie mebli REECO

autor: RENEX Group.

Grupa RENEX poinformowała o rozszerzeniu zakresu elementów meblowych jakie mogą być dopasowywane i modyfikowane indywidualnie do potrzeb klienta o listwy elektryczne.

Producent mebli antystatycznych REECO – Grupa RENEX poinformowała, że oferowane przez nią listwy elektryczne będą mogły być tworzone i modyfikowane pod indywidualne zamówienie klienta.

Dotychczasowa oferta w tym zakresie obejmowała listwy zasilające 10 i 16 amperowe na 8 lub 9 standardowych gniazd elektrycznych jakie mogły być montowane pionowo lub poziomo jako moduł na ramach stołów i wózków REECO.

Obecnie ponad ofertę standardową Grupa RENEX oferuje możliwość realizacji indywidualnych zamówień dotyczących listew elektrycznych obejmujących wybrane przez użytkownika gniazda zasilające i transferu danych.

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku indywidualnych realizacji w zakresie innych modułów mebli REECO – takich jak półki, uchwyty, ramy, blaty itp. oferta nie ma minimalnego progu ilości sztuk zamówienia, więc projekty mogą być realizowane już w liczbie jednej sztuki.

„Od samego początku istnienia naszej linii mebli antystatycznych REECO, kluczowym było dla nas by dostarczać oprócz oferty standardowej również elementy tworzone na zamówienie. Będąc producentem, na miejscu – w Polsce – mamy możliwość szybko i nawet w bardzo małych partiach tworzyć na potrzeby klienta i w ustaleniach z nim moduły meblowe wedle jego potrzeb. (…) Zawsze jesteśmy otwarci na zapytania i indywidualne realizacje. Podobnie było w tym przypadku – kiedy kilku naszych stałych klientów szukało u nas pomocy w stworzeniu rozwiązań na potrzeby ich przedsiębiorstw. W tych zapytaniach stanowiska pracy musiały być bowiem wyposażone w odpowiednio zabezpieczone, niestandardowe gniazda i przyłącza. Jak się okazało są to rozwiązania trudno dostępne na rynku wyposażenia stref typu EPA i co za tym idzie stanowiące problem dla wielu firm w Polsce. Z tego względu i po szeregu pierwszych realizacji w tej sferze, zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą stałą ofertę o tego typu możliwości.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Wszystkie projekty indywidualne realizowane są w oparciu o rozwiązania REECO i podzespoły światowej klasy producentów – w tym – w przypadku omawianych listew elektrycznych – moduły marki Legrand – co pozwala na zapewnienie najwyższej jakości i estetyki wykonania.

Meble antystatyczne REECO to seria modułowych produktów opracowanych z myślą o stosowaniu ich w warunkach przemysłowej produkcji i naprawy elektroniki. Meble umożliwiają tworzenie z nich w pełni przystosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i ergonomicznych stanowisk pracy, a dzięki zastosowanym materiałom i konstrukcji mogą być stosowane w strefach ochrony przed wyładowaniami elektromagnetycznymi.

Więcej informacji na www.renex.plUtworzono: / Kategoria:
 • Autor: RENEX Group
 • RENEX jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Jako pierwsi, oddaliśmy do Państwa dyspozycji w pełni wyposażony Demo-Room w kompletne linie do produkcji elektroniki.
 • Profil Autora
 • http://www.renex.pl

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY
 • Ten kurs zawiera podstawy z dziedziny serwomechanizmów. Składa się z pierwszego modułu wprowadzającego, pełnego kursu o serwomechanizmach. Mini kurs przeprowadzi Cię przez podstawowe zagadnienia związane z serwomechanizmami. Zaczniemy od sa...
 • EPLAN Electric P8 oferuje nieograniczone możliwości planowania projektu, tworzenia dokumentacji oraz zarządzania projektami automatyki. Zautomatyzowane tworzenie szczegółowych raportów opartych na schematach okablowania jest integralnym ele...
 • 1,000 PLN
  Zdobądź wiedzę i bądź pewny, że nic Cię nie zaskoczy. Nie musisz przekopywać się przez tony katalogów i instrukcji. Oferujemy Ci kompleksowy system szkoleń, który sprawi, że najpierw zbudujesz fundamenty swojej wiedzy, a później pod okiem n...
  Czas trwania: 7h - 14 h
  Link: Terminy
 • To rozwiązanie oparte o technologię LoRaWAN pozwala skutecznie realizować działania ograniczające ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa . Możliwość automatycznej kontroli dystansu z jednoczesnym monitoringiem relacji i wstecznym śledzeniem k...
 • ÖLFLEX® CLASSIC 110 – elastyczny przewód sterowniczy do różnych zastosowań, w płaszczu z PVC, aprobata VDE, odporność na oleje, 300/500 V, również do YSLY lub YY CPR: informacje pod adresem www.lapppolska.pl Certyfikat zgodności VDE z...
 • Wyświetlacz słupkowy ITP15 jest kompaktowym wskaźnikiem procesowym, który wizualizuje analogowy sygnał wejściowy w zakresie od 0 do 100% z 10 słupkami po 10%. Sygnałem wejściowym może być liniowy sygnał napięciowy 0 (2) -10 V lub sygnał prą...