Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Nowe szafy sterownicze KUKA: KR C5 i KR C5 micro – technologia przyszłości

Szafy sterownicze KUKA do robotów przemysłowych KR C5 i KR C5 micro to maksimum wydajności, łączności i elastyczności. Ich zastosowanie pozwala na zwiększenie wydajności procesów oraz podniesienie komfortu pracy. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu energetycznemu obu urządzeń skutecznie zredukujesz koszty użytkowania.

Szafa sterownicza KR C5 KUKA

Co wyróżnia KR C5 i KR C5 micro?

Bezpieczny, innowacyjny sprzęt i inteligentne oprogramowanie do produktów i usług cyfrowych – to cechy KR C5 i KR C5 micro. Kompaktowe wymiary szaf sterowniczych i różnorodne produkty oprogramowania pozwalają na płynne zintegrowanie z istniejącymi już środowiskami automatyzacyjnymi i przyspieszenie realizacji różnorodnych procesów.

Szafa sterownicza KR C5 micro KUKA

Wypróbuj KR C5 i KR C5 micro i zyskaj:

  • łączność ze środowiskami OT, IT oraz chmurowymi, dzięki interfejsom ethernetowym i cyfrowym interfejsom IO
  • elastyczne możliwości zastosowania, dzięki centralnemu zasilaniu elektrycznemu, modułowemu systemowi szaf z możliwością skalowania i przepustowi kablowemu niezależnemu od wtyku
  • niskie całkowite koszty posiadania – urządzenia cechują się niskim zużyciem energii i wysoką efektywnością energetyczną
  • łatwą instalację i globalne zastosowanie

Nowości KUKA – bijące serca produkcji przyszłości

KR C5 i KR C5 micro to idealny przykład najnowszych trendów w automatyzacji, w myśl których roboty stają się decydującymi elementami fabryki przyszłości. Kompaktowe, wydajne i elastyczne – takie są szafy sterownicze KR C5 i KR C5 micro.

Kontakt z firmą KUKA

KUKA CEE GmbH Sp. z o.o.
ul. Mysłowicka 1
43-100 Tychy

Telefon: +48 32 730 32 14
e-mail: biuropl@kuka.com
www: https://www.kuka.com/