Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2022/11/grafika-strona-Nowe-produkty-Jesień-2022.jpg

NOWE PRODUKTY JESIEŃ 2022 #LAPP

autor: LAPP POL.

TECHNOLOGIA POŁĄCZEŃ Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

Jedną z naszych czterech głównych zasad jest „Innowacyjność”. Firma LAPP zawsze stawia na rozwój i nowe rozwiązania. Zmieniające się wymagania dla „Inteligentnej Fabryki Przyszłości” wymuszają innowacyjne rozwiązania w zakresie połączeń – i to już dzisiaj.

Nowością tej jesieni jest PUR ÖLFLEX® SERVO FD zeroCM – symetryczny przewód silnikowy o innowacyjnej budowie. Dedykowany do zastosowań w prowadnicach łańcuchowych, o zwiększonej kompatybilności elektromagnetycznej i uproszczonym połączeniu kablowym. Rozszerzamy również naszą ofertę PROFINET o nowy przewód przyłączeniowy ÖLFLEX® CLASSIC PN PVC do zasilania komponentów PROFINET. Nasze portfolio ÖLFLEX® CLASSIC uzupełniają jednożyłowe, bezhalogenowe przewody do okablowania budynków oraz nowe akcesoria do dławnic kablowych z bezołowiowej serii SKINDICHT®.

Już dziś, dzięki nowym rozwiązaniom połączeniowym firmy LAPP jesteś gotowy na rozwiązania jutra.

Zobacz nowe produkty LAPP!

-Inżynieria mechaniczna i zakładowa

-Transmisja danych w przemyśle

-Energia słoneczna

-Składowanie, transport, przetwarzanie

-Przemysł kolejowy

-Przemysł spożywczy

Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej👉 https://cutt.ly/S1RZKLW .

 Utworzono: / Kategoria:
  • Autor: LAPP POL
  • Firma Lapp Group Polska jest jednym z głównych dostawców kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar LAPP wyprodukował pierwszy produkowany przemysłowo kabel sterowniczy na świecie. Dzisiaj nasze kable i przewody sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja naszych wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z naszych magazynów.
  • Profil Autora
  • https://lapppoland.lappgroup.com/

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY