Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Niezależnie od tego, w którą stronę go obrócisz…. NOWOŚĆ AUTOMATECH – wyłącznik drzwiowy SEL54 firmy BERNSTEIN zapewnia ochronę przed zachlapaniem, we wszystkich pozycjach montażowych.

Niezależnie od tego, w którą stronę go obrócisz….

Wyłącznik drzwiowy SEL54 firmy BERNSTEIN zapewnia ochronę przed zachlapaniem, we wszystkich pozycjach montażowych.

W AUTOMATECH dostarczamy rozwiązania dla automatyki przemysłowej od 1994 roku. Oferujemy specjalistyczne usługi inżynierskie, oferujemy najbardziej zaawansowane technologicznie systemy automatyki dla produkcji. Nasz zespół inżynierski, dzięki wysokim kompetencjom i bogatemu doświadczeniu zdobytemu w różnych branżach, sprawnie modernizuje linie produkcyjne, projektujemy i wykonujemy nowoczesne aplikacje dla przemysłu 4.0.
Obejrzyj NASZE REALIZACJE w AUTOMATECH.

Od samego początku istnienia AUTOMATECH współpracujemy z niemieckim dostawcą BERNSTEIN. Ten znany w sektorze przemysłowym producent jest światowym dostawcą komponentów i systemów automatyki przemysłowej od ponad 70 lat.

Ostatnio firma BERNSTEIN poinformowała o wprowadzeniu na rynek unikalnego wyłącznika drzwiowego. Wyjątkowość nowego wyłącznika SEL54 polega na tym, że chroni swoje wewnętrzne komponenty przed kroplami wody ze wszystkich kierunków (stopień ochrony IP54), niezależnie od pozycji jego instalacji.

Wyłącznik drzwiowy SEL54 powstał zgodnie z życzeniem klientów tak, żeby mógł być obracany wg potrzeb.  Jednocześnie woda nie jest w stanie przedostać się przez uszczelkę do środka.

Według Manuela Pollocka, dyrektora technicznego w BERNSTEIN wyłącznik drzwiowy SEL54 doskonale rozszerzył udaną serię komponentów SEL. Co istotne, zastosowana konstrukcja styków ma funkcję samoczyszczenia. Zabrudzenia, kurz oraz warstwy tlenków są ścierane, a styk elektryczny jest w ten sposób niezawodnie nawiązywany.

NOWOŚĆ Wyłącznik drzwiowy SEL54, BERNSTEIN/AUTOMATECH

Warto podkreślić wyjątkowo dłużą żywotność mechaniczną styków drzwiowych z rodziny produktów SEL, która wynosi 10 000 000 operacji. W celu zobrazowania tej cechy posłużmy się przykładem: zakładając, że drzwi windy są otwierane 1000 razy na dzień, styk drzwiowy od Bernstein może być eksploatowany aż przez 27 lat, dopóki nie osiągnie swojego mechanicznego końca żywotności.

Najważniejsze cechy Wyłącznika drzwiowego SEL54 Bernstein:

  • Stopień ochrony IP54
  • Kompaktowe rozmiary 50 mm x 37,5 mm x 16 mm
  • Wysoka niezawodność przy niskim natężeniu prądu (1 mA)
  • Zminimalizowana rezystancja styków do 25 mOhm (nieużywane), duże korzyści dla połączeń szeregowych
  • Samoczyszczące się styki
  • Styki z wymuszonym otwieraniem
  • Oddzielny aktywator
  • Przezroczysta pokrywa
  • Czerwona obudowa

Rozwiązania dla technologii dźwigowej są od zawsze istotną częścią oferty BERNSTEIN AG, kształtując ją na przestrzeni wielu dziesięcioleci działalności firmy – to znana na świecie jakość „made in Germany\”.

Charakterystyczne czerwone przełączniki i wyłączniki drzwiowe BERNSTEIN cechują mnóstwo wind i ruchomych schodów na całym świecie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszą firmą,
Zespół AUTOMATECH