Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Neura Robotics i OMRON zawarły strategiczne partnerstwo, aby dzięki robotom kognitywnym zrewolucjonizować przemysł produkcyjny

Ideą partnerstwa jest zrewolucjonizowanie branży produkcyjnej poprzez wprowadzenie robotów kognitywnych do automatyzacji fabryk, wykorzystując zaawansowane możliwości sztucznej inteligencji w celu zwiększenia wydajności, elastyczności i bezpieczeństwa.

W przeciwieństwie do tradycyjnych robotów przemysłowych, roboty kognitywne mają zdolność uczenia się na podstawie otoczenia, autonomicznego podejmowania decyzji i dostosowywania się do dynamicznych scenariuszy produkcyjnych. Otwiera to nowe możliwości zastosowań, w tym wykonywanie skomplikowanych zadań montażowych, szczegółowej kontroli jakości i adaptacyjnych procesów obsługi materiałów.

Olivier Welker, prezes i dyrektor generalny OMRON Robotics and Safety Technologies Inc. podkreśla znaczenie partnerstwa, stwierdzając: Postrzegamy technologie kognitywne Neura Robotics jako niepowtarzalną szansę rozwoju dla robotyki przemysłowej. Łącząc innowacyjne rozwiązania Neura Robotics z globalnym zasięgiem i portfolio automatyzacji OMRON, zapewnimy klientom nowe sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa, produktywności i elastyczności ich działań.

David Reger, założyciel i wizjoner Neura Robotics, opisuje partnerstwo stwierdzając: Silne partnerstwa i sojusze są kluczem do przyspieszenia wzrostu. Strategiczne połączenie OMRON i Neura Robotics jest kamieniem milowym w historii automatyki przemysłowej. Przybliża nas to znacząco do celu, jakim jest zrewolucjonizowanie globalnego rynku robotyki. Łącząc nasze technologie czujników i sztucznej inteligencji oraz wiedzę specjalistyczną w jedną platformę, będziemy znacząco kształtować przyszłość branży produkcyjnej i wyznaczać nowe standardy.

Poza postępem technologicznym, partnerstwo pomiędzy OMRON Robotics and Safety Technologies i Neura Robotics jest napędzane wspólną wizją. OMRON, zaangażowany w zmienianie życia i przyczynianie się do lepszego społeczeństwa, znajduje oddźwięk w misji Neura Robotics, polegającej na służeniu ludzkości poprzez przełomowe technologie robotyki. Ta zgodność wzmacnia fundamenty partnerstwa, napędzając obie firmy w kierunku wspólnego celu, jakim jest kształtowanie przyszłości przemysłu wytwórczego.

O OMRON Robotics and Safety Technologies

OMRON Robotics and Safety Technologies Inc, spółka zależna firmy OMRON Corporation, jest liderem w dziedzinie automatyzacji robotów i rozwiązań w zakresie czujników bezpieczeństwa. OMRON Robotics and Safety Technologies projektuje i produkuje roboty przemysłowe, współpracujące i mobilne, aby pomóc klientom osiągnąć najwyższy poziom bezpieczeństwa, produktywności i wydajności. Odgrywa kluczową rolę w strukturach OMRON, koncentrując się na opracowywaniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań z zakresu robotyki dla różnych branż, przyczyniając się do realizacji ogólnej misji firmy OMRON, jaką jest poprawa życia ludzi i przyczynianie się do lepszego społeczeństwa. Skupiając się na robotyce i bezpieczeństwie, Omron Robotics and Safety Technologies Inc. wzmacnia portfolio OMRON Corporation i umacnia jej pozycję globalnego lidera w dziedzinie automatyki przemysłowej. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://industrial.omron.eu.

 

 

Informacje o Neura Robotics

Firma Neura Robotics została założona w 2019 roku przez Davida Regera w Metzingen, w południowych Niemczech, w celu wypełnienia ważnych luk innowacyjnych w robotyce i ustanowienia ery robotów kognitywnych. Neura Robotics łączy wszystkie komponenty i czujniki, a także sztuczną inteligencję w jednym urządzeniu i oferuje partnerom platformę do wspólnego opracowywania aplikacji dla szerokiego zakresu specjalistycznych obszarów. Wynikający z tego i stale rosnący NEURAverse oferuje niezrównaną elastyczność i efektywność kosztową w automatyzacji i przyciąga wielu międzynarodowych liderów rynku. Roboty kognitywne Neura Robotics widzą, słyszą i mają zmysł dotyku; działają całkowicie autonomicznie i uczą się na podstawie doświadczeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://neura-robotics.com/.