Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2019/12/artykul-grafika-panasonic-hms_iautomatyka.jpg

Możliwości paneli HMI, o których mogłeś nie wiedzieć!


Panele HMI są bardzo użytecznymi i przydatnymi urządzeniami. Podejrzewam, że z tym stwierdzeniem, każdy się zgodzi. Niezwykle istotne i przydatne są szczególnie w aplikacjach, gdzie operator pracuje z niebezpiecznymi maszynami czy częściami. Jednak sterowanie z dalszej odległości oraz wizualizacja kluczowych dla danego procesu parametrów to coraz częściej niewystarczające możliwości tych małych urządzeń.

Fabryki wkraczają coraz śmielej w świat Internetu i urządzenia automatyki muszą za tym nadążyć. Nie inaczej jest z bohaterami tego filmu. Panele HMI oferują coraz więcej możliwości podłączenia naszych maszyn do wirtualnego świata. Corvina Cloud, zdalny dostęp, OPC UA, MQTT, VNC – to tylko niektóre z narzędzi, które pomagają nam w tym zadaniu.

W naszej redakcji gościliśmy ostatnio Daniela Leszczewicza z firmy Panasonic, który przywiózł ze sobą panele z serii HM, HMx oraz HMS. W półgodzinnym filmie przedstawi możliwości i funkcjonalności tych niepozornych urządzeń, które bez wątpienia Cię zaskoczą i o wielu nawet nie słyszałeś. Zapraszamy na miły seans, który Cię wciągnie!

Jeżeli potrzebujesz paneli HMI serii HMS, zapraszamy do kontaktu z inżynierami firmy Panasonic Industry.Utworzono: / Kategoria: ,

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!

Zapoznałem się i akceptuję klauzulę informacyjną..
NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaMOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ