Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2022/08/Grafika-strona.jpg

#LAPP – NOWE PRODUKTY LATO 2022 !!!

autor: LAPP POL.

MUST-HAVE DLA TECHNOLOGII POŁĄCZEŃ

Czy stale dążysz do ulepszeń? Firma LAPP chce zawsze w tym wspierać swoich klientów. Nie zawsze muszą to być przełomowe innowacje, aby móc osiągnąć sukces.  Otrzymywane przez nas zapytania są opracowywane i realizowane zgodnie z Twoimi życzeniami. To co wczoraj było jeszcze w fazie rozwoju, dziś jest już przez nas wdrażane.

Jakie mamy nowe produkty? Dostępne są mosiężne dławnice kablowe ze zmiennymi zakresami dławienia do uszczelniania, odciążania i wprowadzania  przewodów zgodnych z EMC. Ponadto dostępne są przewody do transmisji danych z konstrukcją Fast Connect do wysoce elastycznych aplikacji dla robotów (PROFINET typu R), a także przewody do transmisji danych do systemów serwonapędów ze specjalnymi interfejsami. Przełączniki zarządzalne i niezarządzalne, o stopniu ochrony IP 67 do bezpośredniego zastosowania na miejscu, a także różne inne rozwiązania.

Skorzystaj z naszych produktów dostosowanych do konkretnych zastosowań, aby dokonać niezbędnych optymalizacji w Twoim środowisku przemysłowym.

Planuj, Połącz, Korzystaj z doświadczenia firmy LAPP

 

Nowe produkty LAPP:

Inżynieria mechaniczna i zakładowa

Niezawodne rozwiązania połączeniowe dla wymagających zastosowań przemysłowych

Transmisja danych w przemyśle

Innowacyjne rozwiązania dla fabryk, maszyn i zakładów

Energia słoneczna

Przewody do systemów fotowoltaicznych

Składowanie, transport, przetwarzanie

Nasze inteligentne rozwiązania transportowe i logistyczne

Przemysł kolejowy

Nasza oferta produktów dla nieograniczonego bezpieczeństwa w pojazdach szynowych

Przemysł spożywczy

Produkty spełniające surowe normy jakości.

Więcej informacji👉 https://cutt.ly/7Zn2glI .


Utworzono: / Kategoria:
  • Autor: LAPP POL
  • Firma Lapp Group Polska jest jednym z głównych dostawców kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar LAPP wyprodukował pierwszy produkowany przemysłowo kabel sterowniczy na świecie. Dzisiaj nasze kable i przewody sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja naszych wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z naszych magazynów.
  • Profil Autora
  • https://lapppoland.lappgroup.com/

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!
.
NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaMOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ