PARTNERZY

NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KATALOG ONLINE POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 120 000 pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków. Johnson Control prężnie działa również w branży motoryzacyjnej, a w ofercie firmy można odnaleźć różne rodzaje akumulatorów oraz opracowane systemy wnętrz samochodowych.

BLOG WAGO POZNAJ WAGO

WAGO. jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

SKLEP I ZAMÓWIENIA POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

PRODUKTY POZNAJ PEPPERL+FUCHS

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

[Zakończony] Wygraj zestaw startowy TOSIBOX do zdalnego dostępu – konkurs trwa do 15.12.2018

Autor: Pace Poland | Przedstawiciel TOSIBOX w Polsce.

Mamy dla Was dedykowany konkurs! 

Do wygrania są zestaw router TOSIBOX Lock 100 oraz TOSIBOX Key do szyfrowanego zdalnego dostępu dostarczane przez firmę  Pace Poland.

Wyniki!

Konkurs został zakończony. Wszystkie zgłoszone prace oraz zwycięzcę znajdziesz w poniższym artykule:

Gdzie zastosowałbym zdalny dostęp, czyli wyniki konkursu wygraj TOSIBOX

Co trzeba zrobić? Nic trudnego!

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dwie czynności do dnia 15.12.2018 do godziny 20:00:

 1. Umieścić komentarz pod postem konkursowym na facebooku: POST KONKURSOWY i/lub wyślij email na adres: biuro@pacepoland.pl, w którym:
  • Opiszesz w jaki sposób wykorzystałbyś produkty TOSIBOX.
  • Możesz opisać swój obecny projekt, dołączyć zdjęcia obiektów, szaf, gdzie TOSIBOX mógłby zagościć.
  • Ważne aby napisać dlaczego chcesz zastosować TOSIBOX oraz jaki problem może on rozwiązać.
  • Nie dyskryminujemy też użytkowników TOSIBOX. Możesz zamieścić również zdjęcia i opis projektu, w którym już go wykorzystałeś, oraz podzielić się swoją opinią.
 2. Potwierdzić udział w konkursie za pomocą formularza.

Konkurs kierujemy głównie do:

 • Integratorów Automatyki,
 • Producentów maszyn,
 • Pracowników i kierowników działu Utrzymania Ruchu,
 • Osób odpowiedzialnych za techniczne utrzymanie budynków,
 • Osób mogących wykorzystać TOSIBOX w swoich projektach.

Czym jest Tosibox?

TOSIBOX Lock to router, który umożliwia zdalne połączenie do obiektów automatyki. Temat zdalnego dostępu często budzi wątpliwości lub niechęć. Jest to zrozumiałe, gdyż bezpieczeństwo zawsze powinno być najważniejsze, a otwierając swoją sieć na świat stwarzamy potencjalne zagrożenie. Dlatego nie warto takich połączeń tworzyć samemu, o ile nie ma się zaawansowanej wiedzy informatycznej w tej dziedzinie. Jednak czasem istnieje konieczność udostępnienia swojej maszyny zdalnie. W takim przypadku z pomocą przychodzą producenci, tacy jak TOSIBOX. Zapewniają oni bezpieczne, szyfrowane połączenie, często niezwykle łatwe w konfiguracji, wręcz konfigurowalne metodą PLUG & GO. Dodatkowe zabezpieczenie w przypadku produktów TOSIBOX zapewnia podwójna weryfikacja dostępu – aby dostać się do sieci i nawiązać połączenie potrzebujemy klucza TOSIBOX Key oraz hasła.

TOSIBOX jest dla Ciebie, jeśli:

 • Chcesz prostego, łatwego w konfiguracji i bezpiecznego rozwiązania działającego z różnymi sterownikami PLC, które automatycznie zestawia połączenie VPN.
 • Chcesz ograniczyć koszty serwisu i czas przestojów podłączając linię produkcyjną, system sterowania maszyny, automatykę budynkową do Internetu, aby zapewnić zdalny dostęp VPN do urządzeń w szafie sterowniczej i zarządzać uprawnieniami dostępowymi do urządzeń dla pracowników i firm zewnętrznych, z którymi współpracujesz.
 • Nie masz czasu na kłopotliwą konfigurację szyfrowanego połączenia VPN i zatrudnienie osoby odpowiedzialnej za utrzymanie łącza po uruchomieniu.
 • Nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów po uruchomieniu łącza.

Więcej dowiesz się z naszego artykułu Zdalne połączenie z obiektami automatyki w stylu PLUG & GO, oraz filmu.

Otrzymaj ofertę na TOSIBOX

Jeżeli zainteresowały Cię rozwiązania TOSIBOX to możesz również zapoznać się z pozostałymi produktami na Allektro.pl. Zapraszamy też do wysłania zapytania ofertowego, aby poznać ceny produktu. Wystarczy kliknąć  w poniższy baner, aby wysłać wiadomość do Pana Dariusza Nowak:

6 listopada 2018 / Kategoria: ,
 • Autor: Pace Poland | Przedstawiciel TOSIBOX w Polsce
 • PACE POLAND reprezentuje na rynku polskim fińską firmę TOSIBOX Oy producenta urządzeń sieciowych i oprogramowania. TOSIBOX Oy to firma, która odniosła sukces rozwiązując kłopotliwy problem podłączenia maszyn i urządzeń do Internetu w prosty sposób, bez żadnych kompromisów dotyczących cyberbezpieczeństwa. Opatentowana przez TOSIBOX technologia pozwala na zestawienie połączeń punkt-do-punktu, w których zaszyfrowane dane są przesyłane bezpośrednio pomiędzy urządzeniami a nie poprzez serwer pośredniczący zlokalizowany w chmurze. PACE POLAND współpracuje z producentami maszyn, integratorami, firmami produkcyjnymi oraz handlowymi wdrażającymi rozwiązania sieciowe w segmentach automatyki przemysłowej, automatyki budynkowej w systemach security oraz IT.
 • Profil Autora
 • https://www.allektro.pl/company/tosibox/

NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

>KLIKNIJ<

Kilka słów o kurtynach bezpieczeństwa

Kilka słów o kurtynach bezpieczeństwa

>KLIKNIJ<

20 lat BIBUS MENOS. Prezes Magdalena Stankiewicz o roli ojca w historii firmy i wizji przyszłości

20 lat BIBUS MENOS. Prezes Magdalena Stankiewicz o roli ojca w historii firmy i wizji przyszłości

>KLIKNIJ<

Spotkaj się z firmą EATON i odkryj sterownik easyE4

Spotkaj się z firmą EATON i odkryj sterownik easyE4

>KLIKNIJ<

Kurs projektanta systemów HMI/SCADA cz.1 – Jak efektywnie projektować wizualizacje?

Kurs projektanta systemów HMI/SCADA cz.1 – Jak efektywnie projektować wizualizacje?

>KLIKNIJ<

Trackery – instalacje fotowoltaiczne nadążne za słońcem, cz.3 – Hardware

Trackery – instalacje fotowoltaiczne nadążne za słońcem, cz.3 – Hardware

>KLIKNIJ<

Automatyczny Podcast #1: Odcinek powitalny, czyli co to jest Automatyczny Podcast

Automatyczny Podcast #1: Odcinek powitalny, czyli co to jest Automatyczny Podcast

>KLIKNIJ<

Druga edycja Mistrzostw Polski Programistów PLC już za nami!

Druga edycja Mistrzostw Polski Programistów PLC już za nami!

>KLIKNIJ<

Co warto zobaczyć na Automaticon 2019?

Co warto zobaczyć na Automaticon 2019?

>KLIKNIJ<

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu Renex Soldering Championship 2019

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu Renex Soldering Championship 2019

>KLIKNIJ<

Znakowanie przemysłowe z Phoenix Contact

Znakowanie przemysłowe z Phoenix Contact

>KLIKNIJ<

Bezpieczeństwo sieci przemysłowej z wykorzystniem rozwiazań Moxa

Bezpieczeństwo sieci przemysłowej z wykorzystniem rozwiazań Moxa

>KLIKNIJ<

Warsztaty dla branży automatyki przemysłowej – wiedza i doświadczenie

Warsztaty dla branży automatyki przemysłowej – wiedza i doświadczenie

>KLIKNIJ<

Przewidywanie (przyszłości) z Mitsubishi Electric

Przewidywanie (przyszłości) z Mitsubishi Electric

>KLIKNIJ<

Studencie! Tutaj B&R pojawi się dla Ciebie!

Studencie! Tutaj B&R pojawi się dla Ciebie!

>KLIKNIJ<

Seminarium SABUR na Automaticon – zapisz się!

Seminarium SABUR na Automaticon – zapisz się!

>KLIKNIJ<

Przedstawienie wybranych funkcji PLCSIM Advanced 2.0

Przedstawienie wybranych funkcji PLCSIM Advanced 2.0

>KLIKNIJ<

Nowe możliwości silników liniowych i liniowo-obrotowych

Nowe możliwości silników liniowych i liniowo-obrotowych

>KLIKNIJ<

Historia awarii, czyli dlaczego należy tworzyć komunikaty na panelach operatorskich

Historia awarii, czyli dlaczego należy tworzyć komunikaty na panelach operatorskich

>KLIKNIJ<

Komunikacja PUT/GET w środowisku TIA Portal

Komunikacja PUT/GET w środowisku TIA Portal

>KLIKNIJ<

Jak zadbać o swoją produkcję – Konferencja “Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji”

Jak zadbać o swoją produkcję – Konferencja “Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji”

MOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ
KATEGORIE POSTÓW
POLECANE ARTYKUŁY
KOMUNIKATY
Wydarzenia
POLECANE FIRMY I PRODUKTY

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…