Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

PARTNERZY

NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KATALOG ONLINE POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 120 000 pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków. Johnson Control prężnie działa również w branży motoryzacyjnej, a w ofercie firmy można odnaleźć różne rodzaje akumulatorów oraz opracowane systemy wnętrz samochodowych.

SKLEP I ZAMÓWIENIA POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

BLOG WAGO POZNAJ WAGO

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Wygraj zestaw startowy TOSIBOX do zdalnego dostępu – konkurs trwa do 15.12.2018

Mamy dla Was dedykowany konkurs! 

Do wygrania są zestaw router TOSIBOX Lock 100 oraz TOSIBOX Key do szyfrowanego zdalnego dostępu dostarczane przez firmę  Pace Poland.

Co trzeba zrobić? Nic trudnego!

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dwie czynności do dnia 15.12.2018 do godziny 20:00:

 1. Umieścić komentarz pod postem konkursowym na facebooku: POST KONKURSOWY i/lub wyślij email na adres: biuro@pacepoland.pl, w którym:
  • Opiszesz w jaki sposób wykorzystałbyś produkty TOSIBOX.
  • Możesz opisać swój obecny projekt, dołączyć zdjęcia obiektów, szaf, gdzie TOSIBOX mógłby zagościć.
  • Ważne aby napisać dlaczego chcesz zastosować TOSIBOX oraz jaki problem może on rozwiązać.
  • Nie dyskryminujemy też użytkowników TOSIBOX. Możesz zamieścić również zdjęcia i opis projektu, w którym już go wykorzystałeś, oraz podzielić się swoją opinią.
 2. Potwierdzić udział w konkursie za pomocą poniższego formularza:
Potwierdź udział w konkursie:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pace Poland Dariusz Nowak , z siedzibą w Jeleniej Górze, przy ulicy Borówkowej 2, 58-500 Jelenia Góra, w celach organizacji konkursu “Wygraj TOSIBOX” oraz w celach marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego. Oświadczam, że zostałem poinformowany/a o prawie do wglądu, modyfikacji oraz usuwania moich danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).
*Wyrażam zgodę na używanie przez Pace Poland Dariusz Nowak , z siedzibą w Jeleniej Górze, przy ulicy Borówkowej 2, 58-500 Jelenia Góra, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pace Poland Dariusz Nowak ul. Borówkowa 2, 58-500 Jelenia Góra oraz przez iAutomatyka Marcin Faszczewski, Rafał Kupiński spółka cywilna ul. Żurawia 71 lok. 2.13, 15-540 Białystok w celach publikacji na portalu iAutomatyka.pl i na FanPage portalu iAutomatyka zwycięzcy konkursu oraz w celu dostarczenia nagrody zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

*Oświadczam że zapoznałem się i akceptuję Regulamin konkursu oraz Klauzulę informacyjną

*Potwierdzam wszystkie zaznaczone zgody i akceptacje.

*pola wymagane

 

Konkurs kierujemy głównie do:

 • Integratorów Automatyki,
 • Producentów maszyn,
 • Pracowników i kierowników działu Utrzymania Ruchu,
 • Osób odpowiedzialnych za techniczne utrzymanie budynków,
 • Osób mogących wykorzystać TOSIBOX w swoich projektach.

Wyniki konkursu podamy pod postem konkursowym na facebook do dnia 18.12.2018

Czym jest Tosibox?

TOSIBOX Lock to router, który umożliwia zdalne połączenie do obiektów automatyki. Temat zdalnego dostępu często budzi wątpliwości lub niechęć. Jest to zrozumiałe, gdyż bezpieczeństwo zawsze powinno być najważniejsze, a otwierając swoją sieć na świat stwarzamy potencjalne zagrożenie. Dlatego nie warto takich połączeń tworzyć samemu, o ile nie ma się zaawansowanej wiedzy informatycznej w tej dziedzinie. Jednak czasem istnieje konieczność udostępnienia swojej maszyny zdalnie. W takim przypadku z pomocą przychodzą producenci, tacy jak TOSIBOX. Zapewniają oni bezpieczne, szyfrowane połączenie, często niezwykle łatwe w konfiguracji, wręcz konfigurowalne metodą PLUG & GO. Dodatkowe zabezpieczenie w przypadku produktów TOSIBOX zapewnia podwójna weryfikacja dostępu – aby dostać się do sieci i nawiązać połączenie potrzebujemy klucza TOSIBOX Key oraz hasła.

TOSIBOX jest dla Ciebie, jeśli:

 • Chcesz prostego, łatwego w konfiguracji i bezpiecznego rozwiązania działającego z różnymi sterownikami PLC, które automatycznie zestawia połączenie VPN.
 • Chcesz ograniczyć koszty serwisu i czas przestojów podłączając linię produkcyjną, system sterowania maszyny, automatykę budynkową do Internetu, aby zapewnić zdalny dostęp VPN do urządzeń w szafie sterowniczej i zarządzać uprawnieniami dostępowymi do urządzeń dla pracowników i firm zewnętrznych, z którymi współpracujesz.
 • Nie masz czasu na kłopotliwą konfigurację szyfrowanego połączenia VPN i zatrudnienie osoby odpowiedzialnej za utrzymanie łącza po uruchomieniu.
 • Nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów po uruchomieniu łącza.

Więcej dowiesz się z naszego artykułu Zdalne połączenie z obiektami automatyki w stylu PLUG & GO, oraz filmu.

Otrzymaj ofertę na TOSIBOX

Jeżeli zainteresowały Cię rozwiązania TOSIBOX to możesz również zapoznać się z pozostałymi produktami na Allektro.pl. Zapraszamy też do wysłania zapytania ofertowego, aby poznać ceny produktu. Wystarczy kliknąć  w poniższy baner, aby wysłać wiadomość do Pana Dariusza Nowak:

6 listopada 2018 / Kategoria: ,
 • Autor: Pace Poland | Przedstawiciel TOSIBOX w Polsce
 • PACE POLAND reprezentuje na rynku polskim fińską firmę TOSIBOX Oy producenta urządzeń sieciowych i oprogramowania. TOSIBOX Oy to firma, która odniosła sukces rozwiązując kłopotliwy problem podłączenia maszyn i urządzeń do Internetu w prosty sposób, bez żadnych kompromisów dotyczących cyberbezpieczeństwa. Opatentowana przez TOSIBOX technologia pozwala na zestawienie połączeń punkt-do-punktu, w których zaszyfrowane dane są przesyłane bezpośrednio pomiędzy urządzeniami a nie poprzez serwer pośredniczący zlokalizowany w chmurze. PACE POLAND współpracuje z producentami maszyn, integratorami, firmami produkcyjnymi oraz handlowymi wdrażającymi rozwiązania sieciowe w segmentach automatyki przemysłowej, automatyki budynkowej w systemach security oraz IT.
 • Profil Autora
 • https://www.allektro.pl/company/tosibox/

NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

>KLIKNIJ<

Tajemnicza awaria – moja historia o usterce trwającej ciut za długo

Tajemnicza awaria – moja historia o usterce trwającej ciut za długo

>KLIKNIJ<

Operator prawdę ci powie…

Operator prawdę ci powie…

>KLIKNIJ<

Nikt nie widział? Nic się nie stało

Nikt nie widział? Nic się nie stało

>KLIKNIJ<

Kilka slów o bezpieczeństwie, czyli co należy zrobić by spać spokojnie.

Kilka slów o bezpieczeństwie, czyli co należy zrobić by spać spokojnie.

>KLIKNIJ<

Czy roboty przemysłowe mogą być estetyczne?

Czy roboty przemysłowe mogą być estetyczne?

>KLIKNIJ<

B&R na targach SPS IPC Drives 2018

B&R na targach SPS IPC Drives 2018

>KLIKNIJ<

Jak było na szkoleniu z serwonapędów Panasonic Minas A5 i A6?

Jak było na szkoleniu z serwonapędów Panasonic Minas A5 i A6?

>KLIKNIJ<

Konkurs iAutomatyka Listopad 2018

Konkurs iAutomatyka Listopad 2018

>KLIKNIJ<

Wygraj zestaw startowy TOSIBOX do zdalnego dostępu – konkurs trwa do 15.12.2018

Wygraj zestaw startowy TOSIBOX do zdalnego dostępu – konkurs trwa do 15.12.2018

>KLIKNIJ<

Luźne rozmowy o SCADA i WebHMI

Luźne rozmowy o SCADA i WebHMI

>KLIKNIJ<

Czym zaskoczyli nas na Technology Days 2018? Relacja okiem iAutomatyka

Czym zaskoczyli nas na Technology Days 2018? Relacja okiem iAutomatyka

>KLIKNIJ<

Przykłady wykorzystania pomiaru ciśnienia do celów pomiaru poziomu

Przykłady wykorzystania pomiaru ciśnienia do celów pomiaru poziomu

>KLIKNIJ<

Produkcja stali w warszawskiej hucie – Fabryki w Polsce

Produkcja stali w warszawskiej hucie – Fabryki w Polsce

>KLIKNIJ<

XIII Spotkanie z B&R – Innovation Days 2018 za nami!

XIII Spotkanie z B&R – Innovation Days 2018 za nami!

>KLIKNIJ<

Pozycjoner na bazie motoreduktora oraz falownika NORD – Sterowanie pozycjonowaniem POSICON

Pozycjoner na bazie motoreduktora oraz falownika NORD – Sterowanie pozycjonowaniem POSICON

>KLIKNIJ<

Serwonapędy w automatyce przemysłowej.

Serwonapędy w automatyce przemysłowej.

>KLIKNIJ<

Pojawia się i znika – awaria sterownika?

Pojawia się i znika – awaria sterownika?

>KLIKNIJ<

Produkcja imbusów [video]

Produkcja imbusów [video]

>KLIKNIJ<

FluidSim – czyli jak zacząć z automatyką?!

FluidSim – czyli jak zacząć z automatyką?!

>KLIKNIJ<

Komunikacja ABB ACS355 – Siemens S7-1200 po Profinecie

Komunikacja ABB ACS355 – Siemens S7-1200 po Profinecie

MOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ
KATEGORIE POSTÓW
POLECANE ARTYKUŁY
KOMUNIKATY
Dołącz do nas!
Wydarzenia
Bądź na bieżąco!
POLECANE FIRMY I PRODUKTY

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…