Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

[Zakończony] Wygraj zestaw startowy TOSIBOX do zdalnego dostępu – konkurs trwa do 15.12.2018

Mamy dla Was dedykowany konkurs! 

Do wygrania są zestaw router TOSIBOX Lock 100 oraz TOSIBOX Key do szyfrowanego zdalnego dostępu dostarczane przez firmę  Pace Poland.

Wyniki!

Konkurs został zakończony. Wszystkie zgłoszone prace oraz zwycięzcę znajdziesz w poniższym artykule:

Co trzeba zrobić? Nic trudnego!

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dwie czynności do dnia 15.12.2018 do godziny 20:00:

 1. Umieścić komentarz pod postem konkursowym na facebooku: POST KONKURSOWY i/lub wyślij email na adres: biuro@pacepoland.pl, w którym:
  • Opiszesz w jaki sposób wykorzystałbyś produkty TOSIBOX.
  • Możesz opisać swój obecny projekt, dołączyć zdjęcia obiektów, szaf, gdzie TOSIBOX mógłby zagościć.
  • Ważne aby napisać dlaczego chcesz zastosować TOSIBOX oraz jaki problem może on rozwiązać.
  • Nie dyskryminujemy też użytkowników TOSIBOX. Możesz zamieścić również zdjęcia i opis projektu, w którym już go wykorzystałeś, oraz podzielić się swoją opinią.
 2. Potwierdzić udział w konkursie za pomocą formularza.

Konkurs kierujemy głównie do:

 • Integratorów Automatyki,
 • Producentów maszyn,
 • Pracowników i kierowników działu Utrzymania Ruchu,
 • Osób odpowiedzialnych za techniczne utrzymanie budynków,
 • Osób mogących wykorzystać TOSIBOX w swoich projektach.

Czym jest Tosibox?

TOSIBOX Lock to router, który umożliwia zdalne połączenie do obiektów automatyki. Temat zdalnego dostępu często budzi wątpliwości lub niechęć. Jest to zrozumiałe, gdyż bezpieczeństwo zawsze powinno być najważniejsze, a otwierając swoją sieć na świat stwarzamy potencjalne zagrożenie. Dlatego nie warto takich połączeń tworzyć samemu, o ile nie ma się zaawansowanej wiedzy informatycznej w tej dziedzinie. Jednak czasem istnieje konieczność udostępnienia swojej maszyny zdalnie. W takim przypadku z pomocą przychodzą producenci, tacy jak TOSIBOX. Zapewniają oni bezpieczne, szyfrowane połączenie, często niezwykle łatwe w konfiguracji, wręcz konfigurowalne metodą PLUG & GO. Dodatkowe zabezpieczenie w przypadku produktów TOSIBOX zapewnia podwójna weryfikacja dostępu – aby dostać się do sieci i nawiązać połączenie potrzebujemy klucza TOSIBOX Key oraz hasła.

TOSIBOX jest dla Ciebie, jeśli:

 • Chcesz prostego, łatwego w konfiguracji i bezpiecznego rozwiązania działającego z różnymi sterownikami PLC, które automatycznie zestawia połączenie VPN.
 • Chcesz ograniczyć koszty serwisu i czas przestojów podłączając linię produkcyjną, system sterowania maszyny, automatykę budynkową do Internetu, aby zapewnić zdalny dostęp VPN do urządzeń w szafie sterowniczej i zarządzać uprawnieniami dostępowymi do urządzeń dla pracowników i firm zewnętrznych, z którymi współpracujesz.
 • Nie masz czasu na kłopotliwą konfigurację szyfrowanego połączenia VPN i zatrudnienie osoby odpowiedzialnej za utrzymanie łącza po uruchomieniu.
 • Nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów po uruchomieniu łącza.

Więcej dowiesz się z naszego artykułu Zdalne połączenie z obiektami automatyki w stylu PLUG & GO, oraz filmu.

Otrzymaj ofertę na TOSIBOX

Jeżeli zainteresowały Cię rozwiązania TOSIBOX to możesz również zapoznać się z pozostałymi produktami na Allektro.pl. Zapraszamy też do wysłania zapytania ofertowego, aby poznać ceny produktu. Wystarczy kliknąć  w poniższy baner, aby wysłać wiadomość do Pana Dariusza Nowak: