Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

KONKURS IAUTOMATYKA MARZEC 2019

W każdym miesiącu organizujemy Konkurs iAutomatyka, który polega na nagradzaniu Użytkowników portalu iAutomatyka.pl w zamian za zamieszczanie treści (artykułów, wiedzy, historii z pracy, ciekawostek i filmów z YouTube wzbogaconych o artykuł). Główny cel konkursu to gromadzenie wartościowych artykułów i ciekawostek z branży automatyki i robotyki.

Możesz przygotować i wysłać nam ciekawy artykuł!? Zrób to, a otrzymasz nagrodę! 

Zespół iAutomatyka.pl we współpracy ambasadorami konkursu (firmami z branży) na każdy miesiąc zbiera pulę atrakcyjnych nagród. Na początku każdego miesiąca ogłaszamy zwycięzców z poprzedniego miesiąca, więc udział w konkursie można brać każdego dnia 🙂

>> WIĘCEJ O KONKURSIE IAUTOMATYKA << 

>> ZOBACZ ZWYCIĘSKIE PRACE Z POPRZEDNIEGO MIESIĄCA<<

Nagrody Marzec 2019

Poniżej pula nagród przypadająca na prace konkursowe zgłoszone w marcu 2019

Ambasadorzy tej edycji: 

Zostań ambasadorem!

 

Nagroda #1:Sterownik FP0H od Panasonic + książka + zestaw gadżetów

W tym miesiącu firma Panasonic dostarczyła nam nagrodę w postaci sterownika FP0H, na temat którego niedawno opublikowaliśmy film (zobacz tutaj). W skład nagrody wchodzi również książka Programowanie sterowników PLC zgodnie z normą IEC61131-3 w praktyce autorstwa Sławomira Kacprzaka oraz zestaw gadżetów. 

 

🎁 Zwycięzca: MATHAEUS

Praca konkursowa: WYBÓR KOMPUTERA DLA AUTOMATYKA

Nagroda #2: Voucher na szkolenie w EMT-SYSTEMS

Jeden z autorów będzie mógł wybrać dowolne szkolenie w Centrum Szkoleniowym EMT-SYSTEMS do wykorzystania do 31 maja 2019 roku. Dodatkowo w skład nagrody wchodzi zestaw gadżetów!

🎁 Zwycięzca: Witek T.

Praca konkursowa: KOMUNIKACJA PUT/GET W ŚRODOWISKU TIA PORTAL

Nagroda #3:Voucher na szkolenie Mitsubishi Electric

Po raz kolejny firma Mitsubishi Electric przekazała wspaniałą nagrodę! Autor jednej z prac będzie mógł wybrać dowolne szkolenie organizowane przez Mitsubishi Electric. Voucher jest ważny aż do końca roku 2019. Do nagrody dochodzi ciekawy zestaw gadżetów. Między innymi: czapka, piersiówka, powerbank, smycz, koszulka, długopis, klucz do szaf.

🎁 Zwycięzca: Piotr Wójcik

Praca konkursowa: NAUKA PROGRAMOWANIA PLC Z PNEUMATYKĄ

Nagroda #4: Kurtka softshell + zestaw do grillowania od Pepperl+Fuchs

Firma Pepperl+Fuchs i w tym miesiącu nas nie zawiodła. Do zgarnięcia macie super kurtkę firmy Elbrus oraz zestaw narzędzi do grillowania. Idealny zestaw na wiosenne wieczory.

🎁 Zwycięzca: Ernest S.

Praca konkursowa: KONTROLA MEDIÓW Z WYKORZYSTANIEM STEROWNIKA S7-1200

Nagroda #5: Softshell Regatta + zestaw gadżetów

Firma EATON, jak co miesiąc, dostarczyła nam nagrody. W tej edycji konkursu możecie wygrać kurtkę softshell firmy Regatta oraz zestaw przydatnych gadżetów takich jak: koszulka, kubek termiczny, multitool czy hub usb.

🎁 Zwycięzca: Michał Stasieczek

Praca konkursowa: B&R AUTOMATION STUDIO W PRAKTYCE – DRUK ETYKIET QR ZE STEROWNIKA PLC KROK PO KROKU

 

Nagroda #6: Klawiatura bezprzewodowa bluetooth + klucz do szaf + zestaw gadżetów od Multiprojekt

Klawiatura i touchpad w jednym. Działa genialnie. Wraz z nią dostaniecie klucz do szaf, zestaw idealnie nadający się do pracy: kawa wraz z logowaną puszką; oraz zestaw gadżetów. Nagrodę dostarcza firma Multiprojekt.

Preferowane artykuły: wizualizacja, panele HMI, interfejsy komunikacyjne, produkty Weintek itp.

🎁 Zwycięzca: Tom

Praca konkursowa: OMRON I PRZEDSTAWIENIE SYSMAC STUDIO – CZ. 1

 

Nagroda #7:Torba sportowa + zasilacz + zabezpieczenie elektroniczne + gadżety od WAGO

WAGO nie odstaje ani o krok! Ponownie zrobiliśmy combo! Do zabezpieczenia Epsitron (787-1861/100-000) dodajemy zasilacz WAGO (787-1712) 24VDC oraz gadżety firmowe.

🎁 Zwycięzca: Jacek_Z

Praca konkursowa: CZYTANIE ZMIENNYCH Z PLC ALLEN BRADLEY W MS EXCEL Z WYKORZYSTANIEM DDE

Nagroda #8: Głośnik JBL + gadżety od FINDER

Tej nagrody nie trzeba nikomu przedstawiać.  Głośniki marki JBL znają wszyscy. Teraz i Ty możesz stać się posiadaczem jednego z nich. Wystarczy, że napiszesz artykuł na jeden z preferowanych tematów: podstawy związane z przekaźnikami klasycznymi ale też czasowymi. Przykłady zastosowania przekaźników w automatyce przemysłowej. Przykłady zastosowania produktów FINDER okiem praktyka itp.

To nie wszystko!  W zestawie, między innymi,  znajdują się również: kalendarz na 2019 rok, kubek oraz termo koszulka.

🎁 Zwycięzca: Paweł F.

Praca konkursowa: PRZEDSTAWIENIE WYBRANYCH FUNKCJI PLCSIM ADVANCED 2.0

 

Nagroda #9: Kubek termiczny + zestaw gadżetów od LAPP

Na ten miesiąc firma LAPP przekazała nam kubek termiczny renomowanej marki Stanley. Sprawdzi się on genialnie podczas  delegacji gdyż potrafi utrzymać temperaturę nawet przez 4,5h. Firma LAPP dostarczyła nam również zestaw gadżetów firmowych, z których będziecie równie zadowoleni.

🎁 Zwycięzca: Canthar

Praca konkursowa: JAK ZACZĄĆ PRACĘ ZE STEROWNIKAMI LS?

Nagroda #10: SuperKubek + kurs wideo od iAutomatyka.pl

Od nas zapewniamy nasz super kubek, z którego jesteśmy super zadowoleni. Kubek dodaje dla właściciela specjalnych możliwości. Wypijając z niego kawę dodaje +5 do umiejętności programowania, +10 do ochrony przed zwarciami oraz +50 do pobudzenia. Serio!

Do nagrody dołączamy do wyboru jeden z kursów wideo:

  • KURS WIDEO 1: Chcę zostać programistą PLC – poziom podstawowy LAD i SCL
  • KURS WIDEO 2A: Chcę zostać programistą PLC – poziom średniozaawansowany LAD
  • KURS WIDEO 2B: Chcę zostać programistą PLC – poziom średniozaawansowany SCL
  • KURS WIDEO 3A: Efektywny UR w Siemens TIA Portal
  • KURS WIDEO 3B: Efektywny UR w Siemens Step7 v5.5
  • KURS WIDEO 4: Wizualizacja paneli HMI – TIA Portal
  • KURS WIDEO 5: Komunikacja TIA

Preferowana tematyka: Podstawy związane z automatyką przemysłową, programowaniem itp.

🎁 Zwycięzca: Adam Kozicki

Praca konkursowa: HISTORIA AWARII, CZYLI DLACZEGO NALEŻY TWORZYĆ KOMUNIKATY NA PANELACH OPERATORSKICH

Nagroda Bonusowa

Kurs online Programowanie sterownika easyE4 EATON

🎁 Zwycięzca: Piotr

Praca konkursowa: ZACZAROWANY PANEL HMI

Kiedy wyniki?

Wyniki postaramy się opublikować do 7 kwietnia 2019.

 

Zapraszamy do udziału w Konkursie iAutomatyka. Nagrody na kolejne miesiące możesz sprawdzić w kategorii: NAGRODY

>> Weź udział w konkrsie <<