PARTNERZY

PRODUKTY I SKLEP SERWIS I WSPARCIE

Od automatyzacji produkcji i logistyki, aż po automatyzację procesów technologicznych — SICK należy do ścisłej czołówki wśród producentów czujników. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK ze swoimi czujnikami i rozwiązaniami aplikacyjnymi tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.

NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KATALOG ONLINE POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 120 000 pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków. Johnson Control prężnie działa również w branży motoryzacyjnej, a w ofercie firmy można odnaleźć różne rodzaje akumulatorów oraz opracowane systemy wnętrz samochodowych.

BLOG WAGO POZNAJ WAGO

WAGO. jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

Poznaj easyE4 POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

PRODUKTY POZNAJ PEPPERL+FUCHS

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

KONKURS IAUTOMATYKA MARZEC 2019

2468 wyświetleń, autor: iAutomatyka.pl.

W każdym miesiącu organizujemy Konkurs iAutomatyka, który polega na nagradzaniu Użytkowników portalu iAutomatyka.pl w zamian za zamieszczanie treści (artykułów, wiedzy, historii z pracy, ciekawostek i filmów z YouTube wzbogaconych o artykuł). Główny cel konkursu to gromadzenie wartościowych artykułów i ciekawostek z branży automatyki i robotyki.

Możesz przygotować i wysłać nam ciekawy artykuł!? Zrób to, a otrzymasz nagrodę! 

Zespół iAutomatyka.pl we współpracy ambasadorami konkursu (firmami z branży) na każdy miesiąc zbiera pulę atrakcyjnych nagród. Na początku każdego miesiąca ogłaszamy zwycięzców z poprzedniego miesiąca, więc udział w konkursie można brać każdego dnia 🙂

>> WIĘCEJ O KONKURSIE IAUTOMATYKA << 

>> ZOBACZ ZWYCIĘSKIE PRACE Z POPRZEDNIEGO MIESIĄCA<<

Nagrody Marzec 2019

Poniżej pula nagród przypadająca na prace konkursowe zgłoszone w marcu 2019

Ambasadorzy tej edycji: 

Zostań ambasadorem!

 

Nagroda #1:Sterownik FP0H od Panasonic + książka + zestaw gadżetów

W tym miesiącu firma Panasonic dostarczyła nam nagrodę w postaci sterownika FP0H, na temat którego niedawno opublikowaliśmy film (zobacz tutaj). W skład nagrody wchodzi również książka Programowanie sterowników PLC zgodnie z normą IEC61131-3 w praktyce autorstwa Sławomira Kacprzaka oraz zestaw gadżetów. 

 

🎁 Zwycięzca: MATHAEUS

Praca konkursowa: WYBÓR KOMPUTERA DLA AUTOMATYKA

Nagroda #2: Voucher na szkolenie w EMT-SYSTEMS

Jeden z autorów będzie mógł wybrać dowolne szkolenie w Centrum Szkoleniowym EMT-SYSTEMS do wykorzystania do 31 maja 2019 roku. Dodatkowo w skład nagrody wchodzi zestaw gadżetów!

🎁 Zwycięzca: Witek T.

Praca konkursowa: KOMUNIKACJA PUT/GET W ŚRODOWISKU TIA PORTAL

Nagroda #3:Voucher na szkolenie Mitsubishi Electric

Po raz kolejny firma Mitsubishi Electric przekazała wspaniałą nagrodę! Autor jednej z prac będzie mógł wybrać dowolne szkolenie organizowane przez Mitsubishi Electric. Voucher jest ważny aż do końca roku 2019. Do nagrody dochodzi ciekawy zestaw gadżetów. Między innymi: czapka, piersiówka, powerbank, smycz, koszulka, długopis, klucz do szaf.

🎁 Zwycięzca: Piotr Wójcik

Praca konkursowa: NAUKA PROGRAMOWANIA PLC Z PNEUMATYKĄ

Nagroda #4: Kurtka softshell + zestaw do grillowania od Pepperl+Fuchs

Firma Pepperl+Fuchs i w tym miesiącu nas nie zawiodła. Do zgarnięcia macie super kurtkę firmy Elbrus oraz zestaw narzędzi do grillowania. Idealny zestaw na wiosenne wieczory.

🎁 Zwycięzca: Ernest S.

Praca konkursowa: KONTROLA MEDIÓW Z WYKORZYSTANIEM STEROWNIKA S7-1200

Nagroda #5: Softshell Regatta + zestaw gadżetów

Firma EATON, jak co miesiąc, dostarczyła nam nagrody. W tej edycji konkursu możecie wygrać kurtkę softshell firmy Regatta oraz zestaw przydatnych gadżetów takich jak: koszulka, kubek termiczny, multitool czy hub usb.

🎁 Zwycięzca: Michał Stasieczek

Praca konkursowa: B&R AUTOMATION STUDIO W PRAKTYCE – DRUK ETYKIET QR ZE STEROWNIKA PLC KROK PO KROKU

 

Nagroda #6: Klawiatura bezprzewodowa bluetooth + klucz do szaf + zestaw gadżetów od Multiprojekt

Klawiatura i touchpad w jednym. Działa genialnie. Wraz z nią dostaniecie klucz do szaf, zestaw idealnie nadający się do pracy: kawa wraz z logowaną puszką; oraz zestaw gadżetów. Nagrodę dostarcza firma Multiprojekt.

Preferowane artykuły: wizualizacja, panele HMI, interfejsy komunikacyjne, produkty Weintek itp.

🎁 Zwycięzca: Tom

Praca konkursowa: OMRON I PRZEDSTAWIENIE SYSMAC STUDIO – CZ. 1

 

Nagroda #7:Torba sportowa + zasilacz + zabezpieczenie elektroniczne + gadżety od WAGO

WAGO nie odstaje ani o krok! Ponownie zrobiliśmy combo! Do zabezpieczenia Epsitron (787-1861/100-000) dodajemy zasilacz WAGO (787-1712) 24VDC oraz gadżety firmowe.

🎁 Zwycięzca: Jacek_Z

Praca konkursowa: CZYTANIE ZMIENNYCH Z PLC ALLEN BRADLEY W MS EXCEL Z WYKORZYSTANIEM DDE

Nagroda #8: Głośnik JBL + gadżety od FINDER

Tej nagrody nie trzeba nikomu przedstawiać.  Głośniki marki JBL znają wszyscy. Teraz i Ty możesz stać się posiadaczem jednego z nich. Wystarczy, że napiszesz artykuł na jeden z preferowanych tematów: podstawy związane z przekaźnikami klasycznymi ale też czasowymi. Przykłady zastosowania przekaźników w automatyce przemysłowej. Przykłady zastosowania produktów FINDER okiem praktyka itp.

To nie wszystko!  W zestawie, między innymi,  znajdują się również: kalendarz na 2019 rok, kubek oraz termo koszulka.

🎁 Zwycięzca: Paweł F.

Praca konkursowa: PRZEDSTAWIENIE WYBRANYCH FUNKCJI PLCSIM ADVANCED 2.0

 

Nagroda #9: Kubek termiczny + zestaw gadżetów od LAPP

Na ten miesiąc firma LAPP przekazała nam kubek termiczny renomowanej marki Stanley. Sprawdzi się on genialnie podczas  delegacji gdyż potrafi utrzymać temperaturę nawet przez 4,5h. Firma LAPP dostarczyła nam również zestaw gadżetów firmowych, z których będziecie równie zadowoleni.

🎁 Zwycięzca: Canthar

Praca konkursowa: JAK ZACZĄĆ PRACĘ ZE STEROWNIKAMI LS?

Nagroda #10: SuperKubek + kurs wideo od iAutomatyka.pl

Od nas zapewniamy nasz super kubek, z którego jesteśmy super zadowoleni. Kubek dodaje dla właściciela specjalnych możliwości. Wypijając z niego kawę dodaje +5 do umiejętności programowania, +10 do ochrony przed zwarciami oraz +50 do pobudzenia. Serio!

Do nagrody dołączamy do wyboru jeden z kursów wideo:

  • KURS WIDEO 1: Chcę zostać programistą PLC – poziom podstawowy LAD i SCL
  • KURS WIDEO 2A: Chcę zostać programistą PLC – poziom średniozaawansowany LAD
  • KURS WIDEO 2B: Chcę zostać programistą PLC – poziom średniozaawansowany SCL
  • KURS WIDEO 3A: Efektywny UR w Siemens TIA Portal
  • KURS WIDEO 3B: Efektywny UR w Siemens Step7 v5.5
  • KURS WIDEO 4: Wizualizacja paneli HMI – TIA Portal
  • KURS WIDEO 5: Komunikacja TIA

Preferowana tematyka: Podstawy związane z automatyką przemysłową, programowaniem itp.

🎁 Zwycięzca: Adam Kozicki

Praca konkursowa: HISTORIA AWARII, CZYLI DLACZEGO NALEŻY TWORZYĆ KOMUNIKATY NA PANELACH OPERATORSKICH

Nagroda Bonusowa

Kurs online Programowanie sterownika easyE4 EATON

🎁 Zwycięzca: Piotr

Praca konkursowa: ZACZAROWANY PANEL HMI

Kiedy wyniki?

Wyniki postaramy się opublikować do 7 kwietnia 2019.

 

Zapraszamy do udziału w Konkursie iAutomatyka. Nagrody na kolejne miesiące możesz sprawdzić w kategorii: NAGRODY

>> Weź udział w konkrsie << 

5 marca 2019 / Kategoria: , ,
  • Autor: iAutomatyka.pl
  • iAutomatyka.pl to innowacyjny portal branżowy skupiający praktyczną wiedzę, nowości i komunikaty oraz działalności firm w katalogu branżowym i na Mapie Automatyki. Udostępniamy firmom możliwość prostej i szybkiej promocji informacji w wielu obszarach Internetu.Kompleksowo zajmujemy się wizerunkiem Państwa Firmy, zdejmujemy cały ciężar, dzięki Naszym kompetencjom budujemy markę – nasze mechanizmy i działania pozwalają zaoszczędzić czas ponieważ to zespół iAutomatyka zajmuje się rozgłosem Waszej wiadomości.
  • Profil Autora

NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

>KLIKNIJ<

Wydarzenia Towarzyszące Targom ITM Polska 2019

Wydarzenia Towarzyszące Targom ITM Polska 2019

>KLIKNIJ<

Filtry aktywne w przemyśle – potrzeba stosowania czy już konieczność?

Filtry aktywne w przemyśle – potrzeba stosowania czy już konieczność?

>KLIKNIJ<

Pierwsze kroki ze sterowaniem CNC

Pierwsze kroki ze sterowaniem CNC

>KLIKNIJ<

Python + PLC = Symulacja procesu

Python + PLC = Symulacja procesu

>KLIKNIJ<

Jak zacząć naukę programowania PLC z FPWIN Pro?

Jak zacząć naukę programowania PLC z FPWIN Pro?

>KLIKNIJ<

Automatyczny Podcast #5: Jak zacząć programować sterowniki PLC

Automatyczny Podcast #5: Jak zacząć programować sterowniki PLC

>KLIKNIJ<

Orange Box narzędziem w modernizacji zakładu

Orange Box narzędziem w modernizacji zakładu

>KLIKNIJ<

Kurtyny bezpieczeństwa – rodzaje, działanie, sposoby stosowania

Kurtyny bezpieczeństwa – rodzaje, działanie, sposoby stosowania

>KLIKNIJ<

Nagroda Siemens w kategorii EDUKACJA dla Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems!

Nagroda Siemens w kategorii EDUKACJA dla Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems!

>KLIKNIJ<

WYSYŁANIE SMSÓW Z POZIOMU PLC #2 – WIZUALIZACJA I STEROWANIE ZA POMOCĄ PANELU HMI

WYSYŁANIE SMSÓW Z POZIOMU PLC #2 – WIZUALIZACJA I STEROWANIE ZA POMOCĄ PANELU HMI

>KLIKNIJ<

Szkolenia produktowe Pilz w nowej odsłonie dzięki modułom szkoleniowym PES

Szkolenia produktowe Pilz w nowej odsłonie dzięki modułom szkoleniowym PES

>KLIKNIJ<

OnRobot – Seminaria dla integratorów automatyki i robotyki

OnRobot – Seminaria dla integratorów automatyki i robotyki

>KLIKNIJ<

Recenzja SECOMEA SiteManager – routera VPN do zdalnego dostępu

Recenzja SECOMEA SiteManager – routera VPN do zdalnego dostępu

>KLIKNIJ<

PROFINET Truck – Bezpieczeństwo sieci i Cyfryzacja w Industry 4.0

PROFINET Truck – Bezpieczeństwo sieci i Cyfryzacja w Industry 4.0

>KLIKNIJ<

Nowe sterowniki konfigurowalne i zadajniki dla automatyki budynkowej

Nowe sterowniki konfigurowalne i zadajniki dla automatyki budynkowej

>KLIKNIJ<

Ostatnie wolne miejsca! Bezpłatna konferencja”Niezawodność & Utrzymanie Ruchu” dla produkcji

Ostatnie wolne miejsca! Bezpłatna konferencja”Niezawodność & Utrzymanie Ruchu” dla produkcji

>KLIKNIJ<

Przekaźnik, przekaźnik czasowy a może SMARTimer od Finder?

Przekaźnik, przekaźnik czasowy a może SMARTimer od Finder?

>KLIKNIJ<

Automatyczny Podcast: Ścieżka kariery automatyka

Automatyczny Podcast: Ścieżka kariery automatyka

>KLIKNIJ<

Porozmawiajmy o automatyce na ASTOR TOUR – 7 miast – maj 2019

Porozmawiajmy o automatyce na ASTOR TOUR – 7 miast – maj 2019

>KLIKNIJ<

Wybierz najlepszy pomysł na zastosowanie sterownika easy E4 – runda finałowa!

Wybierz najlepszy pomysł na zastosowanie sterownika easy E4 – runda finałowa!

MOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ
Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…