Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2022/11/iautomatyka.pl_.jpg

Komputer BOXER-8641AI prezentuje do 6x większą wydajność AI dzięki NVIDIA® Jetson AGX Orin™

autor: CSI S.A..

Łącząc 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor ARM v8.2 z architekturą NVIDIA Ampere, komputer przemysłowy BOXER-8641AI wykorzystuje pełen potencjał NVIDIA Jetson AGX Orin. Ten bezwentylatorowy kompakt posiada 1792 rdzenie CUDA® i 56 rdzeni Tensor dla nawet 200 TOPS. Dzięki czemu oferuje do 6 razy większą wydajność AI niż jego poprzednicy. Szybkość przetwarzania i zdolność wnioskowania BOXER-8641AI sprawia, że funkcję wykrywania obiektów przeniesiono z kart GPU bezpośrednio na krawędź. Uproszczono w ten sposób wdrażanie aplikacji autonomicznych pojazdów z branży logistycznej.

Bardziej zintegrowany inteligentny interfejs

Aby nadać bardziej wszechstronny charakter NVIDIA® Jetson AGX Orin®, BOXER-8641AI wyposażono w wiele funkcjonalności, sprzyjających licznym rynkom wertykalnym. BOXER-8641AI posiada dwa porty GbE LAN i trzy USB 3.2. A także 32GB pamięci systemowej LPDDR5x i gniazd M.2 obsługujących 5G, Wi-Fi i NVMe.  Zapewnia to błyskawiczną komunikację ze sprzętem peryferyjnym, takim jak kamery i czujniki. I czyni go idealnym rozwiązaniem np. dla rynku smart retail.

Nasi klienci mogą z ufnością rozpocząć swoje projekty IoT

Co więcej, firma Aaeon współpracuje z Microsoft, aby BOXER-8641AI, przetestowany pod kątem funkcjonalności i interoperacyjności, był jednym z pierwszych certyfikowanych na rynku przez Azure urządzeń NVIDIA Jetson AGX Orin. Taki certyfikat daje naszym klientom pewność, że wybierając bezwentylatorowy kompakt BOXER-8641AI do swojej aplikacji, jest on w pełni kompatybilny z IoT Edge.
BOXER-8641AI zapewnia również zwiększone bezpieczeństwo za pomocą programu Microsoft® Defender for IoT. Poprzez włączenie tej usługi, konstruktorzy i operatorzy zaawansowanych rozwiązań są w stanie stworzyć bezpieczne, zgodne z projektem, zarządzane urządzenia IoT. Defender for IoT to rozwiązanie IoT EDR (IoT Endpoint Detection and Response). Zapewnia ono ciągłe zarządzanie błędamiwykrywanie zasobów oraz zagrożeń w całym systemie operacyjnym komputera i jego aplikacjach.

Bezwentylatorowy kompakt stworzony do pracy w trudnych warunkach

Szeroki zakres temperatur od -20°C do 55°C odzwierciedla ponadto odporność BOXER-8641AI na trudne warunki pracy. Jego kompaktowy rozmiar i niewielka waga pozwalają na ograniczone zastosowanie. Umożliwiają mu pracę w przemysłowych aplikacjach AMR i autonomicznych pojazdach pracujących np. w kopalniach, w ciasnych, przemysłowych środowiskach o słabej dostępności.Utworzono: / Kategoria:
  • Autor: CSI S.A.
  • Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek.
  • Profil Autora
  • https://csi.pl/

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY