Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2019/06/cover-grupo-katalog-automatykow.jpg

Katalog Automatyków – zobacz jak się dodać i otrzymywać zlecenia!


Katalog Automatyków ma służyć do wyszukiwania specjalistów w swojej okolicy, aby zlecać im wykonanie prac specjalistycznych lub zaprosić ich do pracy na stałe. Można sprawnie wyszukiwać specjalistów po ich specjalizacji ale też znajomości np. PLC, SCADA czy nawet robotów przemysłowych.

Katalog Automatyków został zaprojektowany przez całą społeczność iAutomatyka.pl. Wywołaliśmy wiele dyskusji w naszych forach i grupach, dzięki którym skonfigurowaliśmy go, jak to się mówi „na miarę”.

Gdzie jest katalog automatyków?

Katalog powstał na portalu z ogłoszeniami przemysłowymi Allektro.pl – gdzie oprócz ofert pracy i katalogu automatyków można dodawać swoje oferty handlowe, jako firma i prywatnie. Im więcej ogłoszeń różnego typu tym portal stanie się bardziej popularny. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne zatem zapraszamy.

Jak dodać się do katalogu automatyków?

Zrobisz to w 10 minut a Twoje ogłoszenie będzie ważne przez 365 dni (później bezpłatnie je przedłużysz)! Wystarczy dodać ogłoszenie, jak każde inne na portalu Allektro.pl, ale w kategorii Katalog Automatyków. Poniżej instrukcja krok po kroku:

KROK 1: Wejdź na Allektro.pl 

KROK 2: Jeśli nie masz konta to musisz je założyć. W tym celu wybierz przycisk Zaloguj się a następnie Zarejestruj się. Uzupełnij formularz rejestracji.

Po rejestracji na e-mail otrzymasz link do aktywacji konta. Ten proces jest niezbędny aby zachować wiarygodność wszystkich kont.

KROK 3: Jeśli masz już konto, zaloguj się i wybierz przycisk Dodaj ogłoszenie

KROK 4: Podczas dodawania ogłoszenia: Wybierz kategorię „Katalog Automatyków”

Pojawią się Informacje dodatkowe i checkboksyuzupełnij je według Swoich kompetencji. W ten sposób zainteresowani Twoimi usługami będą mogli filtorwać wyniki wyszukiwania. Np. Jeśli znasz sterowniki Siemens to zaznacz ten checkbox w sekcji „Znajomość PLC i HMI”

Dalej dodaj:

 • tytuł ogłoszenia np. „Automatyk – przyjmę zlecenia, Programowanie PLC, Prefabrykacja – Warszawa”
 • cena – wpisz stawkę za h (np. 150 zł/h) lub oczekiwane wynagrodzenie jeśli szukasz pracy.
 • dodaj zdjęcia! W ten sposób Twoja oferta się wyróżni i będzie atrakcyjna! Nawet niech to będzie skrzynka z narzędziami lub szafa elektryczna.

 

KROK 5: Dodaj solidny opis, im więcej tym lepiej! Niech Twoje ogłoszenie będzie lepiej wyszukiwalne w google i innych!

 • Opisz dosłownie wszystko co możliwe!
 • Co umiesz, jakie programy jeszcze znasz?
 • Jakie świadczysz usługi?
 • Jakie masz uprawnienia?
 • Jakie masz narzędzia i mierniki?
 • Jakie masz godziny pracy? Kiedy możesz dojechać?
 • Co już zrobiłeś?
 • Używaj formatowania tekstu, punktów i pogrubień, aby oferta była czytelna na maxa! co możesz zrobić dla klienta,.

KROK OSTATNI: Wybierz czas ogłoszenia na 365 dni bezpłatnie i zakończ przyciskiem „Dodaj ogłoszenie”

Dodawanie ogłoszeń do katalogu automatyka jest i zawsze będzie bezpłatne! 

GRATULACJE! Dodałeś swoje ogłoszenie!

Jak pozyskiwać zlecenia?

My, jako zespół iAutomatyka.pl będziemy ogłaszać w branży, gdzie można szukać automatyka do wynajęcia. W ten sposób namawiamy do przekazywania zleceń automatykom. Im więcej będzie tam ogłoszeń, tym więcej pojawi się zainteresowanych!  Dlatego nie ma na co czekać! Dodaj się już teraz.

Co możesz robić samodzielnie? Po dodaniu konkretnego ogłoszenia (czekboksy, dobry tytuł i opis oraz zdjęcia) opublikuj link do swojego ogłoszenia na Facebook i LinkedIn lub innych portalach

BONUS! Jak budować swoją markę osobistą w branży?

Odpowiedź jest prosta! Udzielając się w popularnych miejscach! Jedynym takim w swojej doskonałości (:D) jest: Klub Automatyka. Po zarejestrowaniu możesz dodawać komentarze ale także zakładać własne wątki do dyskusji.

Jak to działa? 

W swoim profilu możesz dodać link do swojego ogłoszenia na allektro.pl, ale także do profilu na LinkedIn. Im więcej będziesz się wypowiadał w klubie, tym więcej osób zainteresuje się Twoją osobą. Jeśli ktoś kliknie w Twój avatar, zobaczy więcej informacji o Tobie co ułatwi mu kontakt i podjęcie współpracy!

Co jeśli nie będziesz tego wszystkiego robił?

no właśnie nic nowego…Utworzono: / Kategoria: , , ,
 • Autor: Marcin Faszczewski • iAutomatyka.pl
 • Redaktor naczelny w iAutomatyka.pl. Założyłem blog i portal iAutomatyka.pl aby wspólnie z Automatykami, Firmami i Integratorami publikować i szerzyć informacje związane z automatyką.  Nazywamy to Projektem iAutomatyka! Od artykułów wyjaśniających zasady w świecie automatyki po wpisy informacyjne z wydarzeniami firm. Zapraszam Automatyków do założenia bezpłatnego konta i publikowania artykułów o automatyce razem z nami. Zapraszam też firmy do założenia profilu i umieszczenia swojej działalności w katalogu i na mapie automatyki jak i publikowania artykułów wśród społeczeństwa automatyków.
 • Profil Autora
 • https://iautomatyka.pl/

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY
 • Przy użyciu flexROOM® można szybko i łatwo realizować automatykę budynkową na potrzeby biur i budynków administracyjnych, zgodną z obowiązującymi normami i efektywną energetycznie. flexROOM® to szeroki wachlarz rozwiązań dla automatyki budy...
 • W trybie refleksyjnym sygnał ultradźwiękowy jest nieustannie odbijany przez zamontowany na stałe element odbijający wiązkę, tzw. element odniesienia. Jako elementu odbijającego wiązkę można używać odpowiednio ustawionego panelu z plastiku l...
 • Nowoczesne dotykowe panele operatorskie HMI firmy WEINTEK Labs. – Bezpłatne oprogramowanie narzędziowe w pełnej wersji – Precyzyjne, dotykowe ekrany wyświetlające szczegółową grafikę – Obszerne biblioteki komponentów grafi...
 • Bezpieczny, prosty w obsłudze i energooszczędny Seria serwowzmacniaczy Mitsubishi Electric MELSERVO MR-J4 wraz z kompatybilnymi modułami pozycjonującymi oraz zaawansowanymi kontrolerami motion, umożliwia konstruktorom maszyn i urządzeń oraz...
 • Przeznaczony do pracy na wolnym powietrzu EMC / ekranowany Zakres zastosowania Budowa instalacji przemysłowychBudowa maszynTechnika grzewcza i klimatyzacyjnaElektrownie Dla przemiennika częstotliwości zasilającego 3 – fazowe silniki A...
 • Selektor napędów Panasonic umożliwia przeglądanie napędów z serii MINAS, wyszukiwanie ich w prosty sposób, a nawet porównywanie ze sobą. Dzięki wyszukiwaniu po słowach kluczowych i przy użyciu funkcji filtrowania, potrzeba zaledwie sekund a...