PARTNERZY

PRODUKTY I SKLEP POZNAJ SICK

Od automatyzacji produkcji i logistyki, aż po automatyzację procesów technologicznych — SICK należy do ścisłej czołówki wśród producentów czujników. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK ze swoimi czujnikami i rozwiązaniami aplikacyjnymi tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.

NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KATALOG ONLINE POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 120 000 pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków. Johnson Control prężnie działa również w branży motoryzacyjnej, a w ofercie firmy można odnaleźć różne rodzaje akumulatorów oraz opracowane systemy wnętrz samochodowych.

BLOG WAGO POZNAJ WAGO

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

Poznaj easyE4 POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

PRODUKTY POZNAJ PEPPERL+FUCHS

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Katalog Automatyków – zobacz jak się dodać i otrzymywać zlecenia!

728 wyświetleń, autor: Marcin Faszczewski • iAutomatyka.pl.

Katalog Automatyków ma służyć do wyszukiwania specjalistów w swojej okolicy, aby zlecać im wykonanie prac specjalistycznych lub zaprosić ich do pracy na stałe. Można sprawnie wyszukiwać specjalistów po ich specjalizacji ale też znajomości np. PLC, SCADA czy nawet robotów przemysłowych.

Katalog Automatyków został zaprojektowany przez całą społeczność iAutomatyka.pl. Wywołaliśmy wiele dyskusji w naszych forach i grupach, dzięki którym skonfigurowaliśmy go, jak to się mówi „na miarę”.

Gdzie jest katalog automatyków?

Katalog powstał na portalu z ogłoszeniami przemysłowymi Allektro.pl – gdzie oprócz ofert pracy i katalogu automatyków można dodawać swoje oferty handlowe, jako firma i prywatnie. Im więcej ogłoszeń różnego typu tym portal stanie się bardziej popularny. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne zatem zapraszamy.

Jak dodać się do katalogu automatyków?

Zrobisz to w 10 minut a Twoje ogłoszenie będzie ważne przez 365 dni (później bezpłatnie je przedłużysz)! Wystarczy dodać ogłoszenie, jak każde inne na portalu Allektro.pl, ale w kategorii Katalog Automatyków. Poniżej instrukcja krok po kroku:

KROK 1: Wejdź na Allektro.pl 

KROK 2: Jeśli nie masz konta to musisz je założyć. W tym celu wybierz przycisk Zaloguj się a następnie Zarejestruj się. Uzupełnij formularz rejestracji.

Po rejestracji na e-mail otrzymasz link do aktywacji konta. Ten proces jest niezbędny aby zachować wiarygodność wszystkich kont.

KROK 3: Jeśli masz już konto, zaloguj się i wybierz przycisk Dodaj ogłoszenie

KROK 4: Podczas dodawania ogłoszenia: Wybierz kategorię „Katalog Automatyków”

Pojawią się Informacje dodatkowe i checkboksyuzupełnij je według Swoich kompetencji. W ten sposób zainteresowani Twoimi usługami będą mogli filtorwać wyniki wyszukiwania. Np. Jeśli znasz sterowniki Siemens to zaznacz ten checkbox w sekcji „Znajomość PLC i HMI”

Dalej dodaj:

 • tytuł ogłoszenia np. „Automatyk – przyjmę zlecenia, Programowanie PLC, Prefabrykacja – Warszawa”
 • cena – wpisz stawkę za h (np. 150 zł/h) lub oczekiwane wynagrodzenie jeśli szukasz pracy.
 • dodaj zdjęcia! W ten sposób Twoja oferta się wyróżni i będzie atrakcyjna! Nawet niech to będzie skrzynka z narzędziami lub szafa elektryczna.

 

KROK 5: Dodaj solidny opis, im więcej tym lepiej! Niech Twoje ogłoszenie będzie lepiej wyszukiwalne w google i innych!

 • Opisz dosłownie wszystko co możliwe!
 • Co umiesz, jakie programy jeszcze znasz?
 • Jakie świadczysz usługi?
 • Jakie masz uprawnienia?
 • Jakie masz narzędzia i mierniki?
 • Jakie masz godziny pracy? Kiedy możesz dojechać?
 • Co już zrobiłeś?
 • Używaj formatowania tekstu, punktów i pogrubień, aby oferta była czytelna na maxa! co możesz zrobić dla klienta,.

KROK OSTATNI: Wybierz czas ogłoszenia na 365 dni bezpłatnie i zakończ przyciskiem „Dodaj ogłoszenie”

Dodawanie ogłoszeń do katalogu automatyka jest i zawsze będzie bezpłatne! 

GRATULACJE! Dodałeś swoje ogłoszenie!

Jak pozyskiwać zlecenia?

My, jako zespół iAutomatyka.pl będziemy ogłaszać w branży, gdzie można szukać automatyka do wynajęcia. W ten sposób namawiamy do przekazywania zleceń automatykom. Im więcej będzie tam ogłoszeń, tym więcej pojawi się zainteresowanych!  Dlatego nie ma na co czekać! Dodaj się już teraz.

Co możesz robić samodzielnie? Po dodaniu konkretnego ogłoszenia (czekboksy, dobry tytuł i opis oraz zdjęcia) opublikuj link do swojego ogłoszenia na Facebook i LinkedIn lub innych portalach

BONUS! Jak budować swoją markę osobistą w branży?

Odpowiedź jest prosta! Udzielając się w popularnych miejscach! Jedynym takim w swojej doskonałości (:D) jest: Klub Automatyka. Po zarejestrowaniu możesz dodawać komentarze ale także zakładać własne wątki do dyskusji.

Jak to działa? 

W swoim profilu możesz dodać link do swojego ogłoszenia na allektro.pl, ale także do profilu na LinkedIn. Im więcej będziesz się wypowiadał w klubie, tym więcej osób zainteresuje się Twoją osobą. Jeśli ktoś kliknie w Twój avatar, zobaczy więcej informacji o Tobie co ułatwi mu kontakt i podjęcie współpracy!

Co jeśli nie będziesz tego wszystkiego robił?

no właśnie nic nowego…

29 czerwca 2019 / Kategoria: , , ,
 • Autor: Marcin Faszczewski • iAutomatyka.pl
 • Redaktor naczelny w iAutomatyka.pl. Założyłem blog i portal iAutomatyka.pl aby wspólnie z Automatykami, Firmami i Integratorami publikować i szerzyć informacje związane z automatyką.  Nazywamy to Projektem iAutomatyka! Od artykułów wyjaśniających zasady w świecie automatyki po wpisy informacyjne z wydarzeniami firm. Zapraszam Automatyków do założenia bezpłatnego konta i publikowania artykułów o automatyce razem z nami. Zapraszam też firmy do założenia profilu i umieszczenia swojej działalności w katalogu i na mapie automatyki jak i publikowania artykułów wśród społeczeństwa automatyków.
 • Profil Autora
 • https://iautomatyka.pl/

NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

>KLIKNIJ<

Co należy wiedzieć o instalowaniu uniwersalnych ograniczników przepięć?

Co należy wiedzieć o instalowaniu uniwersalnych ograniczników przepięć?

>KLIKNIJ<

Bezpieczeństwo sieci w przemyśle – czyli co wolno kiedy nic nie wolno?

Bezpieczeństwo sieci w przemyśle – czyli co wolno kiedy nic nie wolno?

>KLIKNIJ<

Automatyczny Podcast #14: Automatyk na morzu

Automatyczny Podcast #14: Automatyk na morzu

>KLIKNIJ<

ABC sterowników PLC od Mitsubishi Electric

ABC sterowników PLC od Mitsubishi Electric

>KLIKNIJ<

Zabezpieczenie pompy przed suchobiegiem – historia z pracy

Zabezpieczenie pompy przed suchobiegiem – historia z pracy

>KLIKNIJ<

Czujnik temperatury Pt100, budowa, przetwornik pomiarowy i przegląd na przykładach Endress+Hauser

Czujnik temperatury Pt100, budowa, przetwornik pomiarowy i przegląd na przykładach Endress+Hauser

>KLIKNIJ<

Qt C++ do małych wizualizacji danych ze sterowników S7

Qt C++ do małych wizualizacji danych ze sterowników S7

>KLIKNIJ<

Awaria „typowo elektryczna”

Awaria „typowo elektryczna”

>KLIKNIJ<

PACSystems RSTi-EP odc.3: Jak skonfigurować oprogramowanie Proficy Machine Edition do pracy z CPE100

PACSystems RSTi-EP odc.3: Jak skonfigurować oprogramowanie Proficy Machine Edition do pracy z CPE100

>KLIKNIJ<

Lock Out Tag Out (LoTo) – program dla niebezpiecznej energii

Lock Out Tag Out (LoTo) – program dla niebezpiecznej energii

>KLIKNIJ<

LAPP – Bezpieczne żeglowanie na pełnym morzu

LAPP – Bezpieczne żeglowanie na pełnym morzu

>KLIKNIJ<

Czy poznałeś już nowy sterownik PLC od Unitronics?

Czy poznałeś już nowy sterownik PLC od Unitronics?

>KLIKNIJ<

Grupa RENEX na Polskiej Wystawie Gospodarczej

Grupa RENEX na Polskiej Wystawie Gospodarczej

>KLIKNIJ<

Profibus DP – Podstawowa diagnostyka z repeaterem

Profibus DP – Podstawowa diagnostyka z repeaterem

>KLIKNIJ<

Pierwsze kroki z komputerem przemysłowym Beckhoff C6015

Pierwsze kroki z komputerem przemysłowym Beckhoff C6015

>KLIKNIJ<

Największa prywatna elektrownia słoneczna w Austrii

Największa prywatna elektrownia słoneczna w Austrii

>KLIKNIJ<

Zacisk sprężynowy – z tulejką czy bez? Historia pewnej awarii

Zacisk sprężynowy – z tulejką czy bez? Historia pewnej awarii

>KLIKNIJ<

Kurs projektanta systemów HMI/SCADA cz.5 – Jak projektować i tworzyć wydajną wizualizację

Kurs projektanta systemów HMI/SCADA cz.5 – Jak projektować i tworzyć wydajną wizualizację

>KLIKNIJ<

TwinCAT Scope otwiera się na OPC UA – analiza heterogenicznych zbiorów danych z systemu sterowania TwinCAT

TwinCAT Scope otwiera się na OPC UA – analiza heterogenicznych zbiorów danych z systemu sterowania TwinCAT

>KLIKNIJ<

Nadchodzi następna generacja sterowników PLC?! Czym jest i co potrafi PLCnext?

Nadchodzi następna generacja sterowników PLC?! Czym jest i co potrafi PLCnext?

MOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ

 • Pomiar odległości to jedna z podstawowych dziedzin w technologii czujników. Do określania położenia w różnorodnych zastosowaniach wykorzystywana jest szeroka gama procesów. Firma Pepperl+Fuchs już teraz – w odróżnieniu od konkurencji ...
 • Zapraszamy do składania zapytań ofertowych o wszystkie produkty EATON w tym sterowniki easyE4 przez portal allektro.pl (Kliknij tutaj) lub przez kontakt e-mail oferty@staport.pl...
 • W trybie refleksyjnym sygnał ultradźwiękowy jest nieustannie odbijany przez zamontowany na stałe element odbijający wiązkę, tzw. element odniesienia. Jako elementu odbijającego wiązkę można używać odpowiednio ustawionego panelu z plastiku l...
 • Urządzenia firmy FATEK istnieją na rynku polskim od 2004 roku i stały się alternatywą dla już istniejących rozwiązań i urządzeń. Niezawodność, korzystna cena i możliwości sterowników PLC sprawiły, że zyskały one ogromne zainteresowanie prog...
 • Monitorowanie obciążenia i rozdział potencjałów w jednym kompletnym rozwiązaniu To innowacyjny system dystrybucji napięcia 24 V DC zapewniający monitorowanie obciążenia i dystrybucję potencjałów w jednym kompletnym rozwiązaniu. Bezawaryjna ...
 • ÖLFLEX® CLASSIC 110 – elastyczny przewód sterowniczy do różnych zastosowań, w płaszczu z PVC, aprobata VDE, odporność na oleje, 300/500 V, również do YSLY lub YY CPR: informacje pod adresem www.lapppolska.pl Certyfikat zgodności VDE z...Kategorie
POLECANE ARTYKUŁY
KOMUNIKATY
Wydarzenia
POLECANE FIRMY I PRODUKTY

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…