Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

RME Planner

Szczegóły oferty pracy

Lokalizacja
Bielany Wroclawskie, POL
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ umowy
umowa o pracę

Opis

DESCRIPTION

Bez sekcji utrzymania ruchu i infrastruktury, nasza działalność operacyjna może ulec gwałtownemu zahamowaniu. W tej kluczowej części naszego obszernego, ogólnoeuropejskiego zespołu, osoba na stanowisku Planisty ds. utrzymania ruchu i infrastruktury podejmuje najważniejsze decyzje dotyczące wykorzystywanej przez nas technologii w magazynach i sieciach dostaw. W celu zachowania płynności operacji Planista przewiduje problemy, zanim się pojawią i prowadzi nadzór nad sprzętem wymaganym do realizacji różnych zadań. Jako ekspert w zakresie naszego komputerowego systemu zarządzania konserwacją (CMMS) działa skutecznie, wykorzystując swoje umiejętności dostosowywania się do wymogów w szybko zmieniającym się środowisku magazynowym.

Key job responsibilities

Ustalanie, gdzie powinny zostać przydzielone zasoby związane z konserwacją i naprawami, przy zastosowaniu oprogramowania CMMS
Poznanie i wdrażanie standardów UE we wszystkich systemach w swoim obszarze działania
Przeprowadzanie regularnych przeglądów i analiz sprzętu w celu zapewnienia wystarczającej dostępności części zamiennych
Monitorowanie systemu konserwacji w celu zapewnienia, że stan sprzętu jest prawidłowo rejestrowany, a prognozowanie jest dokładne

A day in the life

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Planisty ds. utrzymania ruchu i infrastruktury jest zapewnienie, aby nasza działalność operacyjna przebiegała bez zakłóceń. Pracując w jednym z centrów logistycznych, Planista jest odpowiedzialny za zarządzanie zasobami i planowanie konserwacji zapobiegawczej. Zagłębia się w działania mające na celu poprawę wydajności logistycznej, wyznacza wysokie standardy i dokłada wszelkich starań, aby zoptymalizować nasze urządzenia.

Współpracując ściśle z lokalnym zespołem techników, podejmuje decyzje dotyczące prac konserwacyjnych — od małych, pojedynczych części maszyn po całe systemy. Ponadto, razem z członkami naszej ogólnoeuropejskiej sieci, poszukuje nowych, innowacyjnych sposobów, by jeszcze bardziej zwiększyć wydajność.

We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

Bielany Wroclawskie, POL

BASIC QUALIFICATIONS

  • Doświadczenie w planowaniu, ustalaniu harmonogramów i monitorowaniu działań związanych z konserwacją
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CMMS
  • Doświadczenie w zarządzaniu stanami magazynowymi części zamiennych
  • Doświadczenie z narzędziami MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

PREFERRED QUALIFICATIONS

Preferowane kwalifikacje nie są wymagane do starania się o stanowisko w firmie Amazon. Z przyjemnością zapoznamy się z kandydaturą osób, które posiadają wszystkie wyżej wymienione kwalifikacje podstawowe.

  • Wykształcenie wyższe, szczególnie w dziedzinie techniki, operacji lub administracji biznesowej
  • Doświadczenie w korzystaniu z platformy Infor EAM (Enterprise Asset Management — Zarządzanie środkami trwałymi przedsiębiorstwa)
  • Doświadczenie z procesami wymaganymi do wdrożenia nowego systemu CMMS
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub coachingu dla współpracowników

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. Protecting your privacy and the security of your data is a longstanding top priority for Amazon. Please consult our Privacy Notice (https://www.amazon.jobs/en/privacy_page) to know more about how we collect, use and transfer the personal data of our candidates.

O firmie

Amazon Fulfillment Poland

Dodaj ofertę pracy