Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Programista PLC

Szczegóły oferty pracy

Wynagrodzenie
12 000 - 30 000 zł
Lokalizacja
Cały Świat
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ umowy
umowa o pracę, samozatrudnienie

Opis

🔵 Twój zakres obowiązków:

✅ Programowanie sterowników PLC (Siemens, Allen Bradley, Beckhoff)

✅ Uruchamianie linii przemysłowych u klienta (wyjazdy służbowe) Testowanie oprogramowania

✅  Współpraca z zagranicznymi klientami

✅  Sporządzanie dokumentacji technicznej

✅  Wsparcie utrzymania ruchu po uruchomieniu

🔵 Nasze wymagania:

✅  Doświadczenie na stanowisku programisty PLC jako uruchomieniowiec

✅ Gotowość do częstych wyjazdów służbowych/zagranicznych (około 70% czasu pracy)

✅  Znajomość standardów stosowanych w branży automotive

✅  Czynne prawo jazdy kat. B

✅  Umiejętność pracy w zespole

✅  Odpowiedzialność i wysoka kultura pracy

✅  Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację

 

🔵 Mile widziane:

✅  Znajomość języka niemieckiego

✅  Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika lub pokrewne)

 

🔵 Oferujemy:

Wynagrodzenie:

B2B: 18 000 – 30 000 zł netto

UoP: 12 000 – 24 000 zł brutto

✅  Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

✅  Decydujesz na jakich warunkach chcesz podjąć współpracę (UoP / B2B)

✅  Opłacamy komfortowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)

✅  Zapewniamy transport: auta, promy, bilety lotnicze

✅  Wypłacamy postojowe w przypadku braku projektu

✅  Praca w międzynarodowym środowisku, które ma wpływ na rozwój kariery zawodowej

✅  Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata (Niemcy, Wielka Brytania, Meksyk, Szwecja, Norwegia)

✅  Pełne wyposażenie służbowe dotyczące stanowiska pracy

✅  Szkolenia ze standardów stosowanych w branży automotive

✅  Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich ludzi w R11 Automation

✅  Pakiet ubezpieczenia OC i NNW

 

Powyższe ogłoszenie nie stanowi wiążącej oferty ale jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań dotyczących zawarcia umowy o pracę.

Zgodnie z art. 71 Kodeksy Cywilnego, w związku z art. 300 Kodeksu Pracy.

🔵 o Nas

R11 Automation to spółka, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży Automotive. Wykonujemy projekty zarówno z zakresu instalacji elektrycznych i mechanicznych, jak i również programowania sterowników PLC oraz robotów przemysłowych. R11 Automation jest producentem szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych, pulpitów oraz paneli sterowniczych.

Pracownicy są zaangażowani w rozwój firmy, chętnie wysłuchamy wszelkich propozycji! Zgłoś się do nas, a sam dowiesz się jaki projekt możemy Ci zaoferować!

Obecnie poszukujemy programistów PLC, którzy posiadają doświadczenie w uruchomieniach linii w branży Automotive.

O firmie

R11automation

R11 Automation to spółka, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży Automotive. Wykonujemy projekty zarówno z zakresu instalacji elektrycznych i mechanicznych, jak i również programowania sterowników PLC oraz robotów przemysłowych. R11 Automation jest producentem szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych, pulpitów oraz paneli sterowniczych.

Pracownicy są zaangażowani w rozwój firmy, chętnie wysłuchamy wszelkich propozycji! Zgłoś się do nas, a sam dowiesz się jaki projekt możemy Ci zaoferować!

Dodaj ofertę pracy