Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Programista PLC/Software Designer

Szczegóły oferty pracy

Lokalizacja
Radom
Wymiar pracy
Pełny etat

Opis

Dürr Poland Sp. z o.o.
Radom, mazowieckie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (mid / regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa, praca zdalna
  • praca od zaraz
  • szukamy wielu kandydatów

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym.

Technologie, których używamy

Wymagane:

TIA Portal
Studio5000
UnityPro

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowania oraz uruchomienia systemów oraz urządzeń wchodzących w skład systemów sterowania w obszarach lakierni i montaży samochodowych
  • Projektowanie, programowanie systemów automatyki w środowisku PLC np.: TIA Portal, Studio5000, UnityPro
  • Modyfikacje, rozbudowa istniejących systemów sterowania
  • Ścisła współpraca z pozostałymi projektantami oraz innymi działami firmy w celu realizacji projektów
  • Praca w centrum inżynierskim w Radomiu oraz udział w uruchomieniach i testach systemów w fabrykach Klientów (np. Brazylia, USA, Chiny, Indie, Meksyk, Tajlandia)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (elektryka, automatyka, informatyka)
  • Wiedza techniczna z zakresu elektryki, czytanie dokumentacji elektrycznej DIN
  • Znajomość sterowników PLC
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w projektach za granicą
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nie wymagamy doświadczenia
  • Prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • Znajomość środowisk sterowników: Siemens, Allen-Bradley oraz paneli HMI tychże producentów
  • Znajomość parametryzowania aparatów elektrycznych stosowanych w przemyśle (inwertery, RFiD)
  • Uprawnienia SEP – Eksploatacja

Podział czasu pracy

  • 70% – Praca w delegacji

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie
  • Stanowisko w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • Praca w zespole w atmosferze współpracy i wsparcia
  • Przewidywany program wdrożenia i szkoleń
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów: system premiowy, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, dodatki za wyjazdy w delegacje, nagrody jubileuszowe i inne

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Kawa / herbata
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Pakiet relokacyjny
  • Paczki świąteczne
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Program rekomendacji pracowników
  • Pikniki rodzinne

Milena Fijałkowska
Human Resources
ul. Żółkiewskiego 125
26-600 Radom
E-mail: milena.fijalkowska@durr.com
Internet: www.durr.com