Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Operator maszyn CNC

Szczegóły oferty pracy

Wynagrodzenie
12 000 - 14 000 zł
Lokalizacja
Katowiece
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ umowy
umowa o pracę

Opis

🔵 Twój zakres obowiązków:

 

✅ Obsługa obrabiarek CNC – w zależności od posiadanych umiejętności (frezarki i tokarki)

✅ Obsługa maszyn SIEMENS 840D, Heidenhain 430, 530

✅ Opracowywanie technologii obróbki

✅ Ustawianie parametrów i wprowadzaniem korekt, nadzorowanie pracy urządzeń

✅ Kontrola zgodności wykonanego detalu z modelem

✅ Przezbrajanie maszyn oraz wymiana narzędzi obróbczych

✅ Nie wymagamy znajomości języka obcego

🔵Nasze wymagania

 

✅ Umiejętność czytania rysunku technicznego

✅ Doświadczenie na analogicznym stanowisku

✅ Doświadczenie w obsłudze frezarek i/lub tokarek

✅ Samodzielność w pełnionych obowiązkach

✅ Solidność i odpowiedzialność w działaniu

✅ Prawo jazdy kat. B

✅ Gotowość do podróży służbowych do Niemiec w systemie 3 tygodnie w delegacji i 1 tydzień w Polsce lub 2 tygodnie w delegacji i 1 tydzień w Polsce (do uzgodnienia)

🔵To oferujemy

 

Wynagrodzenie:

UoP: 12 000 – 14 000 zł netto za 3 tygodnie pracy

✅ Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

✅ Polska umowa o pracę

✅ Opłacamy komfortowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)

✅ Zapewniamy transport: auto i karta flotowa

✅ System pracy: 3 tygodnie na projekcie i 1 tydzień w domu lub 2 tygodnie w delegacji i 1 tydzień w Polsce (do uzgodnienia)

✅ Praca w międzynarodowym środowisku, które ma wpływ na rozwój kariery zawodowej

✅ Pełne wyposażenie służbowe dotyczące stanowiska pracy

✅ Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich ludzi w R11 Automation

✅ Pakiet ubezpieczenia OC i NNW

 

Powyższe ogłoszenie nie stanowi wiążącej oferty ale jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań dotyczących zawarcia umowy o pracę.

Zgodnie z art. 71 Kodeksy Cywilnego, w związku z art. 300 Kodeksu Pracy.

 

🔵Benefity

 

✅dofinansowanie szkoleń i kursów

✅ubezpieczenie na życie

✅spotkania integracyjne

✅parking dla pracowników

✅mieszkanie służbowe

✅pakiet relokacyjny

✅paczki świąteczne

✅dofinansowanie dojazdów do pracy

✅możliwość uzyskania uprawnień

O nas

 

🔵 R11 Automation to spółka, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży Automotive. Wykonujemy projekty zarówno z zakresu instalacji elektrycznych i mechanicznych, jak i również programowania sterowników PLC oraz robotów przemysłowych. R11 Automation jest również producentem szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych, pulpitów oraz paneli sterowniczych.

Obecnie poszukujemy operatorów maszyn frezujących i tokarek.

Pracownicy są zaangażowani w rozwój firmy, chętnie wysłuchamy wszelkich propozycji!

Zgłoś się do nas, a sam dowiesz się jaki projekt możemy Ci zaoferować!

O firmie

R11automation

R11 Automation to spółka, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży Automotive. Wykonujemy projekty zarówno z zakresu instalacji elektrycznych i mechanicznych, jak i również programowania sterowników PLC oraz robotów przemysłowych. R11 Automation jest producentem szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych, pulpitów oraz paneli sterowniczych.

Pracownicy są zaangażowani w rozwój firmy, chętnie wysłuchamy wszelkich propozycji! Zgłoś się do nas, a sam dowiesz się jaki projekt możemy Ci zaoferować!

Dodaj ofertę pracy