Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Operator CNC

Szczegóły oferty pracy

Lokalizacja
Wrocław
Wymiar pracy
Pełny etat

Opis

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań – to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Opis stanowiska:

Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn CNC (elektrodrążarek wgłębnych)? Doskonale!
Dołącz do Wydziału Narzędziowni Rawlplug w dogodnej lokalizacji przy ul. Kwidzyńskiej we Wrocławiu.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Ustawianie i obsługa elektrodrążarek wgłębnych;
  • Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń;
  • Nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami – stanowisko obejmuje pracę z dużymi dokładnościami.

Wymagania:

JAKIE SĄ NASZE WYMAGANIA?

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC.
  • Sumienność, odpowiedzialność i dokładność.
  • Chęć do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 13:30-21:30).
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Mile widziana jest również umiejętność obsługi elektrodrążarek wgłębnych z firmy GF Machining Solutions.

Oferujemy:

JAKA JEST NASZA OFERTA?

Jest to niepowtarzalna okazja do nabrania doświadczenia w pracy z wieloma maszynami, a także na współpracę z najlepszymi ekspertami w swoim fachu. Z chęcią Cię poznamy i pokażemy Ci, co możesz u nas i z nami robić!
Zapewniamy m.in. umowę o pracę na pełen etat, a także dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport oraz ubezpieczenie grupowe.