Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Inżynier automatyki / Automation Engineer, RME

Szczegóły oferty pracy

Lokalizacja
Świebodzin
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ umowy
umowa o pracę

Opis

DESCRIPTION

Działalność operacyjna jest centralnym elementem firmy Amazon, a automatyzacja jest jednym ze sposobów, w jaki optymalizujemy nasze procesy. Inżynier automatyki dokłada starań, aby nasze systemy działały jak najlepiej, dzięki czemu nasi klienci mogą otrzymywać swoje zamówienia na czas. Badając dane dotyczące wszystkich elementów, od układów sterowania po czujniki, dąży do zapewnienia maksymalnej dostępności sprzętu w centrum logistycznym, w którym pracuje. Przoduje w rozwijającej się technologii firmy Amazon, zajmując się rozwiązywaniem złożonych wyzwań związanych z wydajnością.

Key job responsibilities
Obowiązki:

 • Monitorowanie, rozwiązywanie i naprawa problemów występujących w kluczowych systemach
 • Współpraca z siecią EU Controls w celu monitorowania wskaźników urządzeń do transportu bliskiego (MHE)
 • Dostarczanie wizualizacji danych dotyczących rozwiązywania problemów wewnętrznym partnerom biznesowym
 • Kierowanie lub aktywny udział w projektach ciągłego doskonalenia prowadzonych przez sieć EU Controls
 • Współpraca z różnymi działami w celu zapewniania prawidłowej dokumentacji systemów oraz zachowania kopii zapasowych
 • Współpraca na poziomie globalnym przy instalowaniu i oddawaniu do eksploatacji nowych urządzeń
 • W razie potrzeby oferowanie wsparcia innym placówkom w sieci EU Controls
 • Interpretowanie rysunków technicznych i elektrycznych oraz opracowywanie strategii ulepszeń dla oprogramowania zgodnego z IEC 61131-3

A day in the life
Dzień z życia:

Inżynier automatyki jest ekspertem w utrzymywaniu sprawnego funkcjonowania kluczowych zautomatyzowanych systemów i zapewnia optymalne działanie wszystkich elementów maszyn — od przenośników po systemy sortowania. Jeśli coś ulega awarii lub może działać lepiej, przejmuje inicjatywę w opracowywaniu i implementacji odpowiedniego rozwiązania.
Dzieli się swoją fachową wiedzą ze współpracownikami i zapewnia zespołowi techników aktualne szkolenia z zakresu rozwiązywania problemów oraz kontroli konserwacji zapobiegawczej, aby zespół mógł zapewnić jak najlepsze funkcjonowanie naszych zautomatyzowanych systemów.

About the team
Informacje o zespole

Centrum logistyczne to miejsce, w którym firma Amazon stawiała swoje pierwsze kroki. Ze skromnego zespołu sprzedawców książek przekształciło się ono w wysokorozwiniętą korporację o zasięgu ogólnoświatowym, która każdego dnia obsługuje ponad 1,5 miliona zamówień. Osoby pracujące w centrach logistycznych stanowią fundament naszej działalności, a ich wysiłki pomagają nam w ekspansji naszej firmy na nowe rejony oraz w rozszerzeniu wachlarza świadczonych przez nas usług. Korzystając z najnowszych technologii, stale poszukujemy sposobów na zwiększenie i udoskonalenie gamy oferowanych przez nas produktów – dostarczanych szybko i tanio.
Nasze zespoły w centrach logistycznych są pierwszym ogniwem w łańcuchu dostaw przyczyniającym się do realizacji zamówień klientów w tempie, z którego tak słyniemy. Pracujemy w centrach logistycznych, które stanowią serce prężnej sieci operacyjnej firmy Amazon i określane są niekiedy jako „pierwszy kilometr”, ponieważ to właśnie tutaj większość przesyłek rozpoczyna swoją podróż. Pomagamy również zarządzać dynamicznie zmieniającymi się składami magazynowymi i umożliwiamy realizację szybkich dostaw 24 godziny na dobę.
W naszych centrach logistycznych pracuje wiele różnych osób, bo oferujemy perspektywy dla osób o każdym poziomie umiejętności i wykształcenia. Niektórzy z nas zajmują się bezpośrednio towarami, inni analizują dane, pomagając wszystkim w firmie w podejmowaniu trafnych decyzji.

We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

Swiebodzin, POL

BASIC QUALIFICATIONS

Podstawowe kwalifikacje

 • Kwalifikacje techniczne
 • Wcześniejsze doświadczenie w zakresie automatyki sterowanej przez PLC i diagnozowania problemów w procesie ciągłym lub środowisku produkcyjnym
 • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze różnych przenośników i systemów sortowania
 • Wcześniejsze doświadczenie w zakresie transportu bliskiego, wizualizacji przepływu i wydajności oraz monitorowania
 • Doświadczenie w pracy z co najmniej jednym z następujących narzędzi: Microsoft Office, narzędzia do zarządzania projektami oraz EPLAN / Logika drabinkowa i programowanie strukturalne sterowników PLC Siemens, Allen-Brady lub Codesys / Ignition SCADA lub podobna platforma i Human Machine Interface (HMI) / EthernetIP, Profinet, Profibus i AS-i lub inne sieci Fieldbus / Napędy VFD, safety gateways oraz urządzenia wejścia-wyjścia
 • Biegła znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

PREFERRED QUALIFICATIONS

Preferowane kwalifikacje:

Preferowane kwalifikacje nie są wymagane do starania się o stanowisko w firmie Amazon. Z przyjemnością zapoznamy się z kandydaturą osób, które posiadają wszystkie wyżej wymienione kwalifikacje podstawowe.

 • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, elektrotechniki, elektroniki przemysłowej lub innego przedmiotu technicznego
 • Doświadczenie w pracy w oparciu o normy ISO 13849 i ISO 62061
 • Doświadczenie w środowisku wielozakładowym
 • Doświadczenie w metodykach zarządzania projektami, takimi jak Agile i Waterfall
 • Doświadczenie w zakresie Six Sigma, analizy danych lub technik doskonalenia procesów

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. Protecting your privacy and the security of your data is a longstanding top priority for Amazon. Please consult our Privacy Notice (https://www.amazon.jobs/en/privacy_page) to know more about how we collect, use and transfer the personal data of our candidates.

O firmie

Amazon Fulfillment Poland

Dodaj ofertę pracy