Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Inżynier Automatyk

Szczegóły oferty pracy

Lokalizacja
Wrocław
Wymiar pracy
Pełny etat

Opis

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań – to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Opis stanowiska:

  • projektowanie procesów automatycznych;
  • programowanie sterowników maszyn oraz urządzeń;
  • montaż szaf sterowniczych;
  • tworzenie dokumentacji elektrycznej maszyn i urządzeń;
  • tworzenie instrukcji obsługi maszyn i dokumentacji technicznej;
  • modernizacja i usprawnianie maszyn produkcyjnych;
  • przeprowadzanie testów nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie techniczne, preferowane: automatyka i robotyka, mechatronika;
  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość procesów produkcyjnych oraz budowy maszyn i urządzeń;
  • znajomość norm rysunkowych;
  • znajomość obsługi programów TIA Portal, Sysmac studio i pakietu MS Office;
  • znajomość programowania sterowników PLC (OMRON, Mitsubishi, SIEMENS);
  • umiejętność planowania i samodzielnej organizacji pracy;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
  • możliwość rozwoju zawodowego, codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami;
  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i branżowych;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
  • szeroki pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie posiłków na kantynie, ubezpieczenie grupowe).