Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Jak zostać programistą robotów przemysłowych – wywiad z Marcinem Lisem z KUKA

Programowanie robotów przemysłowych to dziedzina, która zyskuje na znaczeniu w erze automatyzacji i Industry 4.0. Coraz więcej firm inwestuje w roboty, aby zwiększyć wydajność, precyzję i bezpieczeństwo procesów produkcyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany karierą w tej dynamicznej i przyszłościowej branży, oto przewodnik, jak zostać programistą robotów przemysłowych.

Wywiad z ekspertem – Marcinem Lisem z firmy KUKA

Aby lepiej zrozumieć, jak wygląda praca programisty robotów przemysłowych, zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Marcinem Lisem, specjalistą ds. robotyki z firmy KUKA, który przeprowadził Marcin Faszczewski z KursyAutomatyki.pl

W wywiadzie poruszane są tematy związane z codziennymi obowiązkami programisty, wymaganymi umiejętnościami oraz przyszłością robotyki przemysłowej. Marcin Lis dzieli się także praktycznymi wskazówkami dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę w tej dziedzinie.

Pierwszy krok – Darmowy minikurs programowania robotów KUKA

Jeśli chcesz rozpocząć swoją ścieżkę jako programista robotów przemysłowych, dobrym pierwszym krokiem jest udział w darmowym minikursie programowania robotów KUKA w trybie offline i online, dostępnym na stronie KursyAutomatyki.pl.

Zapisz się na darmowy minikurs tutaj: Darmowy minikurs programowania robotów KUKA

W ramach tego minikursu poznasz podstawy programowania robotów KUKA, zarówno w trybie offline, jak i online, co pozwoli Ci zdobyć praktyczne umiejętności i zrozumienie, jak działa programowanie robotów w rzeczywistych warunkach przemysłowych.

Korzyści z bycia programistą robotów przemysłowych

Zostanie programistą robotów przemysłowych wiąże się z wieloma korzyściami, w tym:

1. Wysokie zapotrzebowanie na rynku pracy

Firmy na całym świecie intensywnie wdrażają automatyzację, co powoduje rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie programowania robotów. Programiści robotów są poszukiwani w różnych branżach, od motoryzacji, przez elektronikę, po produkcję żywności.

2. Atrakcyjne wynagrodzenie

Dzięki specjalistycznym umiejętnościom i rosnącemu zapotrzebowaniu, programiści robotów mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiety benefitów.

3. Rozwój zawodowy i ciągłe uczenie się

Technologia robotyczna szybko się rozwija, co daje możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i nauki nowych technik oraz narzędzi. To idealne środowisko dla osób, które lubią wyzwania i dynamicznie zmieniające się środowisko pracy.

4. Wpływ na przyszłość przemysłu

Jako programista robotów, masz bezpośredni wpływ na rozwój nowoczesnych technologii i automatyzację procesów przemysłowych. Twoja praca może znacząco przyczynić się do poprawy efektywności, jakości i bezpieczeństwa produkcji.

5. Różnorodność projektów

Programiści robotów mają okazję pracować nad różnorodnymi projektami, co sprawia, że praca jest ciekawa i zróżnicowana. Każdy projekt niesie ze sobą nowe wyzwania i możliwości.

Podsumowanie

Kariera programisty robotów przemysłowych to doskonały wybór dla osób, które interesują się technologią i chcą pracować w dynamicznej, rozwijającej się branży. Dzięki darmowemu minikursowi od KursyAutomatyki.pl możesz zrobić pierwszy krok w kierunku tej ekscytującej kariery. Nie czekaj, zapisz się już dziś i zacznij swoją przygodę z programowaniem robotów KUKA!

Zapisz się na darmowy minikurs tutaj: Darmowy minikurs programowania robotów KUKA

 

 

 

Newsy, nowe oferty pracy i wydarzenia — prosto na Twoją skrzynkę mailową! 📩

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji branżowych oraz informacji handlowych na podany adres e-mail. Swoją zgodę zawsze możesz odwołać - więcej w polityce prywatności

Powiązane artykuły