Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2021/12/datalogic-mfds-wyrozniona-artykul.jpg

Jak uporządkować nieuporządkowany przepływ materiałow? Mass Flow Detection System (MFDS)


W wielu branżach i zakładach na taśmociąg trafiają różne produkty, często bez ładu i składu. Tam gdzieś się znajdzie duża paczka, tam wąska tuba. Jednak wszystkie tego typu paczki należy odpowiednio posortować, zapisać, zanalizować. Takie zadania stają na przykład przed pracownikami branży kurierskiej w hubie. Przyjeżdża bus z różnego rodzaju paczkami, czy to duże, czy to małe, wysypywane są na jeden taśmociąg i trzeba cały ten bałagan jakoś posortować.

I tu z pomocą przychodzi Mass Flow Detection System (MFDS). W nazwie technologii znajdziemy człon Mass Flow, który po przetłumaczeniu na polski możemy rozumieć jako nieuporządkowany przepływ, czyli dokładanie taka sytuacja, jaka została opisana powyżej.

Więcej szczegółów o tej technologii przedstawi Wam Krzysztof Zakrzewski, ekspert z firmy Datalogic. W zaledwie kilkuminutowym wideo przedstawi Wam zasadę działania, budowę tego systemu, podstawowe założenia dowiecie się czym jest zasada 4D oraz przykładowe zastosowania. Serdecznie zapraszamy do seansu!

Jeżeli potrzebujecie wdrożyć w Waszym zakładzie Mass Flow Detection System, zapraszamy do kontaktu z ekspertami firmy Datalogic.Utworzono: / Kategoria:

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!
.
NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaMOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ