Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

ITM Polska, Subcontracting, Modernlog, Focast, 3D Solutions – Podsumowanie Targów 5-8.06.2018, Poznań

Dźwięki pracujących maszyn, liczne rozmowy, spotkania kooperacyjne oraz ciekawe konferencje – za nami Targi ITM Polska Innowacje – Technologie – Maszyny oraz odbywające się w tym samym czasie Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, Targi Skanu i Druku 3D SOLUTIONS, Forum Odlewnicze FOCAST oraz Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING. Przez cztery dni na każdym metrze kwadratowym przestrzeni targowej czuć było powiew zmian. Roboty przemysłowe, które zautomatyzowały produkcję, dźwięki maszyn będące żywym przykładem najnowszej myśli technologicznej, merytoryczne wydarzenia, spotkania biznesowe  – blok targów ITM to już od kilku lat obowiązkowy punkt w kalendarzu producentów maszyn i nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu, jak również przedsiębiorców poszukujących innowacji dla swoich przedsiębiorstw. Targi, łącząc to, co ma do zaoferowania przemysł, biznes i nauka, zapewniły wystawcom możliwość prezentacji innowacyjnych produktów, a zwiedzającym niepowtarzalną okazję zapoznania się z najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami oraz trendami w przemyśle na najbliższe lata.

Biznes, nauka, innowacje u progu Przemysłu 4.0

Tegoroczna ekspozycja obejmowała 9 pawilonów wystawienniczych (3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8), w których swoja ofertę zaprezentowało blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 26 krajów. Przez cztery dni targi odwiedziło 17 090 zwiedzających. Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, o sile wydarzenia świadczyły liczne rozmowy, efektywne spotkania i podejmowane kooperacje, a tych nie zabrakło w szczególności za sprawą spotkań Subcontracting Meetings. Zarówno zwiedzający, jak i wystawcy, chętnie brali udział w zaproponowanych w tym roku wydarzeniach i konferencjach, spośród których szczególnie warto zwrócić uwagę na odbywającą się po raz pierwszy konferencję „Druk 3D w metalu”, podczas której wystąpili przedstawiciele najważniejszych firm z branży w Polsce, prezentując  wykorzystanie technologii przyrostowych w praktyce. Ważnym przedsięwzięciem były dyskusje w ramach MM Speakers Corner, które w tym roku poświęcone były idei czwartej rewolucji przemysłowej. Doświadczeni specjaliści – menedżerowie największych firm przemysłowych działających na polskim rynku – podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu szeroko pojętej koncepcji Przemysłu 4.0. Temat został również poruszony w ramach konferencji „Przemysł 4.0 – rewolucja staje się faktem. Czy Polska jest na nią gotowa?” przygotowanej przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową. Jednym z ważniejszych wydarzeń targów było XV Forum Inżynierskie, którego tematem przewodnim była „Technika w Recyclingu”. Drugiego dnia targów odbyły się również spotkania branżowe, m.in.: VII Dzień Mechanika przygotowany przez Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników Polskich oraz Technosteel Poland, czyli spotkanie dostawców stali, ich odbiorców oraz przedstawicieli firm z otocznia biznesowego, umożliwiające zapoznania się z nowymi zastosowaniami stali, innowacjami w zakresie technologii i strategii biznesowych. Z dużym zainteresowaniem spotkały się również pokazy realizowane m.in. w ramach „Poligonu Umiejętności” czy warsztaty ze skanowania 3D i obróbki wyników pomiarów 3D. Świetnie zostały przyjęte, zarówno przez zwiedzających, jak i wystawców „Ścieżki zwiedzania”, w ramach których grupy pod opieka merytoryczną przewodnika odwiedzały wybrane stoiska zapoznając się z tematyką: „Przemysł 4.0” oraz „Druk 3D”.