Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Partner Portalu iAutomatyka.pl

FACEBOOK

LINKEDIN

O FIRMIE INSTOM

Dzięki kwalifikacjom i zaangażowaniu pracowników budujemy trwałe relacje z rynkiem automatyki i zabezpieczeń budynków, oferując klientom wysokiej jakości produkty oraz usługi, dbając równocześnie o kapitał ludzki, finansowy i zasoby naturalne.

Oferujemy produkty automatyki przemysłowej, które dostarczane do polskich fabryk zmieniają polski przemysł w bezpieczne miejsca pracy, ale też umożliwiają automatyzację produkcji i w końcowym efekcie doprowadzają do większych zysków.

Produkty automatyki przemysłowej są przeznaczone dla różnych obszarów biznesu: przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu spożywczego, przemysłu windowego, stoczniowego, energetycznego, górniczego, producentów elektroniki, AGD oraz logistyki, integratorów oraz dystrybuowane są do hurtowni elektrotechnicznych. Jesteśmy przedstawicielem wiodących europejskich producentów automatyki przemysłowej: WERMA, PIZZATO, REER, NEW ELFIN, PROTEC, GAMMA SYSTEM. Nasz zespół sprzedażowy poprzez szkolenia i stały kontakt z producentami posiada niezbędną wiedzę techniczną na temat urządzeń automatyki przemysłowej. Dlatego sprzedajemy produkty, które dobrze znamy.

Drugim naszym zobowiązaniem jakie świadczymy na polskim rynku są usługi w zakresie zabezpieczenia i automatyki budynków. Nasi inżynierowie, automatycy, projektanci, informatycy posiadający długoletnie doświadczenie i know how projektują, implementują i utrzymują systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy telewizji dozorowej, systemy kontroli dostępu, systemy sygnalizacji włamania i napadu, instalacje sieci strukturalnych LAN/WAN oraz systemy zarządzania automatyką budynku BMS. Od ponad dwudziestu lat zabezpieczamy i automatyzujemy budynki obiektów handlowych, muzea i budynki użyteczności publicznej, obiekty rekreacyjno-sportowe, biurowce, banki, zakłady karne oraz obiekty przemysłowe.

Od 1992 roku prowadzimy działalność na polskim rynku. Tworzymy ponad pięćdziesięcioosobowy zespół specjalistów. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi w nowoczesnym biurowcu zapewniającym komfortowe warunki pracy. Posiadamy własną flotę transportową, dlatego jesteśmy zawsze dyspozycyjni dla naszych klientów. Stworzyliśmy nowoczesny magazyn z produktami automatyki przemysłowej i komponentami automatyki budynkowej dostępnymi „od ręki”, dlatego nasi klienci otrzymują zamówione produkty w najszybszym możliwym czasie. Korzystamy z najnowszych technologii, dlatego nasi klienci otrzymują wysokiej jakości usługi.

Realizujemy nasze zadania we wszystkich województwach w Polsce. Oprócz siedziby w Łodzi mamy biura w Warszawie i we Wrocławiu. Biuro w Warszawie mieści się w dogodnym miejscu komunikacyjnym w CH ATRIUM PROMENADA. Biuro we Wrocławiu znajduje się nowoczesnym centrum rozwoju we Wrocławskim Parku Technologicznym. Podejmujemy się nowych technologicznych wyzwań, zlecajcie je nam, jesteśmy gotowi.

 

Sukces w biznesie zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od pracowników – a ja mam najlepszych na świecie. Trochę potrzeba szczęścia, a tego Pan Bóg mi nie skąpi – dziękuję. Nie może zabraknąć pasji, zaangażowania, wiedzy – a z tego INSTOM jest znany. Dlatego nieustannie podejmujemy się nowych wyzwań. Każde z nich jest pozytywnym doświadczeniem i kolejną naszą wizytówką. Jeżeli kiedyś napotkacie problem nie do rozwiązania – zadzwońcie do nas.

Tomasz Kaczmarek Prezes Zarządu

 

INSTOM jest dojrzałym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Przez ponad 25 lat organicznego rozwoju wypracowaliśmy komplementarną ofertę produktów i usług pozwalającą na stabilne funkcjonowanie w otoczeniu konkurencyjnym. Współpracujemy z wiodącymi dostawcami technologii. Naszym klientom staramy się oferować najlepsze rozwiązania, takie z których sami korzystamy lub z których możemy być dumni. INSTOM to zespół wspaniałych ludzi, pełnych pomysłów i zaangażowania. Posiadane kompetencje i potencjał pozwalają na podejmowanie coraz większych wyzwań.

Janusz Komecki Wiceprezes Zarządu

Artykuły związane z firmą INSTOM

Produkty INSTOM w katalogu iAutomatyka.pl

Kontakt do INSTOM

ŁÓDŹ
INSTOM Siedziba Łódź ul. Brukowa 20 91-341 Łódź tel. (+48) 42 640 75 85 fax (+48) 42 640 76 22 biuro@instom.com.pl
WARSZAWA
INSTOM BIURO W WARSZAWIE ul. Ostrobramska 75c 04-175 Warszawa CH Atrium Promenada, klatka 2 piętro 7 warszawa@instom.com.pl
WROCŁAW
INSTOM BIURO WE WROCŁAWIU Wrocławski Park Technologiczny ul. Duńska 7 54-427 Wrocław Budynek OMEGA, Lokal 202 (piętro 2) wroclaw@instom.com.pl