Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2023/11/59676-obr2917_pe01fb257ab19.jpg

Innowacyjne rozwiązania TRACO POWER – wywiad z menedżerem Igorem Ginzburgiem


TRACO POWER – synonim jakości i stabilności. Igor Ginzburg, menedżer rynku w TRACO POWER, spotkał się niedawno z SOS electronic na Słowacji, aby omówić najnowsze osiągnięcia firmy i najważniejsze..

TRACO POWER – synonim jakości i stabilności. Igor Ginzburg, menedżer rynku w TRACO POWER, spotkał się niedawno z SOS electronic na Słowacji, aby omówić najnowsze osiągnięcia firmy i najważniejsze kierunki jej działalności.

Cały wywiad z Igorem Ginzburgiem jest dostępny na platformach podcastowych SOS electronic.

TRACO POWER nieustannie rozwija swoją linię produktów, kładąc nacisk zarówno na innowacyjne nowe rozwiązania, jak i wdrażanie długoterminowej wizji strategicznej.

– Naszą działalność koncentrujemy na opracowywaniu wyrobów skierowanych na rynek medyczny, dla szeroko pojętego przemysłu, na rynek automatyki budynkowej oraz na rynek kolejowy. W każdym obszarze mamy kilku „debiutantów” – mówi Igor Ginzburg.

Patrząc na ofertę nowo wprowadzanych produktów warto zwrócić uwagę na serię TDU1, stanowiącą zapowiedź przełomu wśród tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Dla zainteresowanych techniką kolejową szczególnie obiecujące są serie TP 150 W i 200 W, wyróżniające się bardzo szerokim zakresem napięcia wejściowego (https://bit.ly/3Yxt1WP)

Jakość, trwałość i długa żywotność produktów 

Na uwagę zasługuje dbałość firmy o starsze serie produktów. Mimo wprowadzenia nowych technologii, popyt na sprawdzone na przestrzeni lat serie pozostaje niezmiennie wysoki. Dzieje się tak, ponieważ firma TRACO POWER nieustannie dba o wysoką jakość wszystkich swoich wyrobów i za priorytet stawia sobie zadowolenie klienta.

Oceniając globalny rynek komponentów elektronicznych, Igor zwrócił uwagę na jego stabilność, ale podkreślił znaczenie przyszłościowego myślenia. W ubiegłym roku sukces osiągnęło wiele przedsiębiorstw, ale nieprzewidywalne czynniki zewnętrzne uświadamiają firmom, że zawsze należy być przygotowanym na nowe wyzwania i konieczne jest elastyczne podejście do różnych zagadnień. 

Oprócz dbałości o produkt, zespół TRACO POWER koncentruje się na zwiększaniu zaangażowania klientów. Podczas zbliżających się wydarzeń i wystaw uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu interaktywnych sesjach. Jedną z inicjatyw jest również wprowadzenie odnowionej strony internetowej TRACO POWER. Platforma ta została zaprojektowana w celu uproszczenia obsługi, począwszy od porównywania produktów po pobieranie dokumentów, takich jak układy PCB i certyfikaty.

– Ścieżka zakupowa klienta nie jest już liniowa, a wielu deweloperów czerpie informacje z internetu. Głównym wyzwaniem staje się zatem odpowiedź na pytanie, jak radzić sobie z ogromną ilością informacji, które można znaleźć wszędzie i których jest nadmiar. Problem stanowi również znalezienie odpowiednich danych w odpowiednim czasie. Strategia zespołu TRACO POWER opiera się więc na dostarczaniu partnerom i klientom końcowym odpowiednich informacji dokładnie wtedy, kiedy są one potrzebne – tłumaczy Igor Ginzburg.

Pogłębianie relacji z partnerami 

Przedstawiając strategiczną wizję TRACO POWER Igor podkreślił znaczenie budowania silnych relacji z partnerami, wspierania cyfryzacji i konsekwentnego poszerzania portfolio produktów. Celem tego wszystkiego jest znalezienie równowagi między utrzymaniem obecnej jakości produktu a wprowadzaniem innowacji.

– Chcielibyśmy poświęcić jeszcze więcej uwagi na zarządzanie relacjami z partnerami firmy i zbliżyć nasze siły sprzedażowe do klientów. W dziale wsparcia technicznego oraz dziale rozwiązań niestandardowych dysponujemy doświadczonymi pracownikami, którzy pomagają naszym partnerom w projektowaniu poszczególnych procesów. Oczywiście kierujemy się aktualnymi trendami w dziedzinie cyfryzacji, aby wspierać ich w podążaniu za ścieżką zakupową klientów i dostarczać odpowiednich informacji za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji. Istotny jest również fakt, że innowacyjne rozwiązania i aktywne zarządzanie portfolio produktów umożliwia nieustanne poszerzanie naszej oferty – stwierdza Igor.

Kwestią najwyższej wagi dla TRACO POWER jest bezpieczeństwo. Zespół zwraca szczególną uwagę, by oferować produkty o wzmocnionej izolacji i ulepszonych krytycznych funkcjach bezpieczeństwa, uważnie przyglądając się aktualnym trendom, zwłaszcza w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych.

Dostrzegając potencjał początkujących inżynierów i studentów, TRACO POWER podejmuje kroki w celu współpracy z uniwersytetami z całej Europy. Ma to na celu wspieranie innowacji, zwłaszcza w dynamicznie rozwijających się sektorach, takich jak ładowanie pojazdów elektrycznych i automatyzacja budynków.

Sztuczna inteligencja i jej rola w kształtowaniu przyszłości

W dzisiejszych czasach dominującym tematem w zakresie technologii jest pojawienie się sztucznej inteligencji, stąd też zainteresowanie TRACO POWER i tym aspektem. Firma bada metody integracji sztucznej inteligencji, szczególnie w celu poprawy obsługi klienta. Plany na przyszłość obejmują wdrożenie chatbotów opartych na AI, które usprawniają obsługę zapytań użytkowników, bezproblemowo łącząc ich z pomocą techniczną lub innymi odpowiednimi działami.

– Mam przeczucie, że sztuczna inteligencja odegra w przyszłości wyjątkowo istotną rolę. Jako firma staramy się podążać za tym trendem. Obecnie testujemy niektóre funkcje sztucznej inteligencji, m.in. możliwość wykorzystania jej w naszych wewnętrznych procesach w ramach ERP i systemu CRM. Zasoby hurtowni danych są ogromne, a do ich analizy potrzebny jest odpowiednio opracowany, inteligentny system. W tym przypadku sztuczna inteligencja może być zatem dla nas dobrym wyjściem, podobnie jak w przypadku komunikacji z klientami na naszej stronie głównej.

Partnerstwo oparte na doskonałości 

Wieloletnia współpraca SOS electronic z TRACO POWER okazuje się być niezwykle owocna. Igor podkreśla, że SOS electronic nie jest jedynie dystrybutorem, ale wyjątkowo cenionym partnerem. Ich wspólne zaangażowanie w jakość, opracowywanie innowacyjnych rozwiązań oraz dbałość o zadowolenie klienta to siła napędowa, która pozwala wyznaczać nowe standardy w branży.

– SOS jest jednym z najlepszych partnerów nie tylko w Europie Wschodniej, ale prawdopodobnie na całym świecie. Cenię sobie zarówno ich strategię działalności online, jak i strategię marketingową. Zdarza się, że powołuję SOS electronic jako przykład, na jakim powinna opierać się działalność innych partnerów.

 

Jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami na temat oferty firmy Traco Power? Chciałbyś skontaktować się z doradcą technicznym, który pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt? Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z SOS electronic pod adresem info@soselectronic.pl

Nie przegap żadnych nowości! Śledź SOS electronic w mediach społecznościowych: Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter, Instagram.

ŹRÓDŁO www.soselectronic.com

https://www.soselectronic.com/pl/articles/sos-supplier-of-solution/innowacyjne-rozwiazania-i-wizja-spolki-traco-power-rozmowa-z-menedzerem-rynku-igorem-ginzburgiem-2917Utworzono: / Kategoria:
 • Autor: SOS electronic s.r.o.
 • Jesteśmy firmą SOS electronic i już od ponad 30 lat jesteśmy częścią europejskiego rynku w zakresie dystrybucji komponentów elektronicznych. I to nie przez przypadek. Z małej środkowoeuropejskiej firmy rozwinęliśmy się do globalnego dostawcy rozwiązań dla klientów z ponad 100 krajów na całym świecie. Doświadczenie, które nabyliśmy, może pomóc również Twojej firmie. Niezależnie od tego, czy jesteś w fazie rozwoju swojego produktu, w procesie zakupu części, testowania, samej produkcji lub po prostu myślisz nad swoim produktem i rysujesz pomysł na flipcharcie. Jesteśmy przy tobie.
 • Profil Autora
 • https://www.soselectronic.com/

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY
 • Rozwiązania wizyjne nadają się idealnie do zautomatyzowanych zadań kontrolnych i pomiarowych. Kamery wizyjne 2D i 3D firmy SICK sprawdzają się w ogromnej ilości aplikacji, polegających na pomiarze, lokalizacji, kontroli i identyfikacji. Nas...
 • Urządzenia XV300 wyposażone są w przemysłowe wyświetlacze wysokiej rozdzielczości z technologią wielodotyku. To, w połączeniu z precyzyjnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, umożliwia operatorom pracę od zaraz. Dodatkowo te wysoko wyda...
 • Zapraszamy Cię na pełny kurs zdalnego dostępu SECOMEA. Kurs powstał z myślą o każdym, kto chce zgłębić tajniki zdalnego dostępu do maszyn i sieci przemysłowej. Zdalny dostęp rozwija się dynamiczne i zyskuje na znaczeniu zwłaszcza w sytuacji...
 • Obsługa za pomocą urządzeń mobilnych zapewnia wygodę i ciągłość pracy Operatorzy maszyn mogą teraz płynnie przełączać kontrolę nad maszyną między głównym interfejsem HMI a urządzeniami mobilnymi. Nowa funkcja systemu mapp View firmy B&R...
 • Ten kurs zawiera podstawy z dziedziny serwomechanizmów. Składa się z pierwszego modułu wprowadzającego, pełnego kursu o serwomechanizmach. Mini kurs przeprowadzi Cię przez podstawowe zagadnienia związane z serwomechanizmami. Zaczniemy od sa...
 • Produkty i rozwiązania firmy SICK są równie różnorodne jak codzienność w przedsiębiorstwie. Szkolenia SICK dla użytkowników umożliwiają zdobycie wiedzy na temat zróżnicowanej oferty naszych innowacyjnych produktów w formie dostosowanej do k...
  Link: Terminy