Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2021/09/monachium_artykul_wyrozniona.jpg

iAutomatyka z wizytą na kampusie Panasonic


Firma Panasonic niedawno otworzyła na terenie kampusu Panasonic Industry w Ottoburn (Monachium) nowy obiekt, Customer Experience Center (CXC). A czym jest CXC? Mówiąc w kilku słowach, jest to kompleks budynków o powierzchni aż ponad 6000 metrów kwadratowych, gdzie klienci B2B, partnerzy handlowi, deweloperzy, start-upy oraz ludzie świata nauki będą mieli okazję zagłębić się w świecie produktów Panasonic.

Pewnie się zastanawiasz, co tam mogę w ogóle znaleźć? Panasonic stworzył wyspy tematyczne, sceny do prezentacji, gdzie masz możliwość zapoznania się z szeroką gamą komponentów i systemów elektromechanicznych, napędów i robotów przemysłowych. Będziesz mógł także poznać manipulatory wykorzystywane w produkcji elektroniki, rozwiązania wykorzystywane w produkcji, handlu detalicznym, przestrzeni publicznej, a nawet smart domach.

Zatem jak widzicie, gdy tylko zostaliśmy zaproszeni przez firmę Panasonic do odwiedzenia tego miejsca, nie wahaliśmy się ani chwili. Zabraliśmy kamerę i ruszyliśmy w podróż, dokumentując nasze przeżycia oraz atrakcje, jakie napotkaliśmy w Monachium.  Efektem naszego wypadu jest vlog, który macie teraz okazję obejrzeć. Jesteście ciekawi wrażeń, jakie przeżył Marcin oraz Szymon? Kubek z kawą w rękę i oglądamy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z ekspertami firmy Panasonic.Utworzono: / Kategoria:
  • Autor: iAutomatyka.pl
  • iAutomatyka.pl to innowacyjny portal branżowy skupiający praktyczną wiedzę, nowości i komunikaty oraz działalności firm w katalogu branżowym i na Mapie Automatyki. Udostępniamy firmom możliwość prostej i szybkiej promocji informacji w wielu obszarach Internetu.Kompleksowo zajmujemy się wizerunkiem Państwa Firmy, zdejmujemy cały ciężar, dzięki Naszym kompetencjom budujemy markę – nasze mechanizmy i działania pozwalają zaoszczędzić czas ponieważ to zespół iAutomatyka zajmuje się rozgłosem Waszej wiadomości.
  • Profil Autora

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY