Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Grupa RENEX zaprasza na targi InnoElectro 2024

W dniach 23-25 kwietnia, w Budapeszcie odbędą się targi branży elektronicznej InnoElectro. W toku wydarzenia, partner Grupy RENEX i dystrybutor marki REECO w tym regionie – ATT Hungary zaprezentuje w ramach swojej ekspozycji Robota Lutowniczego REECO.

InnoElectro to targi branży elektronicznej odbywające się od czterech lat w Budapeszcie. To znaczące wydarzenie przyciąga szerokie spektrum firm związanych z tą dziedziną w tym producentów, podwykonawców, dystrybutorów oraz centra szkoleniowe.

Firma ATT Hungary to dystrybutor urządzeń i materiałów eksploatacyjnych dla  branży produkcji elektroniki. Jako partner uznanych światowych producentów dostarcza m.in. elementy linii produkcyjnych, systemy magazynowania i maszyny inspekcyjne. W 2023 firma nawiązała współpracę z Grupą RENEX w zakresie dystrybucji robotów i urządzeń REECO na rynku węgierskim.

W toku wydarzenia firma ATT Hungary zaprezentuje na swoim stoisku Robota Lutowniczego REECO w wariancie RE2100 – z transportem krawędziowym (inline) opracowanego przez Grupę RENEX do celów automatyzacji lutowania komponentów THT.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że odwiedzający targi w Budapeszcie, będą mieli możliwość zaznajomienia się z opracowanym przez nas robotem. Odpowiada on bowiem na bardzo aktualny problem braków kadrowych z jakim borykają się nie tylko polskie firmy branży elektronicznej. (…) Cieszy nas coraz większe zainteresowanie tym i innymi produkowanymi przez nas urządzeniami na rynku europejskim czego dowodem jest między innymi współpraca z firmą ATT na Węgrzech. Rozwój eksportu stanowi kluczowy element rozwoju naszej Grupy.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Robot Lutowniczy REECO pozwala na efektywną kosztowo automatyzację procesu lutowania komponentów THT. Urządzenie może być wprowadzone zarówno do działającej już jak i nowopowstającej linii produkcji elektroniki.

Przedstawiany model jest częścią serii robotów opracowanych i dostarczanych przez Grupę RENEX. Obecnie dostępne funkcjonalności to m.in. skręcanie, dozowanie, conformal coating oraz znakowanie laserowe. Grupa realizuje ponadto projekty indywidualne w ramach, których opracowywane są urządzenia i linie produkcyjne dostosowane do potrzeb konkretnego klienta.

Wszystkie roboty REECO dostępne są w dwóch wariantach – z transportem krawędziowym – z przeznaczeniem do pracy w linii produkcyjnej oraz ze stołem obrotowym – do pracy offline.

Zainteresowanych zapraszamy w dniach 23-25 kwietnia do Budapesztu na targi InnoElectro na stoisko firmy ATT Hungary – D03.