Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Grupa RENEX prezentuje nowy poradnik na temat lutownic: kompleksowy przewodnik dla profesjonalistów i hobbystów

Wybór odpowiedniego sprzętu do lutowania może być nie lada wyzwaniem, zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i dla początkujących entuzjastów. Właśnie z myślą o nich, Grupa RENEX wypuściła nowy poradnik. Przewodnik stanowi kompendium wiedzy na temat różnych typów lutownic i ich zastosowań.

W świecie lutownic, gdzie istnieje wiele rodzajów i modeli, zarówno początkujący, jak i doświadczeni profesjonaliści często zastanawiają się: „Jakie są rodzaje lutownic?„. Dobór właściwego narzędzia do lutowania, nieodłącznego elementu pracy z elementami elektronicznymi, jest kluczowy dla osiągnięcia precyzyjnych i trwałych połączeń. Wybór odpowiedniego sprzętu może stanowić trudne wyzwanie, szczególnie gdy poszukuje się lutownicy uniwersalnej, a nie zestawu różnych lutownic, odpowiednich do rodzaju wykonywanych prac.

Aby pomóc w odpowiedzi na to pytanie, Grupa RENEX stworzyła nowy poradnik. Firma dostarcza w nim szczegółowych informacji na temat tego czym najlepiej lutować jakie są typy lutownic ukazując różnice między innymi lutownic kolbowych, lutownic z regulacją temperatury, stacji lutowniczych, lutownic na gorące powietrze czy lutownic gazowych. Każdy z tych typów ma swoje unikalne zastosowania i zalety, które są dokładnie omówione. Dzięki temu, czytelnicy mogą zrozumieć, jakie narzędzia są najlepsze do konkretnych zastosowań, co pozwala na świadomy wybór sprzętu do lutowania.

Poradnik jest już dostępny na stronie RENEX pod adresem: https://sklep.renex.pl/jakie-sa-rodzaje-lutownic-czym-najlepiej-lutowac,24,12