Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2022/11/322-3-1.jpg

Grupa RENEX podsumowała swój udział na Targach Warsaw Industry Week

autor: RENEX Group.

W dniach 7-9 listopada w Nadarzynie odbyły się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych „Warsaw Industry Week”.

W ramach wydarzenia Grupa RENEX miała okazję zaprezentować kompleksową ofertę produktów dla branży elektronicznej oraz innych branż specjalistycznych. Głównym celem ekspozycji było przedstawienie nowości z oferty marki własnej REECO – robota lutowniczego z automatycznym stołem obrotowym, robota dozującego oraz automatycznych systemów transportowych dla linii produkcyjnych, a także rozwiązań robotycznych YAMAHA.

Roboty REECO

W ramach stoiska odwiedzający mogli sprawdzić potencjał Robotów REECO – gamy gotowych do użycia urządzeń, które można wdrożyć na działającej linii produkcyjnej bez konieczności projektowania skomplikowanych rozwiązań technicznych i procesów integracyjnych. Na stanowisku Grupy RENEX zaprezentowano możliwości dwóch robotów: lakierującego oraz lutowniczego ze stołem obrotowym. Roboty te, to najnowsze propozycje z serii, które po raz pierwszy zostały zaprezentowane europejskiej publiczności niecały rok temu. Pokazanie ich umiejętności stanowiło jeden z kluczowych elementów stoiska Grupy RENEX.

YAMAHA Robotics na WIW

W ramach stoiska Grupy RENEX zaprezentowana została szeroka baza robotów YAMAHA, w tym urządzeń z serii SCARA. Urządzenia tego typu pozwalają na bardzo szybkie, powtarzalne i precyzyjne ruchy, stanowiąc uniwersalną, ruchomą podstawę, na której użytkownik sam umieszcza wybrane przez siebie narzędzia zgodnie ze swoimi potrzebami. Wśród produktów YAMAHA znajdują się roboty przemysłowe SCARA o długościach ramion od 120 do 1200 mm, i maksymalnym udźwigu do 50 kg.

Ważną częścią pokazu była wizyta przedstawicieli firmy YAMAHA – Product Marketing Menagera EMEA Ibrahima Buge’a oraz Sales Menagera – Jumpei Ninomiya. Wizyta ta pozwoliła na wymianę doświadczeń i wizji dalszej współpracy.

Flagowy stół także na targach

Na wystawie nie mogło zabraknąć flagowego produktu Grupy RENEX – Stołu Antystatycznego REECO Premium Electric z elektrycznie regulowaną wysokością blatu. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może często zmieniać pozycję pracy między siedzącą a stojącą, co zmniejsza ryzyko chorób zawodowych. Ta cecha pozwala również na łatwe dostosowanie stanowiska do potrzeb konkretnej osoby lub zadania. Odwiedzający targi mieli również okazję zapoznać się z ofertą mebli antystatycznych REECO. Ta linia specjalistycznych mebli przemysłowych opracowana została z myślą o branży produkcji i naprawy elektroniki i naprawczej, choć obecnie, ze względu na swoją jakość, zdobywa ona coraz większą popularność wśród odbiorców z innych branż.

Na targach zaprezentowana została również modułowość i kompatybilność mebli REECO – cechy, które pozwalają tworzyć ergonomiczne miejsca pracy, zmniejszające ryzyko chorób zawodowych i zwiększające efektywność procesów. Dodatkowo, dzięki tym funkcjom oraz utrzymywanej przez lata stałej jakości i dostępności oferty, użytkownicy mają możliwość płynnej rozbudowy i zmiany swoich przestrzeni roboczych.

Grupa RENEX kładzie duży nacisk na działalność doradczą, szkoleniową i badawczą, mającą na celu wspieranie rozwoju swoich partnerów w wielu branżach. Z tego względu ich stoisku oprócz możliwości zapoznania się ze sprzętem i urządzeniami można było również skonsultować się z ekspertami CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWEGO RENEX.

Więcej na www.renex.plUtworzono: / Kategoria:
  • Autor: RENEX Group
  • RENEX jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Jako pierwsi, oddaliśmy do Państwa dyspozycji w pełni wyposażony Demo-Room w kompletne linie do produkcji elektroniki.
  • Profil Autora
  • http://www.renex.pl

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY
  • Selektor napędów Panasonic umożliwia przeglądanie napędów z serii MINAS, wyszukiwanie ich w prosty sposób, a nawet porównywanie ze sobą. Dzięki wyszukiwaniu po słowach kluczowych i przy użyciu funkcji filtrowania, potrzeba zaledwie sekund a...
  • SIR6W, to nowa seria przekaźników interfejsowych przeznaczonych do separacji wejść/wyjść w aplikacjach PLC oraz do wielu różnych aplikacji jako elementy pośredniczące i wykonawcze. • SIR6W, to przekaźniki o niewielkich wymiarach 88,6 x 6,2 ...
  • Flagowy system SCADA od GE Digital: Proficy HMI/SCADA iFIX, rozwijany od ponad 35 lat, wykorzystywany w tysiącach organizacji na całym świecie w w wielu branżach jest już dostępny w nowej wersji 2023! Proficy HMI/SCADA iFIX to kompleksowe o...
  • EPLAN Electric P8 oferuje nieograniczone możliwości planowania projektu, tworzenia dokumentacji oraz zarządzania projektami automatyki. Zautomatyzowane tworzenie szczegółowych raportów opartych na schematach okablowania jest integralnym ele...
  • RPI-1ZI-U24A, to przekaźnik  instalacyjny wytrzymujący maksymalny prąd załączania 120A w czasie 20ms. Przekaźnik ten dedykowany jest do załączania obwodów o wysokim prądzie początkowym, w szczególności do obwodów oświetleniowych, potwierdzo...
  • Urządzenia XV300 wyposażone są w przemysłowe wyświetlacze wysokiej rozdzielczości z technologią wielodotyku. To, w połączeniu z precyzyjnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, umożliwia operatorom pracę od zaraz. Dodatkowo te wysoko wyda...