Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2021/09/czujnika-bezpieczeństwa-USi.jpg

Firma Pepperl+Fuchs rozszerza ofertę produktów związanych z bezpieczeństwem o jedyny na świecie czujnik ultradźwiękowy do zastosowań PL d

autor: Pepperl Fuchs.

Firma Pepperl+Fuchs rozszerza ofertę technologii stosowanych w automatyzacji produkcji poprzez zakup ultradźwiękowego czujnika bezpieczeństwa USi® od przedsiębiorstwa Mayser GmbH & Co. KG, znanego dostawcy produktów i rozwiązań systemowych, w tym wielu związanych z inżynierią bezpieczeństwa. Ten czujnik ultradźwiękowy z certyfikatem bezpieczeństwa potwierdzającym zgodność z kategorią 3 PL d normy EN ISO 13849 — jedyny tego typu czujnik na świecie — wzmacnia pozycję firmy Pepperl+Fuchs jako lidera na rynku czujników ultradźwiękowych i zastosowań w zakresie bezpieczeństwa. Dwukanałowy czujnik ultradźwiękowy USi® został wyposażony w dwa przetworniki podłączone do interfejsu sterowania. Na każdym z dwóch niezależnych kanałów można wykrywać obiekty w zakresie do 2500 mm za pomocą eliptycznej wiązki dźwiękowej. Produkt ma dwa bezpieczne wyjścia OSSD do wyprowadzania sygnałów wyjściowych.

Po wprowadzeniu na rynek w pierwszym kwartale 2021 roku czujnik USi® zostanie włączony do obecnej oferty rozwiązań Pepperl+Fuchs w zakresie bezpieczeństwa, która obejmuje indukcyjne czujniki bezpieczeństwa, czujniki fotoelektryczne i kurtyny świetlne, bezpieczne systemy pozycjonowania, podzespoły AS-Interface związane z bezpieczeństwem oraz wiele różnych modułów interfejsów zabezpieczonych przed wybuchem. „Czujnik USi® stanowi doskonałe uzupełnienie naszej szerokiej oferty czujników ultradźwiękowych i wzbogaca gamę produktów firmy w strategicznych sektorach docelowych, takich jak logistyka wewnętrzna i mobilne maszyny, o inteligentne i wysoce niezawodne rozwiązanie do zastosowań w zakresie bezpieczeństwa” — mówi Reiner Müller, dyrektor oddziału automatyzacji produkcji w firmie Pepperl+Fuchs.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zakupem ultradźwiękowego czujnika bezpieczeństwa USi® należy skorzystać z formularza na stronie.

Poznaj wszystkie produkty i rozwiązania od Pepperl+FuchsUtworzono: / Kategoria: , ,
  • Autor: Pepperl Fuchs
  • Firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości. Znamy wymagania rynkowe i na ich podstawie opracowujemy odpowiednio dostosowane rozwiązania, które następnie integrujemy z procesami naszych klientów.
  • Profil Autora
  • http://www.pepperl-fuchs.com

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY