PARTNERZY

www.sick.pl
tel: +48 22 539 41 00
oferty@sick.pl
PRODUKTY I SKLEP POZNAJ SICK

Od automatyzacji produkcji i logistyki, aż po automatyzację procesów technologicznych — SICK należy do ścisłej czołówki wśród producentów czujników. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK ze swoimi czujnikami i rozwiązaniami aplikacyjnymi tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.

pl.mitsubishielectric.com
tel: +48 12 347 65 00
mpl@mpl.mee.com
NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

www.findernet.com
tel: +48 61 865 94 07
finder.pl@findernet.com
KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

www.wago.pl
tel: +48 71 360 29 70
wago.elwag@wago.com
BLOG WAGO POZNAJ WAGO

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

panasonic-electric-works.com
tel: +48 42 230 96 33
info.pewpl@eu.panasonic.com
KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

www.eaton.com
tel: +48 58 554 79 00
oferty@staport.pl
Poznaj easyE4 POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

pepperl-fuchs.com
tel: +48 22 256 97 70
info@pl.pepperl-fuchs.com
PRODUKTY POZNAJ PEPPERL+FUCHS

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Firma Johnson Controls rozbudowuje ofertę BAS w Europie wprowadzając na rynek Facility Explorer®

47 wyświetleń, autor: Johnson Controls.

Najłatwiejsze wybory w dziedzinie automatyki budynków stały się jeszcze łatwiejsze dzięki wprowadzeniu przez firmę Johnson Controls systemu Facility Explorer® na rynek europejski. Zaprezentowany na Niagara Forum w londyńskim hotelu Park Plaza Westminster w ubiegłym miesiącu system Facility Explorer® łączy w sobie wszystkie zalety i niezawodność platformy Niagara oraz sprawdzoną w praktyce łatwość użycia i technologie dostępne tylko w urządzeniach Johnson Controls. Zastosowanie rozwiązań Niagara umożliwia otwartą integrację z różnymi systemami w budynkach, co przyspiesza instalację, konfigurację oraz oddawanie do użytku w stopniu dotychczas niespotykanym.

Wprowadzenie na rynek tak uznanego produktu, za którym stoi 14 lat rozwoju, odbywa się w kluczowym momencie dla firmy Johnson Controls, która dąży do wzmocnienia swojej niezależnej oferty dystrybucyjnej w Europie.

Facility Explorer – uniwersalne rozwiązanie dla dowolnych systemów zarządzania budynkami

Jason Sawyer, Senior Product Manager – BAS w firmie Johnson Controls mówił podczas Niagara Forum: „Naprawdę cieszymy się, że możemy zaoferować system Facility Explorer® integratorom systemów tutaj w Europie. Firma Johnson Controls koncentruje się obecnie całkowicie na budynkach. Wycofaliśmy się z branży motoryzacyjnej i rozwiązań zasilania, a w ostatnim czasie połączyliśmy się z firmą Tyco, dlatego w 100% działamy w branży budowlanej.”

„W trakcie prac rozwojowych nad systemem Facility Explorer® współpracowaliśmy z firmą Cisco. Dzięki temu wykorzystaliśmy ich wiodącą w branży technologię pierścieniową MRP. W jednej pętli może występować nawet 100 sterowników, podczas gdy niektóre inne technologie są ograniczone do zaledwie 16 urządzeń.”

„Aktualnie wprowadzamy nową generację sterowników MSTP dysponujących większą mocą obliczeniową i nowymi funkcjami, takimi jak pobieranie danych w tle, co eliminuje konieczność resetowania sterownika po załadowaniu do niego nowego programu. Pojawią się również nowe czujniki, które oprócz temperatury, wilgotności i wykrywania obecności, mierzą także CO2. Jest to rozwiązanie, które oferuje tylko nasza firma. Stale wprowadzamy nowe produkty na rynek.”

„Mamy nadzieję, że integratorzy systemów będą tak samo entuzjastycznie nastawieni do systemu Facility Explorer®, jak my. To zupełnie nowa oferta, nieznana wcześniej na rynku. Produkt niezawodny, który pozwoli im wyróżnić się w branży. Rozumiemy, że optymalizacja kosztu prac oraz utrzymania personelu technicznego jest kluczowym wyzwaniem na tym rynku, dlatego zautomatyzowaliśmy wiele żmudnych zadań, umożliwiając firmom lepsze wykorzystanie posiadanych zasobów i wprowadziliśmy wiele narzędzi zwiększających wydajność, dzięki czemu Facility Explorer® jest produktem unikatowym.”

Narzędzia zwiększające wydajność

Dlaczego Facility Explorer® jest unikalnym systemem zwiększającym wydajność? Ponieważ w jego skład wchodzą:

 • FX Appliances – szereg narzędzi i kreatorów, które pozwalają integratorom systemów na stworzenie bazy danych konfiguracji systemu w krótkim czasie i we własnym biurze, jeszcze przed rozpoczęciem prac. Oto niektóre z tych narzędzi:
  • Station Wizard – do szybkiego przygotowania stanowisk z użyciem interfejsu w postaci pól wyboru,
  • Project File – oszczędzające czas narzędzie, które planuje całe zadanie w postaci arkusza kalkulacyjnego, definiując różne sterowniki i obsługiwane przez nie obszary, a także dołącza pliki aplikacji, które towarzyszą sterownikom,
  • Auto-Tagging – specjalnie opracowana biblioteka znaczników i narzędzie programowe, które automatycznie generuje informacje dotyczące znaczników,
  • Schedule Manager – łatwy w użyciu interfejs, który centralnie organizuje harmonogramy systemowe.
 • Controller Configuration Tool – interfejs umożliwiający symulacje, oddawanie do użytku oraz dostosowywanie dowolnych parametrów aplikacji, a także przesyłanie plików do swobodnie programowalnych sterowników Facility Explorer®.
 • Selection Navigation – wejdzie na rynek na początku 2020 r. – bezpieczne narzędzie bazujące na chmurze, które pozwoli integratorom systemów na znacznie szybsze szacowanie i opracowywanie techniczne projektów, umożliwiając pobieranie informacji poprzez kliknięcie przycisku.

„W firmie Johnson Controls jesteśmy dumni z niedoścignionej jakości wsparcia, jakie oferujemy naszym klientom. Prowadzimy liczne szkolenia praktyczne i dodatkowo wspieramy inżynierów BMS towarzysząc im podczas pierwszych realizacji. Oferujemy 24-godzinne wsparcie techniczne, fora dyskusyjne, gdzie klienci mogą zadawać pytania, a także szeroki zakres filmów szkoleniowych oraz przewodników produktowych. Ostatecznie chcemy, żeby współpracujący z nami integratorzy systemów osiągali sukcesy, budując reputację marki Facility Explorer®.” – dodaje Jason Sawyer.

Aby dowiedzieć się więcej na temat systemu Facility Explorer® zapraszamy do obejrzenia filmu tutaj, lub wysłania wiadomości e-mail na adres jorge.delatorre@jci.com.
Więcej informacji na temat programu partnerskiego Johnson Controls znajduje się pod adresem:
https://on.jci.com/FX_PL

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat firmy Johnson Controls, prosimy odwiedzić witrynę: http://www.johnsoncontrols.com lub nasze konto na Twitterze: @johnsoncontrols

Autor: PRG Marketing Communications

9 października 2019 / Kategoria: ,

NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

>KLIKNIJ<

Poznaj możliwości sterownika SCADA WebHMI – Film recenzja

Poznaj możliwości sterownika SCADA WebHMI – Film recenzja

>KLIKNIJ<

Szkolenia z obsługi urządzeń Automatyki Przemysłowej od Mitsubishi Electric

Szkolenia z obsługi urządzeń Automatyki Przemysłowej od Mitsubishi Electric

>KLIKNIJ<

WEBINAR – System sterowania oświetleniem krok po kroku

WEBINAR – System sterowania oświetleniem krok po kroku

>KLIKNIJ<

Mocny PLC + IPC w jednym? CPL410 – kontroler PAC od Emerson cz. 1: Szybki start [FILM]

Mocny PLC + IPC w jednym? CPL410 – kontroler PAC od Emerson cz. 1: Szybki start [FILM]

>KLIKNIJ<

Webinarium online: Od piwnicy aż po dach, czyli rozwiązania automatyki budynkowej

Webinarium online: Od piwnicy aż po dach, czyli rozwiązania automatyki budynkowej

>KLIKNIJ<

Webinar Weidmuller – Przyśpiesz montaż rozdzielnic, zamawiaj gotowe listwy zaciskowe!

Webinar Weidmuller – Przyśpiesz montaż rozdzielnic, zamawiaj gotowe listwy zaciskowe!

>KLIKNIJ<

Jak bezpiecznie współpracować z robotami? Seminaria Mitsubishi Electric i Bureau Veritas

Jak bezpiecznie współpracować z robotami? Seminaria Mitsubishi Electric i Bureau Veritas

>KLIKNIJ<

Monitoring i analiza dla większej wydajności maszyn – B&R na targach K

Monitoring i analiza dla większej wydajności maszyn – B&R na targach K

>KLIKNIJ<

Podstawowa konfiguracja skanera bezpieczeństwa Sick S3000 Profinet

Podstawowa konfiguracja skanera bezpieczeństwa Sick S3000 Profinet

>KLIKNIJ<

Jak rozwiązać problem z konwersją protokołów przemysłowych Modbus i PROFINET?

Jak rozwiązać problem z konwersją protokołów przemysłowych Modbus i PROFINET?

>KLIKNIJ<

BEZPŁATNE WARSZTATY „PROFINET ORAZ CYBERBEZPIECZEŃSTWO – KOMUNIKACJA PRZEMYSŁOWA W DOBIE INDUSTRY 4.0”

BEZPŁATNE WARSZTATY „PROFINET ORAZ CYBERBEZPIECZEŃSTWO – KOMUNIKACJA PRZEMYSŁOWA W DOBIE INDUSTRY 4.0”

>KLIKNIJ<

Podsumowanie Konferencji VIX Automation

Podsumowanie Konferencji VIX Automation

>KLIKNIJ<

Obudowy złącz dla profesjonalistów. Po co mi stopień IP?

Obudowy złącz dla profesjonalistów. Po co mi stopień IP?

>KLIKNIJ<

Sterownik easyE4 od podstaw – kurs video od EATON

Sterownik easyE4 od podstaw – kurs video od EATON

>KLIKNIJ<

Jak dobrać przemiennik częstotliwości (falownik)? Wywiad z ANIRO

Jak dobrać przemiennik częstotliwości (falownik)? Wywiad z ANIRO

>KLIKNIJ<

Danfoss – Webinar prawidłowy dobór przetwornicy częstotliwości

Danfoss – Webinar prawidłowy dobór przetwornicy częstotliwości

>KLIKNIJ<

Polska edycja IPC Day – RENEX Electronics Education Center

Polska edycja IPC Day – RENEX Electronics Education Center

>KLIKNIJ<

Rewolucja w transportowaniu czyli o nowym systemie XPlanar firmy Beckhoff

Rewolucja w transportowaniu czyli o nowym systemie XPlanar firmy Beckhoff

>KLIKNIJ<

Automatyczny Podcast #16: Błędy rekruterów, czyli jak skutecznie (NIE)pozyskać automatyka do pracy

Automatyczny Podcast #16: Błędy rekruterów, czyli jak skutecznie (NIE)pozyskać automatyka do pracy

>KLIKNIJ<

How To: Monitoring prędkości obrotowej

How To: Monitoring prędkości obrotowej

MOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ

 • 0 PLN
  Szkolenie wprowadzające do nowej platformy programistycznej – PLCnext Technology. W trakcie szkolenia prezentowane są techniczne możliwości nowej platformy oraz urządzenia wykorzystujące jej właściwości. Uczestnicy szkolenia poznają w prakt...
  Link: Terminy
 • EPSITRON®ECO & COMPACT Power OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW Zasilacze EPSITRON® ECO i COMPACT Power to nie tylko oszczędność przy zakupie, ale również niższe koszty dzięki łatwej obsłudze oraz braku konieczności serwisowania. Są one doskonałym roz...
 • ROUTER VPN EWON COSY 131 Zapewnia sprawny i prosty w obsłudze zdalny dostęp do dowolnego urządzenia Kompatybilność z najważniejszymi markami i protokołami sterowników PLC (m.in. Siemens, Allen-bradley, Omron…) Szybie zarządzenie roote...
 • Technologia SmartBridge® od Pepperl+Fuchs stanowi łącznik między czujnikami, a Przemysłem 4.0: Dotychczas dane procesu generowane przez urządzenia będące częścią infrastruktury IO-Link były przetwarzane głównie w obiegu urządzenia. Wartości...
 • Grupa docelowa Kadra techniczna i menadżerska oraz pracownicy służb utrzymania ruchu pracujący w zakładach produkcyjnych. Cele Na szkoleniu poznasz wymagania prawne dotyczące bezpieczeństwa funkcjonalnego. Na warsztatach nauczysz się jak dz...
  Czas trwania: 8:30-16:00
  Link: Terminy
 • Urządzenia XV300 wyposażone są w przemysłowe wyświetlacze wysokiej rozdzielczości z technologią wielodotyku. To, w połączeniu z precyzyjnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, umożliwia operatorom pracę od zaraz. Dodatkowo te wysoko wyda...KATEGORIE ARTYKUŁÓW
POLECANE ARTYKUŁY
Wydarzenia

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…