Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2021/06/bliss-2-finder-1200.jpg

Finder BLISS2 – Wygodne sterowanie temperaturą

autor: Finder.

Finder oddaje w wasze ręce zestaw: termostat z bramką WiFi, który pozwala w prosty sposób zarządzać temperaturą. Producentowi przyświecały dwa cele – zwiększenie komfortu użytkowników oraz dbałość o estetykę wykonania. Projektanci biura Fossati/ Minelli opracowali minimalistyczną formę, która pasuje do niemal każdego wnętrza.

Przejrzyste i intuicyjne menu panelu dotykowego pozwala na łatwy dostęp do niezbędnych funkcji i ustawień. Ekran jest aktywowany dotykiem, co zmniejsza pobór energii i zapewnia pracę urządzenia nawet do 18 miesięcy bez potrzeby wymiany baterii.

BLISS 2 dzięki podłączeniu za pośrednictwem Gateway do chmury daje możliwość współpracy z Asystentem Google lub Amazon Alexa. Możemy go zatem zintegrować z innymi systemami smarthome, w tym YESLY – systemem smarthome firmy Finder. Przy braku dostępu do WiFi, lokalne połączenie za pomocą protokołu Bluetooth umożliwi pełną funkcjonalność systemu.

Zdalny dostęp do termostatu uzyskujemy dzięki aplikacji BLISS dostępnej dla Android i iOS. W intuicyjny sposób zaplanujemy tygodniowy program regulacji temperatury, a także zapiszemy w pamięci programy dla różnych pór roku. Łatwo podzielimy się dostępem do urządzenia, tak by użytkownicy innych smartfonów mogli zmieniać ustawienia. Aplikacja pozwala również na niezależną obsługę wielu termostatów, co oznacza, że możemy dowolnie ustawić temperaturę w różnych pomieszczeniach.

Ciekawą funkcją BLISS2 jest również możliwość automatycznej zmiany temperatury, kiedy oddalimy się od domu na określoną odległość. Termostat korzystając z lokalizacji Google zauważy naszą nieobecność i obniży temperaturę do wcześniej ustawionego przez nas poziomu.

Dowiedz się więcej na findernet.comUtworzono: / Kategoria: , ,

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY