Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Finder BLISS2 – Wygodne sterowanie temperaturą

Finder oddaje w wasze ręce zestaw: termostat z bramką WiFi, który pozwala w prosty sposób zarządzać temperaturą. Producentowi przyświecały dwa cele – zwiększenie komfortu użytkowników oraz dbałość o estetykę wykonania. Projektanci biura Fossati/ Minelli opracowali minimalistyczną formę, która pasuje do niemal każdego wnętrza.

Przejrzyste i intuicyjne menu panelu dotykowego pozwala na łatwy dostęp do niezbędnych funkcji i ustawień. Ekran jest aktywowany dotykiem, co zmniejsza pobór energii i zapewnia pracę urządzenia nawet do 18 miesięcy bez potrzeby wymiany baterii.

BLISS 2 dzięki podłączeniu za pośrednictwem Gateway do chmury daje możliwość współpracy z Asystentem Google lub Amazon Alexa. Możemy go zatem zintegrować z innymi systemami smarthome, w tym YESLY – systemem smarthome firmy Finder. Przy braku dostępu do WiFi, lokalne połączenie za pomocą protokołu Bluetooth umożliwi pełną funkcjonalność systemu.

Zdalny dostęp do termostatu uzyskujemy dzięki aplikacji BLISS dostępnej dla Android i iOS. W intuicyjny sposób zaplanujemy tygodniowy program regulacji temperatury, a także zapiszemy w pamięci programy dla różnych pór roku. Łatwo podzielimy się dostępem do urządzenia, tak by użytkownicy innych smartfonów mogli zmieniać ustawienia. Aplikacja pozwala również na niezależną obsługę wielu termostatów, co oznacza, że możemy dowolnie ustawić temperaturę w różnych pomieszczeniach.

Ciekawą funkcją BLISS2 jest również możliwość automatycznej zmiany temperatury, kiedy oddalimy się od domu na określoną odległość. Termostat korzystając z lokalizacji Google zauważy naszą nieobecność i obniży temperaturę do wcześniej ustawionego przez nas poziomu.

Dowiedz się więcej na findernet.com