PARTNERZY

www.sick.pl
tel: +48 22 539 41 00
oferty@sick.pl
PRODUKTY I SKLEP POZNAJ SICK

Od automatyzacji produkcji i logistyki, aż po automatyzację procesów technologicznych — SICK należy do ścisłej czołówki wśród producentów czujników. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK ze swoimi czujnikami i rozwiązaniami aplikacyjnymi tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.

pl.mitsubishielectric.com
tel: +48 12 347 65 00
mpl@mpl.mee.com
NEWSY / BLOG POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC ODDZIAŁ POLSKA

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

www.findernet.com
tel: +48 61 865 94 07
finder.pl@findernet.com
KATALOG PRODUKTÓW POZNAJ FINDER

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

www.wago.pl
tel: +48 71 360 29 70
wago.elwag@wago.com
BLOG WAGO POZNAJ WAGO

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

panasonic-electric-works.com
tel: +48 42 230 96 33
info.pewpl@eu.panasonic.com
KATALOG ONLINE POZNAJ PANASONIC

Panasonic Electric Works Europe zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów automatyki, takich jak: czujniki przemysłowe, sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferują rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.

www.eaton.com
tel: +48 58 554 79 00
oferty@staport.pl
Poznaj easyE4 POZNAJ EATON

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

pepperl-fuchs.com
tel: +48 22 256 97 70
info@pl.pepperl-fuchs.com
PRODUKTY POZNAJ PEPPERL+FUCHS

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

MENU PROFIL

Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Finał Ligi Mistrzów Automatyki WAGO – zobacz najlepsze zgłoszenia

1333 wyświetleń, autor: WAGO.PL.

Przez ponad 8 tygodni mogliście Wy – automatycy, programiści, projektanci – zgłaszać swoje autorskie projekty. Takiej ilości zgłoszeń się nie spodziewaliśmy. Rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie, a wybór zwycięzców  jeszcze trudniejszy. Jednak do finałowej 6 nie mógł się dostać każdy. Zanim ogłosimy wyniki krótko przypomnimy Wam o co chodziło w akcji Open & Easy.

Zasady gry

Od 13.09.2019 do 12.11.2019 na stronie openandeasy.pl mogliście opisywać to nad czym teraz pracujecie lub realizacje z przeszłości, z której jesteście naprawdę dumni. Proste? Pewnie, że tak! Dodatkowo praca nie musiała zawierać produktów firmy WAGO.

Po poprawnym dodaniu swojego zgłoszenia na stronę każdy uczestnik zostawał nagradzany drobnym upominkiem WAGO, jego projekt udostępniano na stronie openandeasy.pl. Takie udostępnienie powodowało to, że każdy mógł polubić konkretny projekt, a trzy z nich o największej ilości lajków zostały nagrodzone nagrodami specjalnymi.

A co z 6 finalistami? To oni walczą o nagrodę główną, czyli voucher o wartości 5 000 zł na zakup wyrobów WAGO i miano Mistrza Automatyki WAGO 2019. Każda z pozostałych 5 osób otrzyma voucher o wartości 2 500 zł na zakup wyrobów WAGO i miano Wicemistrza Automatyki WAGO 2019. Dodatkowo te 6 osób pojedzie na targi SPS w Norymberdze, gdzie odbędzie się gala finałowa i to tam zostaną wręczone nagrody główne.

W takim razie poznajmy finalistów!

IT SCADA

Autor: Roman / Branża: przemysł / Obszar zastosowania: Monitoring i sterowanie SCADA

Opis: Prezentowany projekt to działający system monitoringu i sterowania SCADA. Coraz więcej urządzeń ma możliwość podłączenia do sieci internetowej. Wykorzystanie tej właściwości umożliwiło stworzenie systemu SCADA do monitoringu i sterowania urządzeń rozproszonych na dużym obszarze jak i w obrębie pojedynczego budynku.

Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat tego mistrzowskiego zgłoszenia.

PFC200 W SFERYCZNYM OGRODZIE BADAWCZYM

Autor: Mateusz / Branża: przemysł / Obszar zastosowania: Organizacja Pożytku Publicznego

Opis: Sferyczny Ogród Badawczy, to najbardziej nietypowa realizacja naszego Stowarzyszenia w ostatnich latach na terenie siedziby w Sopotni Wielkiej. W ramach projektu przewidywane było założenie innowacyjnej plantacji jadalnych upraw pod szklarnią o kształcie sferycznym. Zachęca to do udziału w eksperymentach i doświadczeniach młodzież lokalną i dzieci.

Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat tego mistrzowskiego zgłoszenia.

INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE OŚWIETLENIEM I ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ PRODUKOWANĄ W MAŁEJ ELEKTROWNI WODNEJ

Autor: Dominik / Branża: energetyka / Obszar zastosowania: Zarządzanie oświetleniem oraz zarządzanie i pomiar energii elektrycznej

Opis: Zawsze interesowała mnie branża odnawialnych źródeł energii. Możliwość uzyskania energii elektrycznej często przysparza sporo wyzwań, np. w fotowoltaice jest to dobór ogniw oraz dobre umiejscowienie ich względem padających promieni słonecznych, z kolei w produkcji energii wiatrowej dużo wyzwań stawia ukształtowanie terenu.

Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat tego mistrzowskiego zgłoszenia.

SYSTEM BMS – GALERIA HANDLOWA

Autor: Michał / Branża: budownictwo / Obszar zastosowania: HVAC, pomiar i raportowanie zużycia mediów, monitorowanie stacji Trafo

Opis: W roku 2018 zrealizowałem system BMS dla galerii handlowej, oparty o sterowniki Wago 750-880 oraz platformę Asix do zwizualizowania systemu.

Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat tego mistrzowskiego zgłoszenia.

PRZYGOTOWANIE MASY CELULOZOWEJ W PACKPROFIL Sp. z o.o.

Autor: Rajmund / Branża: przemysł / Obszar zastosowania: Sterowanie procesem technologicznym

Opis: Prezentowany projekt to układ sterowania liną technologiczną przygotowania masy celulozowej w firmie PACKPROFIL Sp. z o.o.  Dotychczasowe wysiłki są zogniskowane na etapie przygotowania masy celulozowej a przede wszystkim na usunięciu wszelkich zanieczyszczeń dostających się wraz z surowcem. Przygotowanie i oczyszczanie masy celulozowej jest procesem wieloetapowym i tworzy spójny ciąg technologiczny, którym zawiadują sterowniki PLC firmy WAGO.

Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat tego mistrzowskiego zgłoszenia.

MONITORING ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Autor: Tomek / Branża: energetyka / Obszar zastosowania: pomiar energii

Opis: Przedstawiony w tej publikacji system monitoringu energii elektrycznej powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie jednego z klientów WAGO. Zainteresowanie klienta wzbudziła jedna z ciekawszych cech funkcjonalnych kart do pomiaru energii elektrycznej, oferowanych przez WAGO, jaką jest możliwość pośredniego pomiaru napięcia, przez przekładniki napięciowe, bez użycia przewodu neutralnego.

Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat tego mistrzowskiego zgłoszenia.

A po więcej …

mistrzowskich projektów zapraszamy na stronę konkursu openandeasy.plWszystkim uczestnikom dziękujemy, a finalistom życzymy powodzenia w następnym etapie mistrzostw! Do zobaczenia na targach SPS w Norymberdze.

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!

Zapoznałem się i akceptuję klauzulę informacyjną.
20 listopada 2019 / Kategoria: , , , ,

Reklama

NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

>KLIKNIJ<

Bezpłatny webinar „Solid Edge Electrical – Początki projektowania Twojego okablowania”

Bezpłatny webinar „Solid Edge Electrical – Początki projektowania Twojego okablowania”

>KLIKNIJ<

Bezprzewodowa komunikacja dla krytycznych aplikacji z M!DGE2 i RipEX

Bezprzewodowa komunikacja dla krytycznych aplikacji z M!DGE2 i RipEX

>KLIKNIJ<

Zwiększenie wydajności kontroli ruchu układów bramowych z dwuosiowymi napędami COPLEY Plus

Zwiększenie wydajności kontroli ruchu układów bramowych z dwuosiowymi napędami COPLEY Plus

>KLIKNIJ<

Po co nam TAP w sieci PROFINET?

Po co nam TAP w sieci PROFINET?

>KLIKNIJ<

Monitorowanie poziomów cieczy, jako źródło wiedzy o posiadanych zasobach

Monitorowanie poziomów cieczy, jako źródło wiedzy o posiadanych zasobach

>KLIKNIJ<

Powrót do historii? – Sterowanie przekaźnikowe

Powrót do historii? – Sterowanie przekaźnikowe

>KLIKNIJ<

16 Korzyści z kompleksowego rozwiązania IIoT od IXON w produkcji

16 Korzyści z kompleksowego rozwiązania IIoT od IXON w produkcji

>KLIKNIJ<

Poznaj CPL410 – część 5: Podstawy bazy danych SQLite [FILM]

Poznaj CPL410 – część 5: Podstawy bazy danych SQLite [FILM]

>KLIKNIJ<

Bezpłatne seminaria online od Siemens – Zarządzenie Projektami i Wspomaganie Innowacyjności R&D

Bezpłatne seminaria online od Siemens – Zarządzenie Projektami i Wspomaganie Innowacyjności R&D

>KLIKNIJ<

MAXOLUTION® – nowe oblicze automatyzacji

MAXOLUTION® – nowe oblicze automatyzacji

>KLIKNIJ<

Pełna kontrola produktu. Czytnik kodów czy smart camera?

Pełna kontrola produktu. Czytnik kodów czy smart camera?

>KLIKNIJ<

Czy maszyna zastąpi człowieka przy budowie szaf? Wywiad z inżynierami Weidmuller

Czy maszyna zastąpi człowieka przy budowie szaf? Wywiad z inżynierami Weidmuller

>KLIKNIJ<

Wyzwania dynamicznych stref bezpieczeństwa – praktyczny przykład realizacji

Wyzwania dynamicznych stref bezpieczeństwa – praktyczny przykład realizacji

>KLIKNIJ<

Twój dostawca wycofuje serwonapędy? Skontaktuj się z ich producentem.

Twój dostawca wycofuje serwonapędy? Skontaktuj się z ich producentem.

>KLIKNIJ<

KONKURS IAUTOMATYKA GRUDZIEŃ 2019

KONKURS IAUTOMATYKA GRUDZIEŃ 2019

>KLIKNIJ<

Katalog igus teraz też po polsku

Katalog igus teraz też po polsku

>KLIKNIJ<

Czujniki siły dla robotów przemysłowych. Jak zwiększyć skuteczność montażu delikatnych detali?

Czujniki siły dla robotów przemysłowych. Jak zwiększyć skuteczność montażu delikatnych detali?

>KLIKNIJ<

Jak dostosować się do potrzeb IIoT klienta w sektorze produkcyjnym?

Jak dostosować się do potrzeb IIoT klienta w sektorze produkcyjnym?

>KLIKNIJ<

Darmowa i ładna SCADA? Niemożliwe? Sprawdź Node-RED!

Darmowa i ładna SCADA? Niemożliwe? Sprawdź Node-RED!

>KLIKNIJ<

Sysmac – Platforma automatyzacji firmy Omron – Podstawowa konfiguracja komunikacji

Sysmac – Platforma automatyzacji firmy Omron – Podstawowa konfiguracja komunikacji

MOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ

  • W trybie refleksyjnym sygnał ultradźwiękowy jest nieustannie odbijany przez zamontowany na stałe element odbijający wiązkę, tzw. element odniesienia. Jako elementu odbijającego wiązkę można używać odpowiednio ustawionego panelu z plastiku l...
  • 0 PLN
    Szkolenie wprowadzające do nowej platformy programistycznej – PLCnext Technology. W trakcie szkolenia prezentowane są techniczne możliwości nowej platformy oraz urządzenia wykorzystujące jej właściwości. Uczestnicy szkolenia poznają w prakt...
    Link: Terminy
  • Przeznaczony do pracy na wolnym powietrzu EMC / ekranowany Zakres zastosowania Budowa instalacji przemysłowychBudowa maszynTechnika grzewcza i klimatyzacyjnaElektrownie Dla przemiennika częstotliwości zasilającego 3 – fazowe silniki A...
  • Technologia SmartBridge® od Pepperl+Fuchs stanowi łącznik między czujnikami, a Przemysłem 4.0: Dotychczas dane procesu generowane przez urządzenia będące częścią infrastruktury IO-Link były przetwarzane głównie w obiegu urządzenia. Wartości...
  • Sterowniki  z serii SIMATIC S7-1200 oferują szeroki zakres funkcjonalności i zintegrowane wejścia/wyjścia zamknięte w kompaktowej obudowie. Są doskonałym narzędziem do realizacji standardowych projektów i zadań automatyki, a jednostki S7-12...
  • ÖLFLEX® CLASSIC 110 – elastyczny przewód sterowniczy do różnych zastosowań, w płaszczu z PVC, aprobata VDE, odporność na oleje, 300/500 V, również do YSLY lub YY CPR: informacje pod adresem www.lapppolska.pl Certyfikat zgodności VDE z...WAGO.PL

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…