Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2022/05/Grafika-PL.jpg

Ethernet APLIKACJE #LAPP

autor: LAPP POL.

Ethernet APLIKACJE

W Przemyśle 4.0 systemy informatyczne budynków i biur łączą się z sieciami przemysłowymi. To znacząco zmienia komunikację między firmami.

Dane, najcenniejsze zasoby cyfrowego przemysłu, muszą być niezawodnie przesyłane między wszystkimi elementami sieci, we właściwym czasie. Ze względu na podwyższone temperatury, oleje lub zakłócenia elektromagnetyczne przewody do transmisji danych muszą spełniać specjalne wymagania. Przewody w ruchomych częściach maszyn lub w robotach narażone są na dodatkowe naprężenia mechaniczne spowodowane skręcaniem lub zginaniem. Aby zapewnić długotrwałą niezawodność w tych aplikacjach, konieczne jest zastosowanie rozwiązania dla komunikacji przemysłowej.

LAPP jako jeden z wiodących, światowych dostawców rozwiązań połączeniowych bardzo dobrze rozumie wyzwania, przed jakimi stają klienci. Nasze produkty są idealnie dopasowane do zastosowań przemysłowych. Oferujemy rozwiązania do łączenia wszystkich elementów sieci danych, niezależnie od tego, czy jest to ramię robota, czy notebook biurowy.

Już teraz poznaj nasze nowe produkty z zakresu komunikacji przemysłowej💁 https://cutt.ly/0HBms1F.Utworzono: / Kategoria:
  • Autor: LAPP POL
  • Firma Lapp Group Polska jest jednym z głównych dostawców kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar LAPP wyprodukował pierwszy produkowany przemysłowo kabel sterowniczy na świecie. Dzisiaj nasze kable i przewody sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja naszych wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z naszych magazynów.
  • Profil Autora
  • https://lapppoland.lappgroup.com/

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY